PDA

View Full Version : По-умните момичета /запитване към момчетата../



YourFavouriteDrug
10-12-2010, 20:13
На всички ни стана ясно, че свестните момчета не обичат момичета които да се правят на тъпи пред тях.. Но ако момичето, което харесвате, ви превъзхожда в тази област, това би ли могло да ви отблъсне? Знам, че момчетата обичат да са най-най и да са по-оправните.. би ли наранило егото ви, ако ходите с момиче, което се справя по-добре от вас в повечето неща?

playhard1
10-12-2010, 20:19
бих се радвал, че съм такъв късметлия.

tuzaro
10-12-2010, 20:23
само да ми харесва майна нема проблеми.

flyingmonkey
10-12-2010, 20:28
Едва ли, никога не съм си падал по тъпите мимичета, безразлични са ми (;. Виж обаче, ако е по умна от мен, даже ще ме привлича още повече :)

Housemusikk
10-12-2010, 20:35
Едва ли, никога не съм си падал по тъпите мимичета, безразлични са ми (;. Виж обаче, ако е по умна от мен, даже ще ме привлича още повече :)
:)

YouDontKnowMe
10-12-2010, 20:35
И заради това бол момичета отличнички/добре справящи се с всички отговорности, които имат - сами .. То е ясно защо - ако са с доста по-неначетено / вдетинено момче от тях - за какво ще си приказват ?
Връзката не е само цуни-гуни и секс.

Housemusikk
10-12-2010, 20:39
И заради това бол момичета отличнички/добре справящи се с всички отговорности, които имат - сами .. То е ясно защо - ако са с доста по-неначетено / вдетинено момче от тях - за какво ще си приказват ?
Връзката не е само цуни-гуни и секс.
С всеки идиот има какво да си кажеш ,но не с всеки начетен човек можеш да поддържаш разговор на неговото ниво . :P
Оценките в даскало не са белег на интелигентност ..... поне за мен (най малкото знам как се вадят :-D )

mArMaLaDkA
10-12-2010, 21:21
^ И колко време смяташ, че можеш да издържиш с човек, който е значително по-глупав от теб/с по-малък житейски опит? Седмица, две, три може би? И после? Нямате ли общи интереси, цели и възгледи за живота, трудно връзката ще издържи повече от няколко месеца.

Да, оценките в училище сами по себе си не са признак за интелигентност, но показват до колко упорит и постоянен си в трупането на знания. Това, че в твоето училище, шестиците се пишат лесно като двойки, си е съвсем отделен въпрос.

Иначе по мои наблюдения, повечето момчета/мъже се комплексират, когато жената е по-начетена и по-оправна от тях => значи да, егото им се наранява.

RoSKo0o0
10-12-2010, 21:25
Мммммммм...има ли значение? Според мен това не е от значение. Пък и какво от това...хем ще има да ме учи някой на нещо, стига съм ги учил само аз :)

Housemusikk
10-12-2010, 21:27
^ И колко време смяташ, че можеш да издържиш с човек, който е значително по-глупав от теб/с по-малък житейски опит? Седмица, две, три може би? И после? Нямате ли общи интереси, цели и възгледи за живота, трудно връзката ще издържи повече от няколко месеца.

Да, оценките в училище сами по себе си не са признак за интелигентност, но показват до колко упорит и постоянен си в трупането на знания. Това, че в твоето училище, шестиците се пишат лесно като двойки, си е съвсем отделен въпрос.

Иначе по мои наблюдения, повечето момчета/мъже се комплексират, когато жената е по-начетена и по-оправна от тях => значи да, егото им се наранява.
1вото съм го опревергал отдавна чрез личен опит , а за 2рото си права :D

Emppu90
10-12-2010, 21:55
бих се радвал, че съм такъв късметлия.

FuckedUp
10-12-2010, 22:44
Едва ли, никога не съм си падал по тъпите мимичета, безразлични са ми (;. Виж обаче, ако е по умна от мен, даже ще ме привлича още повече :)
+100000 8)

Greennight
10-13-2010, 06:42
Не,даже ще се радвам,че има какво да науча от нея.

SonataArctica
10-13-2010, 06:44
Не :lol: Що за тъп въпрос. Щом я харесвам си я харесвам. Няма да се "отблъсна от нея" заради някакви глупости

dimitar_ak
10-13-2010, 07:00
Тайната е да няма голяма разлика в нивото. Трябва да си бъдете опоненти. Да има за какво да говорите и спорите. Това се постига ако сте на еднакво интелектуално ниво.

SonataArctica
10-13-2010, 07:04
Тайната е да няма голяма разлика в нивото. Трябва да си бъдете опоненти. Да има за какво да говорите и спорите. Това се постига ако сте на еднакво интелектуално ниво. Не е задължително... Важното е да има обща тема за разговор. Музика и т.н.

ПП - Не знаех че вече си мод :lol: Честито.

ППП- Да питам к`ви са тези тъпи реклами в началото на всяка страница? Много са изнервящи..

dimitar_ak
10-13-2010, 07:08
Мерси, за честитката. Рекламата е "необходимо зло" за всеки подобен форум.

AceXe
10-13-2010, 07:10
Същото важи и за момичетата. Те се комплексират ако момчето до тях е по-умно от тях. Но въпреки това бих ходил с такава, защото с какъвто се събереш такъв ставаш. Ако тя е по-умна, бързо ще я настигна. :] Друг е въпроса за някакви по-първични неща като сръчност например. Ако не бях сръчен, но момичето до мен сръчно, тогава наистина сигурно щях да се комплексирам.

GregoryHouse
10-13-2010, 09:42
Ами, досега не съм бил с по интелигентно момиче от мен...просто не съм срещал...то като цяло съм срещал 2-3ма ко интелигентни от мен и единия беше в лудницата... :shock:

Но от всички мнения на Митака е най-правилното. Ако сте си горе/долу равнослини опоненти се получава добро взаимодействие. Всъщност това е най-важното във една връзка според мен...Достигнал съм до този извод много отдавна, в търсене на отговора защо не мога да изграждам дългосрочни връзки. Всъщност съм имал само 1 такава и момичето беше доста напред с материяла за българските стандарти.

Niakoitam
10-13-2010, 15:09
Няма да ме отблъсне. Даже ще ми хареса повече. Ще се опитам да наваксам знанията и и да съм и на нивото само че тя ще трябва да ми покаже че не ме иска само за да си беседваме. :)

strangerinhell
10-13-2010, 15:27
По-добре да ме превъзхожда интелектуално отколкото да е безумно куха и да обяснявам по 100 пъти нещо.

ForzaFelipe
10-13-2010, 16:15
Едва ли, никога не съм си падал по тъпите мимичета, безразлични са ми (;. Виж обаче, ако е по умна от мен, даже ще ме привлича още повече :)

+

torresinho
10-13-2010, 16:20
Тъпи момичета харесват тъпи хора..включително и аз харесвах една мега тъпа. Ами..със сегашната ми приятелка сме клас до клас, но тя изкарва по-хубави оценки, учи повече, в клас със засилено изучаване на Немски език е, а аз не правя нищо в съседния клас.Абсолютно нищо.

ladykeisy
10-13-2010, 16:31
Тъпите момичета са само за секс. Прекалено умните трудно си намират партньори, но пък намерят ли, значи са попаднали на добър човек за тях(но все пак трябва да имаме предвид, че всяко правило си има изключения). Хубаво е да са на едно умствено ниво. Така няма много неразбирателства, има общи теми за разговор и повечето неща са наред. Щом можете да общувате, значи имате голям напредък в отношенията помежду си.

Cybershot
10-13-2010, 16:49
Тъпите момичета са само за секс. Прекалено умните трудно си намират партньори, но пък намерят ли, значи са попаднали на добър човек за тях(но все пак трябва да имаме предвид, че всяко правило си има изключения). Хубаво е да са на едно умствено ниво. Така няма много неразбирателства, има общи теми за разговор и повечето неща са наред. Щом можете да общувате, значи имате голям напредък в отношенията помежду си.

МНОГОООО СИ ПРАВА!!!
Колкото и хубава и надарена да си си намерил, ама като е куха като лейка, няма оправия!! Да не можеш да си кажеш 2 думи с нея и освен за времето за друго да не можете да си говорите, да и кажеш някой бъзик и тя да не го разбере и да гледа тъпо ...
До сега не съм си намирал някоя по-интелигентна от мен, то може би малко останаха такива ...... иначе бих се радвал, даже и по-интелигентна да е от мен, но уви....

w0sh
10-13-2010, 17:35
Не съществува такова нещо.

Всъщност възможно е да съществува, но ако жената си е поставила някаква супер показна интелигентност за смоцел, то може да си тегли майната сама, защото я чака доста тъжен живот.

Интелигентния човек може да говори с по-прости от него, защото може да слезе на тяхното ниво без те да се усетят. Тези които им личи интелигентността имат да работят над социалните си умения

tnp123
10-13-2010, 18:45
Едва ли, никога не съм си падал по тъпите мимичета, безразлични са ми (;. Виж обаче, ако е по умна от мен, даже ще ме привлича още повече :)
Ми да бе, тъкмо ще ти пише домашните... :D:D


Иначе, умни момичета има, но не се срещат често....а ако ги срещнеш, или не проявяват (виден) интерес към теб, или вече са си хванали дванайсетокласник и си се обичат...

SunShinePearl
10-13-2010, 20:30
Тайната е да няма голяма разлика в нивото. Трябва да си бъдете опоненти. Да има за какво да говорите и спорите. Това се постига ако сте на еднакво интелектуално ниво.
\:D/

umri
10-13-2010, 22:11
По-оправен, не означава по-умен. Предпочитам да е умна и оправна, но не и мъжкарана. Когато започнем да водим интелектуален разговор, да си има собствено мнение, да ми опонира, но не да е някоя всезнайка... Трудно е за обяснение, но предпочитам умно,интелигентно,чаровно и добре изглеждащо момиче пред порцелановата, празноглава кукла. За да има някоя шанс за връзка с мен, колкото и високомерно да звучи... трябва да е интелигентна. Имал съм опит с малоумни моми и предпочитам за вбъдеще да бъде само еднодневно-креватен.

YourFavouriteDrug
10-14-2010, 15:31
Радвам се че така мислите :] уча в МГ и ви е бедна фантазията колко момичета(пък и момчета, въпреки че това е извън темата) биват отписани само защото са 'зубАрки', 'ботове' и тн..

но, дам... както каза w0sh попринцип най-интелигентните имат трудности със адаптирането.

flyingmonkey
10-14-2010, 15:44
Едва ли, никога не съм си падал по тъпите мимичета, безразлични са ми (;. Виж обаче, ако е по умна от мен, даже ще ме привлича още повече :)
Ми да бе, тъкмо ще ти пише домашните... :D:D


Нали? Само където съм завършил преди известно време, мойто момче/момиче, така че не се изказвай неподготвен/а, ами ходи да си пишеш домашните, вместо да се опитваш да ми се подиграваш.

Mitkoni
10-14-2010, 16:16
Харесвам умни и интелигентни момичета които са зрели.Сега съм влюбен в едно такова момиче, но знам че нищо няма да се получи и МНОГО МЕ Е ЯД понеже знам, че умно, добро и красиво момиче което не е к*рва няма да намеря никога повече.

По темата:
Не ме интересува...важното е да се харесваме.

tnp123
10-14-2010, 18:19
Радвам се че така мислите :] уча в МГ и ви е бедна фантазията колко момичета(пък и момчета, въпреки че това е извън темата) биват отписани само защото са 'зубАрки', 'ботове' и тн..

но, дам... както каза w0sh попринцип най-интелигентните имат трудности със адаптирането.
Ама сега, нека да правим разлика между "зубърки", и красиви момичета, успели да докажат че Ум*Красота не е константа...
Щото разлика има... :)

YourFavouriteDrug
10-14-2010, 19:59
Радвам се че така мислите :] уча в МГ и ви е бедна фантазията колко момичета(пък и момчета, въпреки че това е извън темата) биват отписани само защото са 'зубАрки', 'ботове' и тн..

но, дам... както каза w0sh попринцип най-интелигентните имат трудности със адаптирането.
Ама сега, нека да правим разлика между "зубърки", и красиви момичета, успели да докажат че Ум*Красота не е константа...
Щото разлика има... :)

да де...и аз за такива говорех. обърках се, че не поясних.. иначе както във всяко даскало има разни марди дето предпочитат да решават задачи вместо да се изкъпят .. =д

fenastz
10-14-2010, 22:02
Да, отвратително е :(

Sham
10-19-2010, 23:06
умът ме привлича, знанията, уменията, начетеността, зрелостта, опита, отворените хоризонти, ох... (в този смисъл, рядко намирам човек, който да ме заинтригува, камо ли мъж, но както и да е.)

смятам, че в една връзка партньорите трябва да се научат един друг на нещо, иначе не виждам особен смисъл от взаимоотношенията им, ако съществата им ще са застопорени и без никакво развитие.

колкото за интелигентните, които са способни да общуват с по-ограничени от тях - въпрос на принципи, компромиси, его, желание, време за губене...

и все пак - защо му е на човек да общува с някого, от когото е ясно, че няма какво да научи? (широк смисъл на понятието, включва всички нюанси на интерес(но) и развитие)

//да ми се простят несвързаните изречения, от часа е:Д

BgHtH
10-19-2010, 23:33
Sham,само информативно - колко книги си прочела ? :D

Eos
10-20-2010, 04:33
Тъпите момичета са само за секс. Прекалено умните трудно си намират партньори, но пък намерят ли, значи са попаднали на добър човек за тях(но все пак трябва да имаме предвид, че всяко правило си има изключения). Хубаво е да са на едно умствено ниво. Така няма много неразбирателства, има общи теми за разговор и повечето неща са наред. Щом можете да общувате, значи имате голям напредък в отношенията помежду си.

roshkors
10-20-2010, 08:52
Даже ще се радвам и ще ми е по-яко с нея :) стига да има и моето чувство за хумор :)

jghgh
10-20-2010, 11:16
Мненията на Sham, mArMaLaDkA и dimitar_ak > all

lolxlovex2lolxsoxmuchx
10-20-2010, 15:13
бих се радвал, че съм такъв късметлия.

точно казано +1 :)

ltoy
10-20-2010, 20:33
Предпочитам жената да е по-умна от мене,те попринцип ни контролират живота така или иначе са по-умни.Най-важното след това е да е висока и стилна с хубава усмивка :P

ivakavlad
10-20-2010, 20:45
На всички ни стана ясно, че свестните момчета не обичат момичета които да се правят на тъпи пред тях.. Но ако момичето, което харесвате, ви превъзхожда в тази област, това би ли могло да ви отблъсне? Знам, че момчетата обичат да са най-най и да са по-оправните.. би ли наранило егото ви, ако ходите с момиче, което се справя по-добре от вас в повечето неща?
Защо не честно казано предпочитам да съм със момиче което е или на мойто ниво на интелигентност или по-умна от мен какво от това че ще се справя по-добре от мен в повечето неща все ще има поне 1 нещо в което аз ще съм по-добър :)

lovesuckx
10-21-2010, 13:22
Е,на кой би му било приятно някой даа е толкова по-умен от него чее дори и да си умен предд гаджето си да изглеждаш хишер тъп .. :D

Elenichkaa
10-21-2010, 14:06
Тва,че НЕ може човека до теб да е по-"умен" си е пълен КОМПЛЕКС.
Би трябвало да се допълвате взаимно.
ПП:За пръв път чувам нещо подобно...и честно казано..струва ми се ограничено.