PDA

View Full Version : БЕЗПРИСТРАСТНИ



ronky
10-12-2010, 14:08
Моля да изкажете мнение по въпроса,дали сте ЗА или ПРОТИВ срещите с хора,с които сте се запознали в интернет и защо сте на това мнение!!! :wink: :wink: :!:

Anf3tamin4o
10-12-2010, 14:17
Зависи дали ще сте един до друг,иначе по скайпа само не става.

Emppu90
10-12-2010, 14:48
Според зависи.. Но ако сте от един и същ град.. и си допадате... съм ЗА.. :) Иначе.. безсмислени срещи и биене на по 100 километра.. Твърдо НЕ! 8)

soul1199
10-12-2010, 16:17
аз съм за,ама ако е от твоя град,иначе малко трудно ще е

spopi
10-12-2010, 16:37
ДА дори и от различен град да сте. :)

raence97
10-12-2010, 17:12
Аз съм ЗА,само ако не сме сами..

XTREMEFREERIDE
10-12-2010, 17:46
ЗАвиси от обстоятелствата. Дали сте опознали човека добре, дали му имате доверие, до колко можете да разчитате, че не лъже за своята самоличност и пр. В повечето случаи е по-добре да има придружител.

Greennight
10-12-2010, 17:53
Че каква е разликата дали с даден човек си допадаш и дали сте се запознали директно или посредством интернет ?! :-o

Wits
10-12-2010, 18:19
хората,с които сте се запознали в интернет

...са най-често педофили

cherinka
10-12-2010, 18:27
Че каква е разликата дали с даден човек си допадаш и дали сте се запознали директно или посредством интернет ?! :-o
по-убийственото е да се запознаете на живо, пък да поддържате контакт онлайн 8-) 8-) 8-)

pinkyy
10-12-2010, 18:55
За мен това е още един начин да намериш "сродната душа". След като интернет ни позволява да контактуваме с целия свят и да се запознаваме с нови хора, защо да не се възползваме от това. Ако не любов, можеш да завържеш страхотно приятелство. Аз съм на мнение, че трябва да използваме всяка възможност, която ни се предлага .. така, че ДА.

Brook
10-12-2010, 19:47
Ами много зависи на какъв човек точно ще попаднеш в интерента макар ,че няма да си 100% процента сигурен дали въпросдния човек е такъв за какъвто се представя или просто се преструва за да те подмами.Факт е ,че в интернет можеш да се запознаеш много нови хора и да си създадеш много нови контакти дори и много приятелства че дори стабилна връзка което е почти невъжможно.Аз съм на мнение че трябва да се възползваме от всяка въжможсност която имаме за да се запознаваме с много нови хора Имам много приятели с които съм се запознавала по скайп както и бившия ми който мога да кажа е наистина е невороятен човек и не съжелявам за нещо което е станало за момента.Трябва да се рискува в този живот ако искаш да спечелиш нещо.

tuzaro
10-12-2010, 19:54
аз съм излизал с момиче от форона майна, айляк е.

iveetyy
10-12-2010, 21:00
Според зависи от много неща,но основното е казано по-горе : Ако е от твоя град *за удобство* и ако наистина опознаеш човека доколкото е възможно чрез интернет , довериш му се,че ти казва истината и си заинтересована от личността му.

ShtrudeL
10-12-2010, 21:46
Против дори да им се кефя страшно много. Просто ще се изгуби целия чар на всичко.

tuzaro
10-12-2010, 21:49
Против дори да им се кефя страшно много. Просто ще се изгуби целия чар на всичко.хич те нема нещо у форона

Baby_b
10-12-2010, 21:54
За! Но ако се подбират, така да се каже. 8-)

ShtrudeL
10-13-2010, 14:08
Против дори да им се кефя страшно много. Просто ще се изгуби целия чар на всичко.хич те нема нещо у форона

Тъжно ми е леко,че го казвам но съм заето човече...лекций,пркактики,т а онова и не остава мн време човече.

MilanowPz
10-13-2010, 19:10
за мен скайпа е само да се запозная с хората и малко да ги опозная и след тфа да ги покана да се видим и да се опознаем по -добре ;) ;) :P


е една дума "за"

shanell1
10-13-2010, 19:15
Против ! :-D Още повече в тази сфера преобладават педофили, малки пикли и някои, дето си търсят ебавка.. ддз като цяло не ми харесват такива запознанства, НО говоря за запознанства, които водят до срещи и по сериозни взаимоотношения ! :oops:

JustUnforgivable
10-14-2010, 10:36
Не - 90% от хората са в нета са западнали, отчаяни и се крият в кибер пространството, защото знаят, че не са способни ей така да идат и да се запознаят с някоя яка мацка/пич..А и тръпката я няма от ходенето по срещи, опознаването на живо, реакцията на човека срещу теб в някоя конфузна ситуация.. В мрежата също опознаваш (уж) човека и си говорите за различни неща, но не е същото както фейс 2 фейс .Според мен живата връзка е най-добре.Та не бих искала да се запознавам с такива хора, камо ли нещо повече :?

nikoleta93
10-14-2010, 10:59
Хайде,хайде не се правете сигурна съм,че почти всички от форума са излизали с човек с който са се запознали в интернет.

NikE
10-14-2010, 11:14
Вчера се запознах с един от най-забавните, най-странните, най-разумните и бла-бла най-най. Страшно си допаднахме откъм характер, светоглед, разбиране и аз видиш ли, щото съм казала - НЕ, в интернет не може да се запозная с никой нормален, ще го разкарам. Глупаво е.

За съм. Ограниченията са кофти нещо.

tanch3t093
10-14-2010, 11:52
Принципно не, но е възможно само, ако с въпросния човек си пишем от дълго време и съм го опознала достатъчно добре. Иначе не

sh3_1s_7h3_0n3
10-14-2010, 19:23
В момента в един сайт се прави точно такъв социален експеримент:

http://raboteshtomomiche.com/evening.php

Даже има и една статия за любовните експерименти: http://raboteshtomomiche.com/article.php?id=1121

Животът ни е едно тв/нет риалити!

Paramour
10-14-2010, 20:57
За!
По принцип съм против такива работи, НО аз съм правила експеримента да се запозная с едно момиче, с което доста си допаднахем по скайп и се получи (:
Доста дълго излизахме и т.н.
В последствие спряхме да се виждаме, защото и двете се движим в различни компании и не намираме време или забравяме.
(:
Но според мен е по-добре първо добре да се опознае човека, с когото си пишем, защото ако не го познаваме достатъчно може да се окаже някакъв извратеняк, примерно...

BlindedAngel
10-15-2010, 08:59
За ! Колкото и смешно да звучи, въпреки всички тежки нощи,купони,дискотеки etc. намерих момичето на живота ми в сайт за запознанства, но не защото го исках - просто така се получиха нещата 8-)

DarkTemplar
10-15-2010, 09:26
С доста приятели съм се запознал посредством нета и всичките са супер точни и свестни пичове. И във виртуалното пространство има качествени хора, трудно се намират, но се намират. Не си губете времето с предразсъдъци, още сте млади и трябва да се рискува. А и една среща на публично място няма как да ви навреди (дори човека, с който трябва да се срещнете да е пълен олигофрен).

ЗА

deadlift666
10-15-2010, 09:49
С доста приятели съм се запознал посредством нета и всичките са супер точни и свестни пичове. И във виртуалното пространство има качествени хора, трудно се намират, но се намират. Не си губете времето с предразсъдъци, още сте млади и трябва да се рискува. А и една среща на публично място няма как да ви навреди (дори човека, с който трябва да се срещнете да е пълен олигофрен).

ЗА