PDA

View Full Version : Сърди се за глупости ..



addiTo
10-12-2010, 11:41
Приятелката ми постоянно се сърди за някакви дреболии или някои път може да ми се разсърди дори и без причинаа .. но пороблемът е че когато ми се разсърди настройва някой от децата в класа срещу мене и те не ми обръщат вниманиее .. но всичко отминава в следващите 3-4 денаа .. някой път даже не ми казва, че е сърдита просто ме игнорира както и всички около нея .. кажете ми какво мога да направя по въпроса ? :(

Runaway11
10-12-2010, 11:51
Ъмм..ти кой клас си? :D

И още я наричаш ПРИЯТЕЛКА! Боже ако моята беше такава да съм я зарязала отдавна! :shock:

Wafflemaker
10-12-2010, 11:56
Първо, щом тя прави така значи не ти е приятелка.И второ, щом другите от класа ти слушат приятелката ти и не ти обръщат внимание, значи са безмозъчни идиоти/ки.Опитай се да говориш с "приятелката" си и да я вразумиш.Щото от една страна истинските приятели не се държат така, а от друга всеки с малко мозък в главата ще прозре и няма да има желание да контактува с нея.

BrainDamage
10-12-2010, 17:00
Тва са лапешки изпълнения. Не знам кой клас сте, ама или наистина още сте си лапета или "приятелката" ти изобщо не е пораснала. Намери начин да говориш с нея и и налей малко акъл. А според мен честно казано изобщо не ти трябва такава "приятелка". Заеби я, както прави тя.

elito0o0o0
10-12-2010, 17:04
Отказах се да чета още на първия ред. Пораснете.

fuckme
10-12-2010, 17:22
омг... такива проблеми имах във 1-2-3-4 клас пак с едно такова момиче... ЗАБЕЛЕЖИ в ПЪРВИ,ВТОРИ,ТРЕТИ,ЧЕТВЪРТИ клас. Чудя се дали действително си в тази възраст и ако да, какво правиш тук, или ако си по - голяма... ВТФ? Кви са тея детски истории... ходиш лепиш и два шамара и й казваш да се стяга.

ecstazy
10-12-2010, 18:28
но пороблемът е че когато ми се разсърди настройва някой от децата в класа срещу мене и те не ми обръщат вниманиее .:( Сама си го каза. Деца сте. ;х

BlackEyedPeas
10-12-2010, 19:42
Ами прави и ти като нея! Щом така тя се държи с теб, дръж се и ти така с нея. Така ще забележи и може би ще те попита (Даже съм сигурна, че ще те попита) за какво си и сърдита и тогава и разкажи как ти се чувстваш, когато тя постъпва така. Късмет!

GossipGirl89
10-12-2010, 19:47
Ясно е, че най-вероятно още сте мънички и оттам идва целия проблем :) Просто поговори с нея и я помоли да спре да се държи толкова тъпо.

fuckme
10-13-2010, 10:38
но пороблемът е че когато ми се разсърди настройва някой от децата в класа срещу мене и те не ми обръщат вниманиее .:( Сама си го каза. Деца сте. ;х

оф тая дума "деца" като почнете да я ползватеее... извинявай, но до 14-15 всички са деца... не те знам на колко си, но не ми изглеждаш достатъчно голям/а, че да наричаш когото и да било "дете" . ти какво си? ако греша , извинявам се.

Merveille
10-13-2010, 12:23
Ама вие наистина се занимавате с глупости. Първо - това момиче не ти е приятелка и ти препоръчвам да се отделиш от нея. Второ - пораснете,бе,хора..настройв ате се един с/у друг , сякаш сте 1 клас

xdennyx
10-13-2010, 13:19
Да ти имам и приятелката ;x :-D

JustUnforgivable
10-13-2010, 13:44
Ъъх.. сякаш се връщам в далеечното минало в детската градина. Авторке не сте на 4-5 .. Кви са тия настройва тея и онея !?Голямата работа, ама явно се връзваш на лапешките изпълнения, хъх. Тя "приятелката" ти не е кой знае кво, ама и ти не си повече от нея май май :-o

XheroineX
10-14-2010, 13:15
WTF!!...сякаш това го е писало момиченце от 3-ти клас серсиозно..Какви са тези децки работи бее... Спомням си че когато бях в трети клас една приятелка ми правеше такива детски номерца ..Дойде да ми се извини а аз казах на момчетата от класа,че тя има цикъл! :lol: :lol: -Такива подигравки отнесе,че не е истина просто... Не ми говореше седмици наред а аз си гледах кефа...Много ги мразя такива пикли :) :lol: