PDA

View Full Version : зайчо ?



creamy224
10-12-2010, 20:58
днес си купих зайче , беличко с розови очи някаде към 25 см и ми казаха че е на 4 месеца в магазина но на мен ми изглежда големичко за тази възраст или аз се бъркам и ми казаха че наи много още 3 пръста да порасне , та въпроса ми е може ли да са ми обаркали зайчето и да е стане някой голям заек :d и ако имате заек първите дни как се държаха защото той не ми дава да го пипна много се плаши дори когато ми звънне телефона .. вашето кога се успокой

shadow4e
10-12-2010, 21:16
Често се случва да се продава малко декоративно, а да се окаже голям. Според мен обаче големите са по-готини, защото по-често имат някакви заченки на мислене и желание за социален живот. По-малките често са в поведението си като мишки и никога не се успокояват. Разбира се, всичко си е индивидуално. :)

creamy224
10-12-2010, 21:19
Често се случва да се продава малко декоративно, а да се окаже голям. Според мен обаче големите са по-готини, защото по-често имат някакви заченки на мислене и желание за социален живот. По-малките често са в поведението си като мишки и никога не се успокояват. Разбира се, всичко си е индивидуално. :) ами когато си го взех ми дадоха книжка за зайче джудже и другите заичета бяха толкова големи сега след 4 дена ще го водя да го ваксинират .. мо ако някой има може ли да ми каже д/г кога се успокоява защото само бяга като лудо когато го доближа и се надявам да доиде ден в който ще мога да го пусна спокойно в къщи без да го е страх :D :D :-D продавача ми каза седмица да не го вадя навън от клетката освен ако не му сменям старготината

semantics
10-12-2010, 21:22
отговор .

Научете се да си формулирате заглавията на темите бе, хора...

Joc
10-12-2010, 22:46
объркали са заека, сега ше стане голям като крава

brutalen3ajo
10-13-2010, 00:15
гали го дръж го в себе си ако можеш му давай храна от ръката си но гледай да не те захапе ще стане бавно

важното е като си в контакт с теб да е спокоен

creamy224
10-13-2010, 08:40
гали го дръж го в себе си ако можеш му давай храна от ръката си но гледай да не те захапе ще стане бавно

важното е като си в контакт с теб да е спокоен вече почна да посвиква , сутринта го взех в мен и той първо стоеше после започна да се оглежда и сега като му слагам вода или нещо не се плаше вече но незнам къде да му даржа онова като суха тревичка която купихме от магазина той я яде и като сложа оная гредичка която го държи в страни я хваща с лапички или с зъби и я дърпа и тя пада и сега цялата трева е из старготината .. това пречи ли

darkPaladin
10-13-2010, 12:09
гали го дръж го в себе си ако можеш му давай храна от ръката си но гледай да не те захапе ще стане бавно

важното е като си в контакт с теб да е спокоен вече почна да посвиква , сутринта го взех в мен и той първо стоеше после започна да се оглежда и сега като му слагам вода или нещо не се плаше вече но незнам къде да му даржа онова като суха тревичка която купихме от магазина той я яде и като сложа оная гредичка която го държи в страни я хваща с лапички или с зъби и я дърпа и тя пада и сега цялата трева е из старготината .. това пречи ли

да но ще почистиш

creamy224
10-13-2010, 12:30
гали го дръж го в себе си ако можеш му давай храна от ръката си но гледай да не те захапе ще стане бавно

важното е като си в контакт с теб да е спокоен вече почна да посвиква , сутринта го взех в мен и той първо стоеше после започна да се оглежда и сега като му слагам вода или нещо не се плаше вече но незнам къде да му даржа онова като суха тревичка която купихме от магазина той я яде и като сложа оная гредичка която го държи в страни я хваща с лапички или с зъби и я дърпа и тя пада и сега цялата трева е из старготината .. това пречи ли

да но ще почистиш ами аз я обирам и я слагам в ъгъла но то пак я носи по средата или ако е там оградата стапва вътре и я взема :-D какво да го правиш

creamy224
10-14-2010, 06:47
някой ще може ли да ми каже ваксината за 4 месечно зайче инджекция ли е или някакви капки .. незнам защото досега не съм имала заек , в понеделник ще го водя но много ще ми е гадно ако му бият инджекция на мъничето :-D остава да се стресне повече че тъкмо почна да свиква в къщи

TykaSePisheNick
10-14-2010, 08:03
някой ще може ли да ми каже ваксината за 4 месечно зайче инджекция ли е или някакви капки .. незнам защото досега не съм имала заек , в понеделник ще го водя но много ще ми е гадно ако му бият инджекция на мъничето :-D остава да се стресне повече че тъкмо почна да свиква в къщи
Това е заек, мамка му!Успокояват се с времето.И моя уж беше декоративен, ама в крайна сметка стана два пъти по-голям.Отначало седят свити в ъгъла и страхливи, а накрая го гоних из целия апартамент и спрях да го храня, щото ме хапеше.

creamy224
10-14-2010, 08:05
някой ще може ли да ми каже ваксината за 4 месечно зайче инджекция ли е или някакви капки .. незнам защото досега не съм имала заек , в понеделник ще го водя но много ще ми е гадно ако му бият инджекция на мъничето :-D остава да се стресне повече че тъкмо почна да свиква в къщи
Това е заек, мамка му!Успокояват се с времето.И моя уж беше декоративен, ама в крайна сметка стана два пъти по-голям.Отначало седят свити в ъгъла и страхливи, а накрая го гоних из целия апартамент и спрях да го храня, щото ме хапеше. и моя вече се успокой и много яде :d като чуе торбичката и веднага идва :-D но въпросът ми е тази ваксина инджекция ли е или нещо друго

fenofhouse
10-21-2010, 16:04
слушай ся майна няма страшно махаш всички кабели и го пускаш ще се успокои и ще почне да дивеее а за ваксината споко не го боли 8) 8) :D :D :D :) :)