PDA

View Full Version : Свърших в нея, а не трябваше...



EMBAZA
10-12-2010, 10:52
Преди 3, 4 дена правихме секс с приятелката ми,(за пръв път и двамата)с уговорката, че няма да свършвам в нея или по нея... Така започнахме, дойде време да се изхвърлям, но толкова яко чувство изпитвах, че забравих да си изкарам х*я от п*тката й :shock: и то взе че свърших в нея.. и сега ми се сърди. плс кажете има ли вероятност да е бременна(и двамата сме на 14)

ANTIMASON
10-12-2010, 10:53
УЖАС!!! :shock:

YouDontKnowMe
10-12-2010, 11:48
Шегувате се, знам.

juveteam
10-12-2010, 12:03
Еми личи си,че си на 14год,но какво да се прави...
Може би след 9месеца ще те дават по телевизията като един от най-млдите бащи ;)

OneGuy
10-12-2010, 12:09
Еми личи си,че си на 14год,но какво да се прави...
Може би след 9месеца ще те дават по телевизията като един от най-млдите бащи ;)

След 9 месеца, що дават по телевизията на 15 :D

GerradPique
10-12-2010, 12:10
Това ако е вярно не знам на къде отива светът! Или има много теми и хора които иската да привлекат внимание или наистина си ... да не казвам какво ..

zority7
10-12-2010, 12:38
Какво може да направиш,а помисли :wink:

juveteam
10-12-2010, 12:45
Еми няма какво да мисли...Да си прави тест момичето и да стискат палци да е отрицателен....

RoSKo0o0
10-12-2010, 13:12
Да си мислил, брат, да си мислил ;)

ladykeisy
10-12-2010, 13:22
Еми няма какво да мисли...Да си прави тест момичето и да стискат палци да е отрицателен....

Теста се прави 12-14 дни след акта, чак тогава дава резултат.
А за автора не знам какво да кажа. Глупаво хлапе, такова! Като не можа да се сдържаш, защо не ползва презервативи, бе? Защо поне не й даде хапче , преди да минат 3 дни??? Изчакайте да минат 12-14 дни и направете тест, ако е положителен или аборт веднага, защото колкото по-бързо се направи, толкова по-добре, или ще бъдете деца, с дете. Аман.

juveteam
10-12-2010, 13:23
Да си мислил, брат, да си мислил ;)
Как да мисли като е на 14год ;)



Еми няма какво да мисли...Да си прави тест момичето и да стискат палци да е отрицателен....

Теста се прави 12-14 дни след акта, чак тогава дава резултат.
А за автора не знам какво да кажа. Глупаво хлапе, такова! Като не можа да се сдържаш, защо не ползва презервативи, бе? Защо поне не й даде хапче , преди да минат 3 дни??? Изчакайте да минат 12-14 дни и направете тест, ако е положителен или аборт веднага, защото колкото по-бързо се направи, толкова по-добре, или ще бъдете деца, с дете. Аман.
Мацка това не съм го знаел,но ти си момиче и знаеш повече ;) А и не ми е трябвало до сега... ;)

Все пак направете както ви казва кака ви ladykeisy

StolenBliss
10-12-2010, 13:23
омфгг :? Ба тва само кат те гледам как пишеш пък си на 14 и ми става лошо. 'Забравих да си извада х*я от п*****а и. Пфф

И колкото да не е оффтопик : Да брат, мноо ясно че има възможност кат забрааш да си вадиш х*я :?

tarlyo
10-12-2010, 13:26
http://www.wondercliparts.com/new_baby/new_baby_graphics_09.gif

RoSKo0o0
10-12-2010, 13:35
http://www.wondercliparts.com/new_baby/new_baby_graphics_09.gif

Брутален/на си :D

ThisIsMe
10-12-2010, 13:39
Малоумници.Щом нямате обща сексуална култура,ще си търпите сега последиците.Как може да разчиташ на уговорки?Ако ставаше само с уговорки,нямаше да има нужда от кондоми.Дано да е бременна.Само така ще се научите да се образовате ,преди да предприемете нещо.Аман от неграмотни,ограничени ,простовати дечица,занимаващи се с неща неподходящи за възрастта им.
АКО ТЕМАТА Е ЕБАВКА:
Много си тъп :)

ladykeisy
10-12-2010, 13:40
Има и още един вариант. Изчислете кога й е била овулацията и смятайте по 2-3 дни преди и след нея, ако си свършил в този период от време в нея, нека си направи тест ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, а ако е била преди или след цикъл, не се безпокойте.

neizvestnaaa
10-12-2010, 13:43
Добре де мама му да е*а как иначе искаш да се забременява .Възможно ли е да правиш секс и да задаваш тооолкова тъп въпрос.Свършил си в нея,какво очакваш?Как иначе мислиш ,че се правят бебета,като и свършиш отзад ли?
Простаци!

djipsito
10-12-2010, 14:15
Има и още един вариант. Изчислете кога й е била овулацията и смятайте по 2-3 дни преди и след нея, ако си свършил в този период от време в нея, нека си направи тест ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, а ако е била преди или след цикъл, не се безпокойте.

Мислиш ли че на 14 й е редовен цикъла ? И мислиш ли че знае кога е в овулация, дали изобщо знае кво е тва де.. като гледам май нищо не знаят..
Даже не ми се занимава да му давам съвет, те нали са големи вече, правят секс, много разбират, а ся да си трошат главите ...

tastetherainbow
10-12-2010, 14:17
спокойно, няма начин да е бременна. бебетата ги донасят щъркелите, нали моето момче?

ladykeisy
10-12-2010, 14:27
Има и още един вариант. Изчислете кога й е била овулацията и смятайте по 2-3 дни преди и след нея, ако си свършил в този период от време в нея, нека си направи тест ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, а ако е била преди или след цикъл, не се безпокойте.

Мислиш ли че на 14 й е редовен цикъла ? И мислиш ли че знае кога е в овулация, дали изобщо знае кво е тва де.. като гледам май нищо не знаят..
Даже не ми се занимава да му давам съвет, те нали са големи вече, правят секс, много разбират, а ся да си трошат главите ...

Все пак има начин да се изчисли овулацията.

SwEeTMuFFiN
10-12-2010, 14:33
да глътне един ЕСКАПЕЛ и готово :)

DarkTemplar
10-12-2010, 14:37
и то взе че свърших в нея.. и сега ми се сърди
Тц тц, аз пък мислех, че ти се е зарадвала? :(

GossipGirl89
10-12-2010, 15:50
Има и още един вариант. Изчислете кога й е била овулацията и смятайте по 2-3 дни преди и след нея, ако си свършил в този период от време в нея, нека си направи тест ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, а ако е била преди или след цикъл, не се безпокойте.

Душа, той забравя да си извади половия инструмент от момичето, мислиш ли че знае що е то овулация и как се изчислява? :D Иначе това е вариант, да, ама за сексуално образованите :)

По темата: Голям шанс има да е бременна ама да сте мислили на време. Така е като правите секс с уговорки... С всеки изминал ден все повече започвам да подкрепям тезата, че секса между 12-15 годишна възраст трябва да бъде забранен със закон :?

ladykeisy
10-12-2010, 16:02
да глътне един ЕСКАПЕЛ и готово :)

Ескапел се пие до 72 часа, в случая са изтекли преди 1 ден.

maksimal
10-12-2010, 17:18
Моли се да не е бременна :? ...

YouDontKnowMe
10-12-2010, 17:32
Шегувате се, знам.
Трупам мнения.

Greennight
10-12-2010, 17:38
Забравил :razz: НЕ,няма абсолютно никъв шанс да е бременна,щом си свършил в нея...Бебетата се купуват от супермаркетите....Са по-добре намирай пари за хапче умник :?

loveca777
10-12-2010, 17:52
:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:
Абе не доумявате ли ,че темата е едНо ГоЛЯмо БаЗиКаНе . :D


Или , ако не... Може ли да е толкова глупаво момчето. Вече не е много малко. 8-)

BlackEyedPeas
10-12-2010, 21:01
http://www.wondercliparts.com/new_baby/new_baby_graphics_09.gif

Брутален/на си :D

:razz: :razz: :razz: :razz:

AlexanderAtanasov
10-12-2010, 22:00
спокойно, няма начин да е бременна. бебетата ги донасят щъркелите, нали моето момче?

AXhuaxhuAXUHAuhxaUHXUHaxhuAXUHaxhuAXUHahuxAUHXUHax huAUHXHUauhxAUHXAhxu Е не... :razz: :razz: :-P :-P

Пич един съвет и от мен вземи я лепни още един път и ще се оправи.. :D :-D

FuckedUp
10-12-2010, 22:59
Мирише ми на Фейк, ама СЕ НАДЯВАМ ДА Е БРЕМЕННА, ДАНО! :lol:

AceXe
10-12-2010, 23:39
Идиот. Не съм първия, който ти го казва, няма и да съм последния. Това доказва, че си тотален егоист, защото сега ти си чист, но приятелката ти ще сърба попарата, която ти си надробил само, за да си изпиташ якото чувство. Трябвало е веднага Ескапел. Сега ще си чакате времето за тест, а след това по мъжки ще търсиш парички да й платиш аборта, а не да я заебеш. А и имай предвид, че аборта е страхотно разстройство на организма и много ще ви се променят отношенията след него. ;] Но, да си мислил.

frozendeath
10-13-2010, 00:56
Идиот. Не съм първия, който ти го казва, няма и да съм последния. Това доказва, че си тотален егоист, защото сега ти си чист, но приятелката ти ще сърба попарата, която ти си надробил само, за да си изпиташ якото чувство. Трябвало е веднага Ескапел. Сега ще си чакате времето за тест, а след това по мъжки ще търсиш парички да й платиш аборта, а не да я заебеш. А и имай предвид, че аборта е страхотно разстройство на организма и много ще ви се променят отношенията след него. ;] Но, да си мислил.

Напълно подкрепям. Пък ти и приятелката ти не сте ли чували за ескапел? Вредно е, но е по-добро от бебе, нали? И как няма да ти се сърди, на нейно място щях веднага да ти бия шута....

P.S. Ама сигурен ли си, че си на 14?

Greennight
10-13-2010, 06:27
Как ще е чувал за ескапел,при положение,че мозакът му е толкова недоразвит,че забравя да си извади триточието....

SonataArctica
10-13-2010, 06:45
На 14 си :lol: Кво ти пука :lol: Ти си капнал една две капки сперма в нея и вече голямата работа :lol: . Въпреки това ще кажа следното: Тъп си саше! :lol:

SonataArctica
10-13-2010, 06:47
Как ще е чувал за ескапел,при положение,че мозакът му е толкова недоразвит,че забравя да си извади триточието.... Не че нейния е много по развит, а? :lol: За какво и е да пие ескапел като спермата на тъпия и приятел не вярвам да успее да я забременее :wink:

AceXe
10-13-2010, 07:51
На 14 си :lol: Кво ти пука :lol: Ти си капнал една две капки сперма в нея и вече голямата работа :lol: . Въпреки това ще кажа следното: Тъп си саше! :lol:

Ако не си наясно в една капка има няколко милиона сперматозоида, така че малко ако рационалност вложиш, ще усетиш, че шанса да е бременна не е на сто процента, но е мнооого над 50%. Ти би ли заложил на оставащия процент?!

SonataArctica
10-13-2010, 10:23
На 14 си :lol: Кво ти пука :lol: Ти си капнал една две капки сперма в нея и вече голямата работа :lol: . Въпреки това ще кажа следното: Тъп си саше! :lol:

Ако не си наясно в една капка има няколко милиона сперматозоида, така че малко ако рационалност вложиш, ще усетиш, че шанса да е бременна не е на сто процента, но е мнооого над 50%. Ти би ли заложил на оставащия процент?! Да бих заложил. Гадно е да убиваш същество. Така че аз съм твърдо против ескапела и аборта. Правили са секс, трябва да си изтърпят последиците!

loveca777
10-13-2010, 11:10
На 14 си :lol: Кво ти пука :lol: Ти си капнал една две капки сперма в нея и вече голямата работа :lol: . Въпреки това ще кажа следното: Тъп си саше! :lol:

Ако не си наясно в една капка има няколко милиона сперматозоида, така че малко ако рационалност вложиш, ще усетиш, че шанса да е бременна не е на сто процента, но е мнооого над 50%. Ти би ли заложил на оставащия процент?! Да бих заложил. Гадно е да убиваш същество. Така че аз съм твърдо против ескапела и аборта. Правили са секс, трябва да си изтърпят последиците!
:razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :-P

Merveille
10-13-2010, 11:13
:shock: Сериозно,има ли все още такива хора? Пич, хвани момичето и вижте там какво е положението. И ако е станала някоя беля - много внимавайте , че ако се засилите да се правите на големи и да абортира без да казва на родителите си , най-много да се осакати до живот. Гледам не сте много просветени , ако сте направили белята си намерете помощ , че по-добре да ви овикат и накажат , отколкото тва момиче цял живот да има да съжалява , а и ти покрай нея..

SmilezZz
10-13-2010, 16:25
frozendeath - Надали ли са чули за Ескапел,щом
не си извадил "оная работа" навреме 8-) или пък след
като е свършил в него,да пита дали момичето е бременно..

По темата:
- Дооооста голяма вероятност има да е бременна..
Така,че след две седмици да си направи тест и
да се моли да не е бременна..

Extremescream
10-13-2010, 16:32
На 14 си :lol: Кво ти пука :lol: Ти си капнал една две капки сперма в нея и вече голямата работа :lol: . Въпреки това ще кажа следното: Тъп си саше! :lol:

Ако не си наясно в една капка има няколко милиона сперматозоида, така че малко ако рационалност вложиш, ще усетиш, че шанса да е бременна не е на сто процента, но е мнооого над 50%. Ти би ли заложил на оставащия процент?! Да бих заложил. Гадно е да убиваш същество. Така че аз съм твърдо против ескапела и аборта. Правили са секс, трябва да си изтърпят последиците!

Аааайде,за аборта може да поспорим дали е убийство,или не.
Ама за Ескапел? :?

spopi
10-13-2010, 16:40
Поне е черпи 1 тест. :)

art
10-13-2010, 18:18
Обърни внимание на всяко едно мнение!!!

http://vbox7.com/play:7e677825 Специален поздрав! ! !

А иначе тест и се молете да не е бременна, че не ми се мисли! И ако някога някое друго момиче направи грешката да прави секс с теб направи услуга и на двама ви и си сложи презерватив, а преди това,като почнеш още от сега, седни и се образовай МНОГО ! А ако е станал гафа бъди в бойна готовност да платиш аборта и да кажеТЕ на родителите СИ ! ! ! Много си прост! ! !

loveca777
10-13-2010, 18:45
:lol: :lol: :razz: :razz:
Ама вие сериозно ли вярвате за темата. :lol: :lol: :lol:
Ескапел било убийство на .. ;Д :razz:

Greennight
10-13-2010, 19:06
На 14 си :lol: Кво ти пука :lol: Ти си капнал една две капки сперма в нея и вече голямата работа :lol: . Въпреки това ще кажа следното: Тъп си саше! :lol:

Ако не си наясно в една капка има няколко милиона сперматозоида, така че малко ако рационалност вложиш, ще усетиш, че шанса да е бременна не е на сто процента, но е мнооого над 50%. Ти би ли заложил на оставащия процент?! Да бих заложил. Гадно е да убиваш същество. Така че аз съм твърдо против ескапела и аборта. Правили са секс, трябва да си изтърпят последиците! А мислиш ли,че родителите и на двамата са на същото мнение ?

bonbonka91
10-13-2010, 20:31
olele mai4ice am sega :shock: da si mislih na vreme priqtelio :)

AceXe
10-13-2010, 20:47
На 14 си :lol: Кво ти пука :lol: Ти си капнал една две капки сперма в нея и вече голямата работа :lol: . Въпреки това ще кажа следното: Тъп си саше! :lol:

Ако не си наясно в една капка има няколко милиона сперматозоида, така че малко ако рационалност вложиш, ще усетиш, че шанса да е бременна не е на сто процента, но е мнооого над 50%. Ти би ли заложил на оставащия процент?! Да бих заложил. Гадно е да убиваш същество. Така че аз съм твърдо против ескапела и аборта. Правили са секс, трябва да си изтърпят последиците!

Така ли смяташ?! А дали е по-добре това дете да се роди нежелано и да води скапан живот, защото родителите му са лапета и накрая психически да бъде недоразвито, защото не расте в правилна семейна среда?! По-яко ли е така да израсне с безотговорни родители, защото вярвай ми тийнче на 17 и отговорност за друг човек са несъвместими неща. Я си го помисли добре преди да се обявяваш твърдо против!

remix1912
10-13-2010, 22:13
За мен преди да се роди детето не е човешко същество,следователно не си убиец ако направиш аборт.

frozendeath
10-13-2010, 23:22
На 14 си :lol: Кво ти пука :lol: Ти си капнал една две капки сперма в нея и вече голямата работа :lol: . Въпреки това ще кажа следното: Тъп си саше! :lol:

Ако не си наясно в една капка има няколко милиона сперматозоида, така че малко ако рационалност вложиш, ще усетиш, че шанса да е бременна не е на сто процента, но е мнооого над 50%. Ти би ли заложил на оставащия процент?! Да бих заложил. Гадно е да убиваш същество. Така че аз съм твърдо против ескапела и аборта. Правили са секс, трябва да си изтърпят последиците!

Така ли смяташ?! А дали е по-добре това дете да се роди нежелано и да води скапан живот, защото родителите му са лапета и накрая психически да бъде недоразвито, защото не расте в правилна семейна среда?! По-яко ли е така да израсне с безотговорни родители, защото вярвай ми тийнче на 17 и отговорност за друг човек са несъвместими неща. Я си го помисли добре преди да се обявяваш твърдо против!

Ама те са на 14..... по-зле за тях, де........

darkPaladin
10-13-2010, 23:25
шанса е 50 на 50

пп

кръстете го на мен

AceXe
10-14-2010, 06:30
На 14 си :lol: Кво ти пука :lol: Ти си капнал една две капки сперма в нея и вече голямата работа :lol: . Въпреки това ще кажа следното: Тъп си саше! :lol:

Ако не си наясно в една капка има няколко милиона сперматозоида, така че малко ако рационалност вложиш, ще усетиш, че шанса да е бременна не е на сто процента, но е мнооого над 50%. Ти би ли заложил на оставащия процент?! Да бих заложил. Гадно е да убиваш същество. Така че аз съм твърдо против ескапела и аборта. Правили са секс, трябва да си изтърпят последиците!

Така ли смяташ?! А дали е по-добре това дете да се роди нежелано и да води скапан живот, защото родителите му са лапета и накрая психически да бъде недоразвито, защото не расте в правилна семейна среда?! По-яко ли е така да израсне с безотговорни родители, защото вярвай ми тийнче на 17 и отговорност за друг човек са несъвместими неща. Я си го помисли добре преди да се обявяваш твърдо против!

Ама те са на 14..... по-зле за тях, де........

Знам много добре на колко са. Дадох като пример 17, когато "детето им" ще е на 2-3. По-зле не за тях, а за детето. Защото баби и дедовци ще се намесят в цялата работа и няма да позволят да расте на произвола, но това няма да реши проблема със семейната среда.

pifiella
10-14-2010, 20:52
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BA%D1%81
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=149251&highlight=
Отне ми точно 4 секунди.^
А твоята простотия може да ти отнеме от 15 до 18 години.
Или да ти донесе здрав бой от баща й.
Кой е по-добрият вариант!
](*,)

LoveHurT
10-15-2010, 09:11
"..но толкова яко чувство изпитвах, че забравих да си изкарам х*я от п*тката й :shock: и то взе че свърших в нея"
wtf?! :shock:
Д Е Ц А

Serseri91
10-15-2010, 11:52
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ей да не обиждате тези, които си играят с компютърни игри, че вижте после какво става 8-)

noname17
10-15-2010, 19:15
Якооооооооооооооо 8-) ,да си ползвал презерватив 8-) дано да е бременна за другия път да знаеш.

bilky
10-15-2010, 19:50
Няма вероятност,спокойно. По принцип девойките забременяват по коренно различен начин :)

GreenFairy
10-15-2010, 19:56
^ От свирка, нали? :lol:

По темата: Само времето ще покаже дали е бременна или не...

AceXe
10-16-2010, 08:49
Няма вероятност,спокойно. По принцип девойките забременяват по коренно различен начин :)

Ти или си бавноразвиващ се или се правиш на забавен или се правиш на готин като винаги пишеш на контра. И в гейската тема за маркерите по същия начин...

mlakniwe2
10-16-2010, 09:13
Честито ще ставаш баша- и детето ти ще има супер млад татко -това е много яко-какво толкова лошо виждаш в това, ще имаш дете! Баба ми е родила баща ми на 17 :) и мисля да ставам татко но след 2-3 год :) В никакъв случай да не прави аборт ако е забременяла-много е яко да имаш дете :) И кажи на ваште, че могат да стават баба и дядо-всеки родител иска да има внуци и ще са много щасливи!

AceXe
10-16-2010, 09:38
Честито ще ставаш баша- и детето ти ще има супер млад татко -това е много яко-какво толкова лошо виждаш в това, ще имаш дете! Баба ми е родила баща ми на 17 :) и мисля да ставам татко но след 2-3 год :) В никакъв случай да не прави аборт ако е забременяла-много е яко да имаш дете :) И кажи на ваште, че могат да стават баба и дядо-всеки родител иска да има внуци и ще са много щасливи!

Едно е да родиш на 17, друго е на 14. Пикла още не знае какво да прави с циците си, а оня не знае къде му е к*ра и вече дете ще гушкат. Родителите ми вярвай ми няма да се радват, а сигурно ще го размажат от бой. Никой баща на момиче не иска да чуе, че тя е родила на 14 и то заради някакъв смотльо.