PDA

View Full Version : Продавам плакати на различни известни личности :)



Maniac1
10-12-2010, 20:15
Продавам плакати на:

Тейлър Момсен, Робърт Патинсън, Селина Гомез, Рамщайн, The Runaways, Джъстин Бийбър, Amanda Sеyfried, 30 STM, Usher, Асен Блатечки, Step Up, Black Eyed Peas, Калин Врачански, Кристина Агилера, Токио Хотел, Парамор, Райли от Затъмнение, Никълбек, Бойко Кръстанов, Тейлър Момсен, Alice in chains, Рок Лагер 2 (Джонас Брадърс и Деми Ловато), Келън Луц, Аврил, Адам Ламбърт, Ашли Тисдейл, Грийн Дей, Доктор Хаус, Тейлър Суифт, Затъмнение, Джъстин Бийбър, Бон Джоуви, Дженифър Лав Хюит, My Chemical Romance, Металика, Тейлър Лаутнър, Avenged Sevenfold, Тайният живот на една тийнейджърка, Нина Добрев, Сеск Фабрегас, Иън Сомърхолдър, Фърги, Линкин Парк, Джейсън Стейтъм, Лудакрис, Iron Man, Меноуар, Калин Врачански, Бионсе, Цвети Пиронкова, Енрике Иглесиас, Александър Скарсгард, Луиза Григорова, Крис Браун, Кейти Пери, Queen, Джонас Брадърс, Слейър, Дакота Фанинг, Доктор Хаус, Робърт Патинсън, Антракс, Апокалиптика, Джъстин Бийбър, Изгубени, Адам Ламбърт, Алис Купър, Принцът на Персия, Манчестър Юнайтед, Рони Джеймс Дио, Линкин Парк, Отчаяни съпруги.
Също картички с автограф на Пол Уесли, Нина Добрев, Иън Сомърхолдър, Аврил, Ема Уотсън, Майли Сайръс, Ник Джонас, Миранда Косгроув, Селина, Деми, Кристен Стюарт и Джони Деп.

(Някои имена се повтарят - това означава, че имам повече плакати на дадения изпълнител/актьор/група.) Пишете ако си харесвате нещо, пращам и снимки.

iPurple
10-13-2010, 14:14
Искам снимки на плакатите на Justin Bieber и Ian Somerhalder.

greendaygirl
10-13-2010, 16:03
може ли да видя плакатите на Green Day ? :-o

galet0
10-13-2010, 16:26
A аз искам на Затъмнение плакатите...и цени ако може да кажеш

Maniac1
10-14-2010, 20:42
Ще ви пратя снимки утре :)

emocore19911
11-18-2010, 16:41
интересувам се от плаката на Токио Хотел...може ли да ми изпратиш снимка ^_^

altin4eto
04-09-2011, 17:54
може ли да видя плакатите на Green Day ? :-o

Имам плакат на Green Day пиши ми на скйп: altinka1912

altin4eto
04-09-2011, 17:56
A аз искам на Затъмнение плакатите...и цени ако може да кажеш

Имам плакт на Затъмнение пиши ми на скайп: altinka1912 ще ти пратя снимки

andjusticeforall
04-09-2011, 18:09
Интересувам се от плаката на Металика. e-mail: foca_levski@abv.bg