PDA

View Full Version : най известният човек за всички времена



thoronaro
10-13-2010, 02:42
Изведнъж се замислих и се зачудих коя известна личност ,дали от политиката,шоубизнеса или обществения живот,може да се счита за най известната личност за всички времена.Ето някой хора който изникват в ума ми
-Принцеса Даяна,Хитлер,Сталин,Чарли Чаплин,Елвис Пресли,Мерилин Монро,Майка Тереза,Майкъл Джексън,Обама,Айнщайн,Буш,Н аполеон,Ленин,Мартин Лутър Кинг,Английската кралица,Джон Кенеди,Леонаро да Винчи,Бил Клинтън,Христофор Колумб,Клеопатра,Пикасо,Ше спир,Бетовен,Джон Ленън,Далай Лама,Чърчил,Садам Хюсейн,Маргарет Тачър,Дарвин,Бил Гейтс,Нийл Армстронг.
Още навярно много могат да се изброят.Кой според вас е най известният човек за всички времена и защо?

ecstazy
10-13-2010, 08:35
Азис (bow)

D12Respect
10-13-2010, 12:18
Бойко Борисов

December
10-13-2010, 12:22
Иисус Христос :razz:


оки оки сериозно сега...
ми нз :lol: ти си ги изброил
пък и не виждам много смисъл в тая тема

Tempest
10-13-2010, 13:32
има ли значение?

BeezyJey
10-13-2010, 14:28
Майкъл Джексън.

BlackEyedPeas
10-13-2010, 16:18
Парис Хилтън :D :D :D

mnmnmn
10-13-2010, 16:21
2pac :-)

Forest_girl
10-13-2010, 16:50
Майкъл :smt049

JZfan
10-13-2010, 16:54
Майкъл Джексън предполагам...

digitalgirl93
10-13-2010, 19:47
Добре бе, защо всички казвате Майкъл Дж. при положение, че 1 месец преди да умре даже и да видехте негова снимка нямаше да й обърнете внимание. Вярно, беше известен, ама то..новината, че е умрял май го направи още по - известен. Не мисля, че това са критерии за известност. Стига спам, минавам на въпроса - Според мен един единствен НАЙ - известен човек, няма. В историята са останали много имена, не е само едно. Хитлер, майка Тереза, Леонардо да Винчи и др. са само една миниатюрна част.

Tempest
10-13-2010, 20:05
да Винчи? Не говорим ли за хора, които ВСЕКИ знае? Аз му знам само името и тва, че е направен филм там "Шифърът на Леонардо".. туй-то.. нито картини, нито нищо негово знам...

няма най-най.. срам ше ме е обаче след 10-на години в подобни класации да присъстват и Гаговци, Бобри и такива подобни...

BlackEyedPeas
10-13-2010, 20:11
Най-известния "човек" според мен е ГОСПОД! Все пак почти всеки ден (Или поне в седмицата по няколко пъти) изриаме името Му!

sp33der
10-14-2010, 03:22
Елвис :D :D

BeezyJey
10-14-2010, 14:14
Добре бе, защо всички казвате Майкъл Дж. при положение, че 1 месец преди да умре даже и да видехте негова снимка нямаше да й обърнете внимание. Вярно, беше известен, ама то..новината, че е умрял май го направи още по - известен. Не мисля, че това са критерии за известност. Стига спам, минавам на въпроса - Според мен един единствен НАЙ - известен човек, няма. В историята са останали много имена, не е само едно. Хитлер, майка Тереза, Леонардо да Винчи и др. са само една миниатюрна част.

Лелее..верно ли ?! И защо ми обясни си решила, че всички са така ? :) Когато виждах негова снимка, винаги съм обръщала внимание, независимо, че не съм му фенка.

Tempest
10-14-2010, 16:27
Най-известния "човек" според мен е ГОСПОД! Все пак почти всеки ден (Или поне в седмицата по няколко пъти) изриаме името Му!

ами... съжалявам да го кажа, но.. говори за себе си ;)

BeezyJey
10-14-2010, 18:02
счупихте ми тъпометъра в тази тема...

Е кажи и твойто мнение ,де ! 8-)

Tempest
10-14-2010, 19:42
счупихте ми тъпометъра в тази тема...

интересно от къде си се сдобил с такъв... Илиянци?

BeezyJey
10-15-2010, 13:28
От оторизиран представител...

Не се изненадвам, при теб всичко е качествено. 8-)

MDHouse
10-15-2010, 13:31
ЦЦ и БББ :razz:

maroin
10-15-2010, 13:33
Може би Хитлер.Сега тъкмо чета за втората световна война.Той май ще си остане известен като най големият злодей живял някога.Гадно жестоко копеле :booooomb:

LosingMyWay
10-17-2010, 19:43
И според мен Michael Jackson. ;-)
Плюс това не знам за друг човек, който да е предизвиквал толкова масова истерия от страна на фенове, папараци, медии и на публиката като цяло, както той.

И други имена като - Моцарт, Шекспир, майка Тереза, Адолф Хитлер и още други, които автора вече каза.

wali00
10-18-2010, 11:14
да Винчи? Не говорим ли за хора, които ВСЕКИ знае? Аз му знам само името и тва, че е направен филм там "Шифърът на Леонардо".. туй-то.. нито картини, нито нищо негово знам...

няма най-най.. срам ше ме е обаче след 10-на години в подобни класации да присъстват и Гаговци, Бобри и такива подобни...


За първи път от теб виждам такова глупаво изказване.. Вярно е, че Леонардо далеч не е най-известният сред изброените, но по такъв начин да омаловажаваш и творчеството му, и всичко, което е направил.. :? Пък и как може да не знаеш "Мона Лиза", Тайната Вечеря", хилядите архитектурни модели, изучаването на човешкото тяло и други биологични изследвания, първите скици на летателни апарати.. Ако не беше Леонардо, сега много неща нямаше да са каквито са.. :(

orlandojustin
10-18-2010, 17:45
Мерилин Монро защото е най известната пичка живяла някога.

hotxxmess
10-22-2010, 13:22
тоя на Ава ти : )

LipSy
10-22-2010, 13:31
Според мен са много, а не е един!

BioX
10-22-2010, 13:31
Юлий Цезар хах :)

psychodrama
12-31-2010, 19:24
Майкъл Джексън :twisted:

BladeDancer
12-31-2010, 22:44
О велик James Hatfield!

ludiqtzubar96
01-01-2011, 16:51
Абе в Африка не са чували за Джексън,Елвис и т.н.
Затова бих казал:
Исус Христос-2,1 млрд. християни.
Мохамед-1,5 млрд.мюсюлмани
Брахма, Вишну и Шива-1 млрд. индуисти
Буда-380 млн. будисти.
Така че според мен това са най-известните хора.

TheNewReligion
01-01-2011, 17:51
Абе в Африка не са чували за Джексън,Елвис и т.н.

Глупости. За Джексън са чували и още как. Той е кумир на много чернокожи и имаше случаи на самоубийства след като почина.
Иначе съм съгласна за пророците.

vankovvv
01-01-2011, 19:03
Абе в Африка не са чували за Джексън,Елвис и т.н.
Затова бих казал:
Исус Христос-2,1 млрд. християни.
Мохамед-1,5 млрд.мюсюлмани
Брахма, Вишну и Шива-1 млрд. индуисти
Буда-380 млн. будисти.
Така че според мен това са най-известните хора.
Тва не са хора бе кретен :lol: :lol: :lol:

BladeDancer
01-01-2011, 20:19
За пророците не съм съгласен. Няма официално доказателство, че съществуват заради това се отменя и James Hatfield остава номер 1 !! :D

ludiqtzubar96
01-02-2011, 07:46
Абе в Африка не са чували за Джексън,Елвис и т.н.
Затова бих казал:
Исус Христос-2,1 млрд. християни.
Мохамед-1,5 млрд.мюсюлмани
Брахма, Вишну и Шива-1 млрд. индуисти
Буда-380 млн. будисти.
Така че според мен това са най-известните хора.
Тва не са хора бе кретен :lol: :lol: :lol:
Оф пак ли поредния религиозен глупак-хора са си,просто има много митове около тях,използвани за да ги подсилят.А то Мохамед доста човешки е представен в Корана-има 9 жени(които е$e),яде,коли,превзема,руши,д ивей и всички характерни за човека неща.И според мен съществуват,я вижте колко книги са написали за тях и тези книги са най-продаваните в света,тъй чи сори,колкото и да харесвам Металика,Хетфийлд не е най-известният.
П.П.Не знаех,че Джексън е бил кумир на негри.

psych0
01-02-2011, 08:22
О велик James Hatfield!

ПОДКРЕПЯМ

K_O_L_E_V
01-02-2011, 08:57
MJ разбира се.

А относно тези Богове, това са само приказки и митове. Нали не вярваш, че разделя морето на 2 ? :D

4o4ina
01-02-2011, 10:37
Хитлер :D

ludiqtzubar96
01-02-2011, 15:10
Хитлер :D
Хитлер със сигурност е най-известният австриец,след него е Арни.
Иначе изобщо не вярвам в митовете,те са направени за да направят пророка по-известен(нещо като съвременните клюки :D ).Иначе бих номинирал и Бил Гейтс-него го знаят във всички континенти.

suNnykaty96
01-03-2011, 07:50
Lady Gaga :lol: :lol: :lol:

vankovvv
01-03-2011, 13:35
Абе в Африка не са чували за Джексън,Елвис и т.н.
Затова бих казал:
Исус Христос-2,1 млрд. християни.
Мохамед-1,5 млрд.мюсюлмани
Брахма, Вишну и Шива-1 млрд. индуисти
Буда-380 млн. будисти.
Така че според мен това са най-известните хора.
Тва не са хора бе кретен :lol: :lol: :lol:
Оф пак ли поредния религиозен глупак-хора са си,просто има много митове около тях,използвани за да ги подсилят.А то Мохамед доста човешки е представен в Корана-има 9 жени(които е$e),яде,коли,превзема,руши,д ивей и всички характерни за човека неща.И според мен съществуват,я вижте колко книги са написали за тях и тези книги са най-продаваните в света,тъй чи сори,колкото и да харесвам Металика,Хетфийлд не е най-известният.
П.П.Не знаех,че Джексън е бил кумир на негри.
Чакай бе човек изкара ме религиозен а по думите ти разбирам че ти си религиозен глупак. Как може да вярваш в НЕЩО и да си мислиш че е човек щото са писани книги за него ?

ri41
01-03-2011, 14:58
естествено, че Колумб

ludiqtzubar96
01-03-2011, 16:39
Абе в Африка не са чували за Джексън,Елвис и т.н.
Затова бих казал:
Исус Христос-2,1 млрд. християни.
Мохамед-1,5 млрд.мюсюлмани
Брахма, Вишну и Шива-1 млрд. индуисти
Буда-380 млн. будисти.
Така че според мен това са най-известните хора.
Тва не са хора бе кретен :lol: :lol: :lol:
Оф пак ли поредния религиозен глупак-хора са си,просто има много митове около тях,използвани за да ги подсилят.А то Мохамед доста човешки е представен в Корана-има 9 жени(които е$e),яде,коли,превзема,руши,д ивей и всички характерни за човека неща.И според мен съществуват,я вижте колко книги са написали за тях и тези книги са най-продаваните в света,тъй чи сори,колкото и да харесвам Металика,Хетфийлд не е най-известният.
П.П.Не знаех,че Джексън е бил кумир на негри.
Чакай бе човек изкара ме религиозен а по думите ти разбирам че ти си религиозен глупак. Как може да вярваш в НЕЩО и да си мислиш че е човек щото са писани книги за него ?
Е сори,мисля те за религиозен,защото смяташ че това не са хора,а са нещо над тях.А и от последното ти изречение това се доказва-ти ги наричах Нещо,а не някой.Иначе изобщо не вярвам-пълен атеист съм.А това за книгите-просто го давам като пример.Иначе според мен във всяко голямо дело стои човек-дали ще е нова религия,нова война,ново откритие и т.н.Просто за тези неща човекът е релативен-Исус можеше да е Моше,Мохамед-Хасан и т.н.Иначе по темата бих номинирал и Мохамед Али.

Nikolcheto24
01-06-2011, 15:19
Ами мисля че има твъъърде много велики хора.Ето и някои от тях:
Фреди Меркюри,Пол Макартни,Джон Ленън,Елвис.............

iLovePussyJuice
01-06-2011, 17:17
О велик James Hatfield!

ПОДКРЕПЯМнесериозни сте 8)

MySelf97
01-09-2011, 10:50
Джеймс Хетфийлд :D
Не,сериозно, и аз мисля,че е Боггггггггггггг

PFCB
01-09-2011, 17:45
Еминем 8)

daru
01-10-2011, 18:59
ДЖОНИ ДЕП къде го забравихте беее?????? Най великия :smt007

deadman_
04-24-2011, 23:59
През 1997-ма е имало някаква много мащабна анкета в цял свят, на която за най-известен човек е посочен Майкъл Джексън. А и по принцип като напишете в Гугъл "the most famous person" или нещо от тоя род, в повечето резултати пак е посочен Майкъл. И не е вярно, че след смъртта си е станал по-известен. Това че през последните няколко години просто той се криеше от медиите, не значи, че преди това не е бил известен.

0y7ofCon7roL
04-25-2011, 16:11
http://m.sibir.bg/uploads_bg/blog/0089743/img_89743_77117_b.jpg http://www.pisalka.net/wp-content/pic/krust.jpg
Едва ли има много хора на планетата които да не знаят какво значат тези два кръста. Според мен най-известните хора живели някога са Христос и Хитлер.

RaisedOnRock
04-25-2011, 16:16
ДЖОНИ ДЕП къде го забравихте беее?????? Най великия :smt007

Еминем 8)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

thoronaro
05-30-2011, 16:58
Най известните хора на всички времена са
музиканти - Елвис Пресли,Майкъл Джексън,Джон Ленън,Мадона,Kърт Кобайн,Джим Морисън,Боб Марли,Ричи Валенс,Франк Синатра
филмови звезди -Мерилин Монро,Чарли Чаплин,Марлон Брандо,Джеймс Дийн,Одри Хепбърн,Елизабет Тейлър
държавни глави,лидери и активисти - Хитлер,Сталин,Джон Кенеди,Обама,Джордж Буш,Чърчил,Маргарет Тачър,Садам Хюсеин,Мартин Лутър Кинг,Наполеон,Жана д'Арк,Клеопатра,Цезар,Далаи Лама
художници -Пабло Пикасо,Леонардо Да Винчи
композитори -Моцарт,Бетовен,Бах,Чайковс и
писатели -Шекспир,Mарк Твен,Дикенс,Братя Грим,Хемингуей
откриватели -Айнщайн,Колумб,Нютон
обществени личности -Принцеса Даяна,Майка Тереза
астронавти -Армстронг,филмови директори- Дисни,Хитчкок
спортисти -Пеле,Майкъл Джордан,Мохамед Али,лекари -Фроид

endzeit
05-30-2011, 17:14
charlie sheen!

crash19
05-30-2011, 18:44
Чък Норис естествено :D :D :D

svilengrad
05-30-2011, 21:34
Адолф Хитлер, Майкъл Джексън, Мадона. Разбира се и много други... :)

Tempest
05-30-2011, 21:41
говорим за ХОРА!!! Не за някакви измислени божества... и там който казва Джеймс еди кой си - тва име нищо не ми говори.. да Винчи не знам колко е велик, не се интересувам от изкуство, а и вярвам, че не съм само аз, затова и съм казал, че не е задължително всеки да го знае.. всеки е чувал за MJ, то и как няма, като медиите тръбяха за него около смъртта му.. преди смъртта му никой не го и споменаваше.. и после като се отприщиха едни фенове, едно чудо..

Няма НАЙ-известен.. а и да има, ние не сме достатъчно, за да го изберем.. винаги ше има спор по тая тема и винаги ше има нападки по нечий адрес..

Tempest
05-30-2011, 22:04
не вярвам, Prove me wrong! :)

и без типичните изказвания "ти докажи, че не съществува, пък тогава ше ти докажа, че съществува" ;]

Paradigma
05-31-2011, 09:27
да Винчи? Не говорим ли за хора, които ВСЕКИ знае? Аз му знам само името и тва, че е направен филм там "Шифърът на Леонардо".. туй-то.. нито картини, нито нищо негово знам...

Голям пропуск. Не е зле да обогатиш малко общата си култура в тази насока. ;)

А по темата, тъй като не мога да се спра на едно име => http://www.whoismorefamous.com/?fulllist=1

0y7ofCon7roL
05-31-2011, 09:32
Пабло Ескобар 8)

Tempest
05-31-2011, 10:22
да Винчи? Не говорим ли за хора, които ВСЕКИ знае? Аз му знам само името и тва, че е направен филм там "Шифърът на Леонардо".. туй-то.. нито картини, нито нищо негово знам...

Голям пропуск. Не е зле да обогатиш малко общата си култура в тази насока. ;)

и ако не намирам за нужно да го правя, кво прайм? За мене не е голям пропуск, не се интересувам от изкуство, не ми е зор да си обогатявам общата култура в тази насока :)

BrokenInnocence
05-31-2011, 12:14
http://m.sibir.bg/uploads_bg/blog/0089743/img_89743_77117_b.jpg http://www.pisalka.net/wp-content/pic/krust.jpg
Едва ли има много хора на планетата които да не знаят какво значат тези два кръста. Според мен най-известните хора живели някога са Христос и Хитлер.

+1

А за някои от останалите форумци: "Измислени божества"? Хора, вие малоумни ли сте или единствените знания, които сте събирали през живота си са били от ситкоми и анимационни филми? Аз лично не вярвам, че хора като Христос, Мохамед или Буда са притежавали наистина чудодейните способности, които им приписват, но това да отречеш съществуването им изобщо е доста крайно при положение, че има исторически източници, които малко или много го доказват. И реплики от рода на "Докажи ми, че греша" са абсурдни при положение, че в един такъв спор никоя от страните не може да докаже на другата, че греши... Айде със здраве и не забравяйте, че света е съществувал и преди да има телевизия. :lol:

Tempest
05-31-2011, 12:44
и Исус и подобните му с какво са станали известни? Точно с невиждани сили, бла бла бла бла.. всеки ги знае, дори да не иска, при това само заради силите.. за мен най-известен няма, както казах.. винаги ше има спор и винаги ше има нападки

(obviously) ^