PDA

View Full Version : Безпристрастно мнение (женската част от ф.)



Deio01
10-12-2010, 17:22
Здравейте !

Извинявамс е за малко странния въпрос :shock: . Смятате ли ,че съм непривлекателен получих доста странно отрязване и започнах да се притиснявам.
http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=arx1286817434.jpg

http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=opt1286817510.jpg

:oops: :oops: :oops:

не съм фотогеничен!

MissNothing
10-12-2010, 17:26
И как те отрязаха?
Няма да ти отговорям на въпроса, не можеш висчки да те харесват, тъй че..

Deio01
10-12-2010, 17:31
значи излизах с 1 момиче известно време и после понечих да я целуна и тя се отдръпна и ми каза ,че не я привличам а до преди това се гушехме всичко 2-3-та база... :shock:

MissNothing
10-12-2010, 17:33
омг :-o
Ми кво ти пука за нейното мнение..

Deio01
10-12-2010, 17:36
притисних се , че ме отряза така след като сложих цаиси не съм имал гадже, 4 месеца някаде...

fifa2007
10-12-2010, 17:37
Младежо, принцове няма! Изиграй некоя прическа, че така си като некой чичка! Иначе, малко самочувствие и смелост също помагат.

notlike
10-12-2010, 17:43
Тоз пък, прическа да си прави. Лепни малко гел и да замязаш на лизнат педераст. Не ти трябва гел, трябва ти настойчивост..

MissNothing
10-12-2010, 18:14
притисних се , че ме отряза така след като сложих цаиси не съм имал гадже, 4 месеца някаде...
Абе ти нарет ли си за 4 месеца тука някви циркове да правиш. Като толкоав ти пречат очилата слагай лещи.. Все ще си намериш някоя обаче, проблемът ти не е в очилата. ;-)

FuckedUp
10-12-2010, 22:44
О!, БОЖЕ!

pinkyy
10-13-2010, 07:21
О!, БОЖЕ!

+1 :-D :-D

DasReich
10-13-2010, 07:37
Сложи лещи, щом мислиш че проблема е в очилата.

БРЪСНИ ГЛАВАТА И СИ ПУШКА :o

dimitar_ak
10-13-2010, 07:38
Я не се връзвай. Едно момиче е прекалено малка база за да си правиш изводи.

GregoryHouse
10-13-2010, 09:32
Просто типът и е друг или се е стресирала и не е имала подготвен отговор.
Има какво да се желае от теб, но като цяло си добре :D
Виждал съм хора дето...бих искал да ги забравя...
Очилата не ти пречат. Просто си цепнал на грешно момиче...

Deio01
10-13-2010, 10:22
Просто типът и е друг или се е стресирала и не е имала подготвен отговор.
Има какво да се желае от теб, но като цяло си добре :D
Виждал съм хора дето...бих искал да ги забравя...
Очилата не ти пречат. Просто си цепнал на грешно момиче...


мн мазно ме отряза, а до преди това мн добре се държеше :shock: .

PullMeCloser
10-13-2010, 10:35
Мъка,мъка...

За едно отрязване да пуснеш тема,че и снимки.Просто не я привличаш,ако сега не схванеш,че не всеки на този свят те и ще те харесва,по-натам не знам какво ще правиш. 8-)

FuckedUp
10-13-2010, 15:03
Направи 1 снимка без цаките поне..

ladykeisy
10-13-2010, 15:11
:smt018 :?
Не е лесно.

MartyParty
10-13-2010, 17:17
Нищо ти няма -здрав и прав.
Въпросът е останалото дали не ти липсва.

poisonn
10-21-2010, 12:24
FuckedUp написа:
О!, БОЖЕ!
+1 :D

XiPiXoPiGiRL
10-21-2010, 14:13
О!, БОЖЕ!

+1 :-D :-D

jghgh
10-21-2010, 15:41
мн мазно ме отряза, а до преди това мн добре се държеше :shock: .

Защото е лигла.
Ти изглеждаш висок и леко пълен. Вероятно е приятно човек да се гушка в теб.
Почти съм убедена, че тая изобщо не те харесва, обаче въпреки всичко иска да й ходиш след гъза и да й обръщаш внимание, затова ти е позволявала да я гушкаш и да се държиш миличко с нея. За жените е приятно някой да ги боготвори и да виждат благоразположението му.
Допускам, че тя е усетила колко я желаеш, а това само по себе си е приятно усещане, но щом не иска да е с теб, прави си по-сериозните изводи!
Вероятно не я привличаш, щом се е отдръпнала при опита ти за целувка - знак, че не може да си представи да сложи устните си върху твоите ... Тя го възприема за нещо неестествено, което говори за липса на всякакво физическо привличане! Липсва химията от нейна страна.
Тази липса на химия може да е породена ОСВЕН от отблъскващ външен вид, също от неадекватно поведение. Може би тя вижда колко си неуверен, което автоматично те прави непривлекателен.

Запомни - красотата е явление! То се "случва" на самоуверените и смели хора, а не на мухльовците.
Много хора не разбират концепцията за красота, а тя НЕ Е в правилните физически черти, а по-скоро в поведението, походката, излъчването.
Твоето излъчване е зле. Изглеждаш малко загубен, освен това от темата ти мога да заключа, че си страшно неуверен. Предполагам си и прекомерно внимателен с момичетата и гледаш всячески да им угодиш като подлога - това може ида не е така де, само предполагам. Ако го правиш, по-добре незабавно спри, защото НЕ действа.

Ти не изглеждаш зле между другото, имаш адски симпатични черти.
Ако ги комбинираш със секси, самоуверен поглед, нещата ще се получат :)
Физическите белези нямат кой знае какво значение, защото няма грозни хора. Голям плейбой, по когото и аз съм си падала, беше с крив и голям нос например, а друг - с много черни точки по носа, но въпреки всичко момичетата бяха привлечени от него. Защото няма грозни хора, а всичко е излъчване.
Хората сами правим така, че да изглеждаме грозни, вместо красиви, като си позволяваме да сме неинициативни, пасивни, страхливи и вътрешно несигурни в себе си.
А за да добиеш свеж външен вид (като аура, излъчване), трябва да оправиш сърцевината. Оправи самочувствието и бъди самоуверен, защото чертите ти са хубави, но погледът и светоусещането навяват известна комплексираност.


http://www.vbox7.com/play:b60ffa9e
^и изгледай това

И бойкот на лиглата.

DYNAMIC
10-21-2010, 21:28
напълно съм съгласна с jghgh :)

umri
10-21-2010, 21:42
Изглеждаш ми наплашен. Слагай лещи, че с тоя поглед и тия очила мясаш на квантов физик. Няма да е зле и прическата леко да смениш. Най-важно от всичко е цялостният ти стил и подходът. Ако тях ги няма и Бекъм да си, ше си умреш девствен.

sasha_90
10-22-2010, 18:27
значи излизах с 1 момиче известно време и после понечих да я целуна и тя се отдръпна и ми каза ,че не я привличам а до преди това се гушехме всичко 2-3-та база... :shock:
Не сте един за друг.Не те харесва и ти е казала истината,предпочиташ да те беше излъгала ли?Освен това,след като едно момиче не те е харесало,не означава,че друга няма да те хареса.Предполагам,че си ученик и тепърва ти предстои да те харесват.Не се отчайвай,след един неуспешен опит.

Greennight
10-22-2010, 18:40
Снимай се без очилата и дай да те видим в тяло.

king95
10-22-2010, 18:57
много си отчаян бе човек :lol:

soul1199
10-22-2010, 20:26
честно ми приличаш на някакъв зубар,в което няма нищо лошо де,ама все пак,не изглеждаш зле,просто малко повече увереност няма да ти навреди

bilqnavod
10-23-2010, 08:00
Момче, прекалено навътре си го приел. Изглеждаш добре според мен. Както е казано: "за всеки влак си има пътници" ... Аз смятам, че ще имаш повече от един. :) Момичета, или поне повечето на твоята възраст са лигави и не знаят какво искат.

Jumbie483
10-23-2010, 09:17
От къде си ? Ако си от Монтана, то тогава съм сигурна, че съм те виждала и то скоро 8-)
Та, ако не се бъркам.. На живо изглеждаш малко по-различно отколкото на снимките. Това, че едно момиче те е отрязало, не означава, че си грозен или нещо подобно. Невъзможно е всички да те харесват. Аз мисля, че определено имаш чар, така, че горе главата и не се притеснявай от едно отрязване. Едва ли това момиче ще е последният човек, който не те харесва :)

tellmebaby
10-23-2010, 18:50
Здравейте !

Извинявамс е за малко странния въпрос :shock: . Смятате ли ,че съм непривлекателен получих доста странно отрязване и започнах да се притиснявам.
...kachi-snimka...
...kachi-snimka....
:oops: :oops: :oops:

не съм фотогеничен!


хей, защо не ти се отварят снимките или е само при мен [??] :neutral:

assd
10-23-2010, 18:55
компа ми заби като ти отвори снимките, сметай! а е 123242 ядрен турбо гига хипер кошник с 20 тб рам и наса изстрелва совалки с римоут достъп от моята машина баце