PDA

View Full Version : Бяло течение



art
10-12-2010, 18:39
Здравейте.Появи ми се нещо като бяло течение.Много е странно.Както при цикъл нали има някои по-гъстички като се изхвърлят повече яйцеклетки на един път татова е нещо подобно на вид , но е бяло. Някакви съвети или предположения какво е ?

darkPaladin
10-12-2010, 23:23
трябва да се види така не може да ти се каже

SonataArctica
10-13-2010, 07:07
Темата е по-подходяща за "секс. Пък и вече има такива теми...

amnessia
10-14-2010, 11:56
Това и аз го имам преди и след цикъл почти винаги.При всяка жена го има , нормално е.Но когато има лоша миризма и е като на парцали това е болест и се лекува много леко с хапчета . Нищо страшно.Добра хигиена нищо друго :)

vapcarov
10-14-2010, 20:22
Здравейте.Появи ми се нещо като бяло течение.Много е странно.Както при цикъл нали има някои по-гъстички като се изхвърлят повече яйцеклетки на един път татова е нещо подобно на вид , но е бяло. Някакви съвети или предположения какво е ?

При овулация се отделя една яйцеклетка. Ако са 2, има голям шанс да имаш близнаци, при 3 - тризнаци и така на татък.

kalpazanka
10-16-2010, 09:39
^Близнаци и тризнаци се зачеват не само при отделяне на две, три и т. н. яйцеклетки. До стадий бластула клетките са тотипотентни, което ще рече, че ако делящата бразда е по-дълбока, от една бластула /т. е. от една оплодена яйцеклетка/ ще се формират два ембриона.


Здравейте.Появи ми се нещо като бяло течение.Много е странно.Както при цикъл нали има някои по-гъстички като се изхвърлят повече яйцеклетки на един път татова е нещо подобно на вид , но е бяло. Някакви съвети или предположения какво е ?
Бас хващам, че не можеш да видиш колко /и дали изобщо/ яйцеклетки се изхвърлят!!!
Сърбежи/миризма/връзка с овулацията има ли?

N0_feAR
10-17-2010, 19:33
също може да се е получило ако си настинала