PDA

View Full Version : Имам корем



InfiNity09
10-12-2010, 14:44
Проблема е че пълнея само в корема, а в последно време съм напулняла много искам да го махна... преди правех коремни преси ама те май само го стягат и после е още по трудно да се свалят килограмите. Даите някакви съвети за тънка талия :(

fuckme
10-12-2010, 14:50
чакай сега, ти какво последно искаш... ? да свалиш килограми, да си стегнеш корема или да си смалиш талията?
корема се стяга с коремни преси. и това, че не си свалила килограми, не значи , че не си се стегнала. освен това, талията НЕ можеш да я смалиш по никакъв начин, просто защото широката талия е структура, това са кости, които, предполагам знаеш, няма как да смалиш. и все пак, ако си стегната в бедрата и дупето, талията ти няма да е проблем. :)

Rebirthing
10-12-2010, 14:51
Еее, има 1001 такива теми. Ето преди малко написах цял роман по-въпроса с отслабването. Търсете малко бе :-o .

foreverr
10-12-2010, 14:53
Кардио, коремни преси, обръч, здравословен хранителен режим ии най-важното-воля и желание :)

InfiNity09
10-12-2010, 15:00
чакай сега, ти какво последно искаш... ? да свалиш килограми, да си стегнеш корема или да си смалиш талията?
корема се стяга с коремни преси. и това, че не си свалила килограми, не значи , че не си се стегнала. освен това, талията НЕ можеш да я смалиш по никакъв начин, просто защото широката талия е структура, това са кости, които, предполагам знаеш, няма как да смалиш. и все пак, ако си стегната в бедрата и дупето, талията ти няма да е проблем. :) стегната съм в краката и дупето защото карам колело и велоъргометър обаче имам малко паласки и голям корем, а от правенето на коремни преси от опит знам, че се само се стяга и става още по зле подуто и стегнато :D може и да греша де..

fuckme
10-12-2010, 15:03
от коремни преси не мисля, че ще станеш подута...ако се поразровиш из гугъл има доста упражнения за паласки...

aguilera
10-12-2010, 16:12
http://www.youtube.com/watch?v=mVWZAjHM328

виж и другите й видеа :smt023

ameli
10-12-2010, 17:59
освен това, талията НЕ можеш да я смалиш по никакъв начин, просто защото широката талия е структура, това са кости

Талия може да са намали. Кокалите, за които ти говориш е ханша ;) Прави разлика между двете :)

Има най-различни упражнения, пресите не са полезни така или иначе. С въртене на обръч също би трябвало да стане :)

sunshine955
10-12-2010, 19:56
скачай на въже .. и пий много вода :p можеш да замениш сладкишите с плодове и ограничавай тестяните и мазните храни .. !!!
и не спирай коремните преси .. успех ;п