PDA

View Full Version : Коламаска?



anonim4e14
10-12-2010, 13:01
Такаа ами аз имам един въпрос от 2 3 години си бръсна краката и вече растът много бързо и като ги бръсна остават едни червени точици , а понякога и пъпчици .. проблема е че ми е много нежна кожата та въпроса ми е ако започна да ги махам с кола маска по добре ли ще е ? и ако по корема си ги махам с кола маска ? Пропуснах да кажа че съм момиче на 17 години . Искам кожата ми да стане мека а не да боде :( . Също и на дупето с какво мога да си ги махам? няколко пати сам се бръснала там но ми остават малки точици и си личи че съм се бръснала там :( моляви помогнете :( Благодаря :)

MegiBoOm
10-12-2010, 13:42
аз лично мисля че е много лошо да се обезкосмяваш с бръсначка смис поне според мен колата маска е най-доброто изпитано средство така че опитай ! ;)

Rebirthing
10-12-2010, 15:17
Колата маска със сигурност е по-доброто средство.

sunshine955
10-12-2010, 16:17
подкрепям те,че си решила да захвърлиш самобръсначката .. според мен с епилатор е по-добре аз си ги намагам на краката и подмишниците с епилатор и съм много доволна .. лятото ми стоят 2 седмици гладки краката а подмишниците около седмица ;p но и коламаската не е лоша идея но мн дърпа кожата.. лично мен по-малко ме боли с епилатор :)

anonim4e14
10-12-2010, 16:35
Да съгласна съм с вас но с епилатор съм опитвала и на следващия ден вече краката ми са наболи а и имам червени точки и ме сърби :( за това реших с кола маска но можете ли да ми кажете вие каква използвате и цената и :)

Rebirthing
10-12-2010, 16:38
Или отиди на козметик или си купи готови лентички.

anonim4e14
10-12-2010, 17:06
Аз преди година използвах някакви лентички за краката и бях останала много доволна мисля че са на виит . Ще пробвам благодаря много :)

Moderatorius
10-12-2010, 17:37
То не е гаранция, че и след колата маска няма да имаш точици. Ексфолирай си кожата, преди самата "операция", а след това намажи с бебешко олио. Така МОЖЕ БИ ще постигнеш желания ефект.

anonim4e14
10-12-2010, 17:57
какво имаш в предвид под "Ексфолирай"?

Moderatorius
10-12-2010, 18:01
Ами има такива ексфолианти, като кремове, те са с едни нещица вътре, и когато мажеш кожата, то ти я дере, маха се мъртвата кожа, кожата би трябвало да стане гладка. Напиши ексфолианти за тяло в гугъл, все нещо ще излезе 'д

anonim4e14
10-12-2010, 18:35
О да сетих се мерси много ще пробвам и ще пиша какво е станало :)

wezinka
10-15-2010, 18:09
Ще следя темата. И наистина с кола е най-добре,но и на корема ли си решила да ги махаш? Не е ли нежно място?

Sisito941
10-15-2010, 18:39
Аз засега само на краката ползвам кола маска..и ползвам Дева..страхотни са (мое,както и на много мои приятелки мнение)..струват около 6-7 лева...10 двустранни са в опаковка.. :P

anonim4e14
10-19-2010, 12:42
Ще следя темата. И наистина с кола е най-добре,но и на корема ли си решила да ги махаш? Не е ли нежно място?

Ами на корема си ги махам от много време с епилатор но започнаха да ми излизат червени точки и се едно съм се бръснала .. а преди бях пробвала с кола маска на корема и стана много гладко и бях много доволна но незнам каква беше точно

BaffaLsc
10-19-2010, 13:39
Вие пък като започнетее.. къде сте видяли момичета да се бръснат ,където и да било ( само за триъгълник се съгласявам ) ? Епилатор и кола маска му е майката.
И.. не си махай космите по корема ,защото доколкото знам е вредно.

goosebumps
10-19-2010, 16:04
"Вие пък като започнетее.. къде сте видяли момичета да се бръснат ,където и да било" - :lol: къде ли не, под път и над път..навсякъде са. И напротив, да си бръснеш триъгълника е най-ужасно пф. Толкова нежно място, вие джаскате с бръсначки. И няма нищо вредно в това да си обезкосмяваш корема

...

BaffaLsc
10-19-2010, 16:29
^ Време е да се разбере ,че се бръснат само момчетата и мъжете. Така трябва да бъде. Едно момиче не трябва да боде в буквалния смисъл на думата. Трябва да е нежно.
И.. казвам ,че доколкото знам е вредно да се махат по корема.. ти казваш ,че нямало нищо лошо.. аз не казвам ,че има. :)

ParisHilton
10-25-2010, 13:17
Отиди на козметичка, бях си говорила с нея, докато ми обезкосмяваше краката, и каза, че не трябва да използваме бръсначка, защото това е най-лошият вариянт за обезкосмяване и още куп други полезни съвети, най-добре отиди и си запиши час:)

koni
10-30-2010, 19:09
Отиди на козметичка, бях си говорила с нея, докато ми обезкосмяваше краката, и каза, че не трябва да използваме бръсначка, защото това е най-лошият вариянт за обезкосмяване и още куп други полезни съвети, най-добре отиди и си запиши час:)
Козметичката ти е била съвсем права.
Представи си брадясал чичко дали няма да те боде? За корема - няма нищо вредно от коламаската. Не знам откъде са го измислили.