PDA

View Full Version : проблемчеее....



didsinkaa
10-12-2010, 19:17
здр
значи имам супер проблемна кожа..
ходя си редовно на козметик , почисвам си лицето всяка вечер , не слагам фон-дьо тен... и след определен интервал от време ми се появяват на различни места пъпчици :/
та въпроса ми е как да ги махна , защото мн трудно се почиства кожата ми .. в смисъл и след козметик пак не се почисва перфекно... как да си задържа кожата чиста ;/// ?

Paramour
10-12-2010, 19:31
не си слагай фдт.

sunshine955
10-12-2010, 19:52
намали сладкото .. от козметичка знам че шоколада и сладкишите помагат за появата на пъпки ...

didsinkaa
10-13-2010, 17:35
ами аз не си слагам фдт

Paramour
10-13-2010, 18:25
^ съжалявам, не съм прочела правилно 8-)
Ами.. може би ти е мазна кожата...
Някъде бях че, че със сапун става по-суха кожата.
Друго не ми хрумва.

IfeTyy
10-13-2010, 19:32
мм не знам на колко си но предполагам най-много 18 ии е нормално да ти излизат пъпки.. би било проблем и не нормално ако на тези години не ти излизат пъпки ;)

PullMeCloser
10-13-2010, 20:04
Как ще си сложи сапун на лицето,особено ако е някакъв обикновен?! :shock: Недей,по-добре си купи козметични продукти(кремчета,почиства щи гелове и тн) на някоя хубава марка.Ама наистина хубава,не на Ейвън,Орифлейм и подобни.И винаги си поддържай кожата на лицето перфектно чиста.Не я пипай с мръсни ръце,не давай на другите да ти я пипат.Почиствай си лицето задължително сутрин и вечер.Хидратиращия крем е просто задължителен.Не се сещам за друго.Аз никога не съм имала пъпки и други проблеми,но преди цикъл ми излизат винаги по 1-2 пъпчици и се махат много бързо.И внимавай какво ядеш,че миналта година от нещо неизвестно имах обрив по цялото лице.Беше...страшно. 8-) Може да отидеш на дерматолог също.
А за момичето над мен:Защо да е ненормално?!През целия ми живот съм имала чиста кожа и не знаех,че е ненормално,добре че са мислители като теб да ме светнат. :lol:

Rebirthing
10-13-2010, 22:57
Проблеми избива от вътре на вън. Промени начина си на хранене, не може да искаш перфектна кожа ако не се храниш правилно.

neeDaBosS
10-14-2010, 05:20
Незнам,обаче и моята кожa е много суха.Преди около седмица започна да се ''бели'' ужасно е,но си правя маски на лицето с мед и се оправя проблема ми

За пъпките..нормално е да ти излизат,но можеш да си вземеш някакво почистващо кремче

didsinkaa
10-14-2010, 07:15
взела съм си почисващи кремове и то хубави и си почисвам кожата всеки ден , но маи съм забравила да си взема хидратиращ крем :oops: пък и кожата ми наистина се л/щи особено по челото и около веждите ..
и съм на 14 :wink:

foreverr
10-14-2010, 09:08
не си слагай фдт.
+1, а също и храненето играе важна роля-яж по-рядко сладко и мазно.

BeezyJey
10-14-2010, 14:07
.. от козметичка знам че шоколада и сладкишите помагат за появата на пъпки ...

Пълни глупости.Не я заблуждавай. Научно е доказано, че шоколада НЯМА НИЩО ОБЩО с появата на пъпките..

Купи си салицилов спирт, крем на Виши, и маската 3 в 1 на Гарниер..

didsinkaa
10-14-2010, 17:18
не си слагай фдт.
+1, а също и храненето играе важна роля-яж по-рядко сладко и мазно.

нали ви казах че не си слагам фдт ... гледайте по-хубаво
пук и аз не ям мазно .... гадно е ;)