PDA

View Full Version : Zenobia



mey_si
10-12-2010, 14:42
Някой знае ли как стоят нещата с празнуването на рожден ден в Зенобия ? С куверти ли е?Цялото заведение ли се запазва ?Музиката как е ?И ако рожденика е под 18 дават ли алкохол ? {За 17 става въпрос}

Macallan
10-12-2010, 15:43
Не дават алкохол ... стига да споменеш, че ще ставаш на 17

mey_si
10-13-2010, 22:01
:????

SolemnityOfDeath
10-13-2010, 23:26
я се метни в Наргиле в лозенец, зенобията от две години за мен е класи надолу...освен ако не се е променило напоследък.

shadow4e
10-14-2010, 01:58
На Якубица 17 се намира, между ул. Бигла и ул. Кричим. т.е. зад НПMГ точно. Едно време беше култово заведение, тъй като даваха да се затварят шатрите и компанията оставате отделени от другите, ама явно почнаха проверки така при затворено какво се прави вътре ииии забраниха. Това поне беше преди годинина и половина, сега може и пак да е позволено. Иначе за мен не е нищо особено заведението. Сега може и да е яко.



А за Зенобията, едва ли ще ти дадат.

shadow4e
10-14-2010, 02:29
Наргиле има в Oscar, за цените не знам как са, защото са ми го плащали. 8-) Предполагам, обаче, че са по-ниски отколкото в Кемпински. Mузиката беше хаус и някъв чил аут, абе хубава беше, за повече подробности относно нея питай wosh и той я одобри, но не знам дали има спомени от онази вечер. :lol:
Намира се на Славянска, ако не го знаеш.

mey_si
10-14-2010, 13:26
А тогава идей каде навън може да се празнува рожден ден...с музика,алкохол.?

mey_si
10-14-2010, 17:24
на пейките на Народния, на пейките на Наркоманска, на пейките на Паметника, на пейките в Борисова, на пейките в Южен...


а това минетчийско място на Якубица - да ми руча к'уро... баси смотаното заведение...
ха не мерси..предпочитам заведение..и айде да спрат само някви наркомани да ми пълнят темата !