PDA

View Full Version : Бяло течение или ...



art
10-12-2010, 18:57
Здравейте.Появи ми се нещо като бяло течение.Много е странно.Както при цикъл нали има някои по-гъстички като се изхвърлят повече яйцеклетки на един път татова е нещо подобно на вид , но е бяло. Някакви съвети или предположения какво е ?

n3zabrawiimaa
10-13-2010, 13:47
Чувала съм, че бялото течение е признак, че скоро ще ти идва.. Но пък и съм чела, че бялото тчечние е признак, че всичко ти е наред и нямаш проблеми с цикъла и другите неща там. ;д

francyzoi4ety
10-13-2010, 19:36
И аз също търся отговор на този въпрос.Аз също имам бяло течение,но то се засилва зимата,когато е студено или съм без боди не мога да си го обесня,а ме е страх някой има ли представа?

slynchicety98
10-13-2010, 20:47
Пф ужас и аз немога да се отърва от него направо... и през бодито .... ужас ! :( :o
И немога да разбера защо се появява както казаха по-горе . :-o

Raffine
10-13-2010, 21:37
И аз имам бяло течение от известно време.Преди да ми дойде за пръв път имах бяло течение и отидох на гинекогол,защото си мислех,че е някаква инфекция,но той ми каза,че бялото течение се появявало няколко месеца преди да ти дойде.От доста време нямам цикъл,защото отслабнах и да се надяваме,че щом имам течение отново ще ми дойде :( Иначе бяло течение може да имаш,ако си настинала.Ако много ти цапа бельото си слагай ежедневна превръзка.

rns92
10-13-2010, 21:50
Преди време гледах един епизод на "Отечествен фронт", в който една бабка (бивша акушерка) казва, че са идвали момичета/жени при нея за да я питат защо имат бялото течение. До колкото си спомням каза, че било от бельото и в частност от прашките.
Имам такъв спомен, дано не съм се изложил много с написаното. :)

neeDaBosS
10-14-2010, 05:43
според мен е бяло течение

RainbowInTheDark
10-14-2010, 21:50
съвсем нормално е да имаш бяло течение..почти всички жени го имат.. малко са късметлийките без..
проблем ще е като стане по тъмно или има някакъв мирис..тогава вече гинеколога трябва да се посети просто :]

LipSy
10-15-2010, 14:16
Нормално е да имаш бяло течение. Айде да не казвам всяко момиче, но сигурно на 100 момичета 90 имат. Това може да е признак, че скоро ще ти идва или че всичко ти е наред. Ако има някакъв мирис или цветът не е точно бял (а нещо подобно на зеленикав) по-добре отиди при гениколог, защото може да имаш някакво възпаление!

kalpazanka
10-16-2010, 09:52
Ще се самоцитирам


Здравейте.Появи ми се нещо като бяло течение.Много е странно.Както при цикъл нали има някои по-гъстички като се изхвърлят повече яйцеклетки на един път татова е нещо подобно на вид , но е бяло. Някакви съвети или предположения какво е ?
Бас хващам, че не можеш да видиш колко /и дали изобщо/ яйцеклетки се изхвърлят!!!
Сърбежи/миризма/връзка с овулацията има ли?

П. П. Избери коя тема да затворя!

shokoladd
10-17-2010, 18:00
Оф и при мен е така :-& Слагай ежедневни превръзки