PDA

View Full Version : Не е реално...



Emppu90
10-12-2010, 21:05
От 2 години събирам в себе си.. яд, болка, ревност, ярост, омраза, завист, етц. Сега ми е няк'во объркано.. Спрях да споделям.. Сега се чуствам адски безсилен.. Мисля, че за втори път се влюбвам.. Едно момиче, което.. е уникално.. :/ Приятели сме, но ме е страх да направя нещо, за да не ме гледа на криво после. Не ми е до съвети за подхода с момичето.. А какво да правя с всички тези чуства, които тлеят в мен.. Моля ви за съвет... Толкова много чуства.. проблеми.. :(














Знам, че не е това раздела, но се надявам модераторите да ме разберат и да оставят темата в един от най - посещаваните раздели.

tuzaro
10-12-2010, 21:10
излей ги у форона майна и дай снимка на гажето да видим

Emppu90
10-12-2010, 21:13
1. Ако почна да пиша историята ми от преди 2 години.. Трябва се затира цяла нощ тука следователно никой няма да го прочете.
2. Едва ли има от значение как изглежда.
3. Смислени отговори?!

mArMaLaDkA
10-12-2010, 21:24
В момента всичко може да ти срине психиката, не само евентуалния отказ на момичето. :-o
Колкото и обобщаващо и глупаво да звучи - поработи над себе си, изживей си периода, пребори се със себе си и започни да мислиш по-положително.

RoSKo0o0
10-12-2010, 21:27
Успех в това, което си решил да предприемеш.

Housemusikk
10-12-2010, 21:51
Нито ти знам живота , нито проблемите , но очевидно имаш нужда от промяна . Пробвай нови неща ,излизай с нови хора ,но първо седни и изясни със себе си какъв е проблема . След това опитай да намериш някакво кардинално решение .

pinkyy
10-13-2010, 07:25
Отиди на психотерапевт .. там можеш да си кажеш всичко и да ти дадат съвети.

AceXe
10-13-2010, 07:40
Моят съвет е да се научиш малко на хладнокръвие. Емоциите не са полезно нещо, а тях човек сам си ги създава. ;]

А до теб pinkyy с лилавото ти писане, никой не може да те промени, така както ти сам себе си можеш да промениш. Психотерапевта ще му анализира емоциите, а няма да го научи да ги премахва просто от себе си.

GregoryHouse
10-13-2010, 09:37
Почни да ходиш по мачове и зей по всички. Няма значение на кой :) Ако не помогне (в което се съмнявам), просто твари някой и тва е :)

Merveille
10-13-2010, 11:00
Разбери къде се коренят всички тези чувства..Разясни си нещата , ако трябва се върни назад. Това са сенките на нерешени проблеми и недоизказани неща.. А м/увременно хвани се с нещо,което да отнема енергията ти. Спорт например,даже силов. Не,че блъскането по боксова круша ще оправи нещата,но поне може да ги потуши мъничко..

ForzaFelipe
10-13-2010, 13:17
Дам,защо ли знам какво е?!?Какво да ти кажа по-добре не й казвай,поне докато не си сигурен че няма да стане нещо,иначе приятелството ви заминава...

Emppu90
10-13-2010, 15:17
Дам,защо ли знам какво е?!?Какво да ти кажа по-добре не й казвай,поне докато не си сигурен че няма да стане нещо,иначе приятелството ви заминава... Убеден съм, че нищо няма да стане, за това си мълча. Но това, че 2 години тъя чуства в себе си.. Ме твари адски много.. :(

strangerinhell
10-13-2010, 15:24
Дам,защо ли знам какво е?!?Какво да ти кажа по-добре не й казвай,поне докато не си сигурен че няма да стане нещо,иначе приятелството ви заминава... Убеден съм, че нищо няма да стане, за това си мълча. Но това, че 2 години тъя чуства в себе си.. Ме твари адски много.. :(

Тогава защо продължаваш да се измъчваш ? Пробвай и разбери дали може или не може да има нещо между вас. Така като правиш можеш да си пропилееш доста от времето, което няма да се върне. Ако си толкова убеден че няма да стане нищо, тогава си наложи да не мислиш повече по темата, приемаш че не може да има нищо и продължаваш напред. Оставате си приятели, имате си нормални взаимоотношения и толкоз. Ако и това не можеш да го направиш, не виждам как ще се справиш. Трябва да има развитие на някъде иначе ще зациклиш, а не е полезно за здравето !

ForzaFelipe
10-13-2010, 16:18
Дам,защо ли знам какво е?!?Какво да ти кажа по-добре не й казвай,поне докато не си сигурен че няма да стане нещо,иначе приятелството ви заминава... Убеден съм, че нищо няма да стане, за това си мълча. Но това, че 2 години тъя чуства в себе си.. Ме твари адски много.. :(

Еми какво да ти кажа...и аз го знам но правя намеци постоянно и се надявам да се случи нещо но не се насявам много много ;) какво да ти кажа,ако намеря решение ще ти кажа,ако пък ти намериш преди мен моля те кажи ми :D

torresinho
10-13-2010, 16:25
Не смея да ти кажа действай или не действай..

Защото..

Със сегашната ми приятелка първо бяхме приятели, след това най-добри приятели и така се случи, че сме заедно вече повече от 6 месеца :)

Но ако те е страх, че може да не те харесва, по-добре не й казвай това,което чувстваш, защото ще се отдръпне от тебе :) Ако си сигурен-действай!

Връзка, която не е основана на приятелство, е като къща, построена върху пясък!

antifashionshit
10-13-2010, 17:46
Абе я действай да има развитие. Иначе ще стоиш забил в тази ситуация. А нали точно това не искаш?