PDA

View Full Version : Секс без удоволствие защо ?



mishonka914
10-13-2010, 09:51
Здравейте! момиче на 15 съм и имам малък проблем на който бих се радвала ако ми отговорите. С приятеля ми сме заедно от 9 месеца и за пръв път правихме секс преди 2 седмици. Всичко си беше нормално и имаше кръв и ме заболя малко и затова решихме на другия ден да продължим. Но и на другия ден пак същото пак ме болеше и до сега пак пробваме и болката малко по малко изчезва но няма удоволствие. В кого е проблема. Имали ли сте такива случаи ? Вече не ме боли но и не чувствам никакво удоволствие в правенето на секс защо ?[/i]

Cucko0
10-13-2010, 10:05
след време ще започнеш да изпитваш удоволствие има време ..малко хора са изпитвали удоволствие отначало

enjoyth3lif3
10-13-2010, 11:00
Аз имам абсолютно същия проблем !!!!! :( :?

Merveille
10-13-2010, 11:10
Нормално е. Ще мине малко време , ще падне притеснението и когато се научите да се отпускате и наслаждавате на нещата,тогава ще ви е хубаво.

ladykeisy
10-13-2010, 12:15
Аз имам абсолютно същия проблем !!!!! :( :?

Ще имате, като сте на по 13-14 години и не сте готови.
По темата само мога да кажа, че ми трябваха 2 години секс и чак на третата да изпитам удоволствие. Трябва време, опит и добър партньор.

dominating
10-13-2010, 12:48
Аз имам абсолютно същия проблем !!!!! :( :?

Аз пък имам абсолютно същото решение в панталона си...

Crux
10-13-2010, 13:36
Аз имам абсолютно същия проблем !!!!! :( :?

Аз пък имам абсолютно същото решение в панталона си...

Ще й доставиш удоволствие без да й доставяш удоволствие?
...

NeZaPoznat
10-13-2010, 13:58
Здравейте! момиче на 15 съм и имам малък проблем на който бих се радвала ако ми отговорите. С приятеля ми сме заедно от 9 месеца и за пръв път правихме секс преди 2 седмици. Всичко си беше нормално и имаше кръв и ме заболя малко и затова решихме на другия ден да продължим. Но и на другия ден пак същото пак ме болеше и до сега пак пробваме и болката малко по малко изчезва но няма удоволствие. В кого е проблема. Имали ли сте такива случаи ? Вече не ме боли но и не чувствам никакво удоволствие в правенето на секс защо ?[/i]

липса на опит , липса на желание т.е. правиш го за отчет или да не те помислят за задръстена :? а може и двете 8)

ImSoInLove
10-13-2010, 14:00
Щот сте малки и неопитни.

gaidalcain
10-13-2010, 15:02
Аз имам абсолютно същия проблем !!!!! :( :?

Ще имате, като сте на по 13-14 години и не сте готови.
По темата само мога да кажа, че ми трябваха 2 години секс и чак на третата да изпитам удоволствие. Трябва време, опит и добър партньор.

+1 ... Ехее чак две години ? :shock:

lifelesscorpse
10-13-2010, 18:09
Стига си мислила за глупости от сорта на:"Ама дали пак ще има болка и кръв?Ще ми е хубаво ли?Ще върша ли осем пъти?"
Без такива ;)
Просто се отпусни,не гледай часовника,не мисли за нищо друго.Наслаждавай се.Всички в началото са така.Няма как от първия път да скуиртваш през 2 минути..Просто спри да мислиш.Май прекалено много мислиш кое,как и защо.Спри! 8)

juveteam
10-13-2010, 18:29
Здравейте! момиче на 15 съм и имам малък проблем на който бих се радвала ако ми отговорите. С приятеля ми сме заедно от 9 месеца и за пръв път правихме секс преди 2 седмици. Всичко си беше нормално и имаше кръв и ме заболя малко и затова решихме на другия ден да продължим. Но и на другия ден пак същото пак ме болеше и до сега пак пробваме и болката малко по малко изчезва но няма удоволствие. В кого е проблема. Имали ли сте такива случаи ? Вече не ме боли но и не чувствам никакво удоволствие в правенето на секс защо ?[/i]
Малко да мине време и всичко ще се оправи ;)




Аз имам абсолютно същия проблем !!!!! :( :?

Ще имате, като сте на по 13-14 години и не сте готови.
По темата само мога да кажа, че ми трябваха 2 години секс и чак на третата да изпитам удоволствие. Трябва време, опит и добър партньор.

Не мисля,че са чак 2години,но може да се каже,че извесно време трябва да мине... ;)

art
10-13-2010, 18:32
На мен и приятеля ми ни трябваше година за да ни потръгнат нещата в леглото. Не мисли за нищо.

Glamm
10-13-2010, 20:22
Рано е още за удоволствието ;д

ladykeisy
10-13-2010, 21:21
Здравейте! момиче на 15 съм и имам малък проблем на който бих се радвала ако ми отговорите. С приятеля ми сме заедно от 9 месеца и за пръв път правихме секс преди 2 седмици. Всичко си беше нормално и имаше кръв и ме заболя малко и затова решихме на другия ден да продължим. Но и на другия ден пак същото пак ме болеше и до сега пак пробваме и болката малко по малко изчезва но няма удоволствие. В кого е проблема. Имали ли сте такива случаи ? Вече не ме боли но и не чувствам никакво удоволствие в правенето на секс защо ?[/i]
Малко да мине време и всичко ще се оправи ;)




Аз имам абсолютно същия проблем !!!!! :( :?

Ще имате, като сте на по 13-14 години и не сте готови.
По темата само мога да кажа, че ми трябваха 2 години секс и чак на третата да изпитам удоволствие. Трябва време, опит и добър партньор.

Не мисля,че са чак 2години,но може да се каже,че извесно време трябва да мине... ;)

На мен ми трябваха 2 години и чак на третата изпитах удоволствието.При всеки е различно.Някои жени цял живот не изпитват удоволствие, други го изпитват съвсем от началото, трети много рядко, четвърти много трудно...Различно е.

PoRcHeTaTa1
10-13-2010, 22:31
Нормално е. Ще мине малко време , ще падне притеснението и когато се научите да се отпускате и наслаждавате на нещата,тогава ще ви е хубаво.


+1

ivan4ybmw
10-14-2010, 17:09
ако искаш ела ще ти дам удоволствие и то голямо но те предупреждавам може само 1 път 8) :D :D :D

DENKAZ
10-14-2010, 20:30
Аз имам абсолютно същия проблем !!!!! :( :?

Аз пък имам абсолютно същото решение в панталона си...

Човече, тоя лаф беше от скъпите! :razz:

enjoyth3lif3
10-15-2010, 13:37
Аз имам абсолютно същия проблем !!!!! :( :?

Аз пък имам абсолютно същото решение в панталона си...
Мм не мисля :)

DarkTemplar
10-15-2010, 14:23
dominating, тя прави секс само с нейното "мило", което си "уБиЧкА уЖаСнУ мНогУуУуУ". :-D

Де се редиш и ти.

jabkaaa
10-16-2010, 15:35
Амии след 1-2 път е нормално да не изпитваш удоволствие,ти каза,че болката започва да намалява,това е добре иии може би след още няколко пъти ще започне да ти е добре :) :) :)

bootyboy
11-14-2010, 18:27
може да е от партньора ти, но по-вероятно както и преди мен казаха да е от твоята възраст..мъничка си за полов живот

Di
11-14-2010, 18:36
аз отдавна не изпитвам удоволствие от секса :<

juveteam
11-14-2010, 18:39
аз отдавна не изпитвам удоволствие от секса :<
Колко години си....

ScarletBite
11-14-2010, 19:20
Нормално е.

Удоволствието е в главите ни. Настрой се емоционално и ще започне да ти харесва.

BioX
11-14-2010, 21:04
ако и на гаджето ти му е за сефте проблемите вече са на лице ;)

DarkKisss
11-15-2010, 05:04
Нормално е.

Удоволствието е в главите ни. Настрой се емоционално и ще започне да ти харесва.

+1 !!!!!

radeberger
11-15-2010, 05:26
Може все още да не се отпускаш достатъчно, пък и трябва малко време партниора ти на разбере кое ти харесва.

art
11-15-2010, 07:00
Аз имам абсолютно същия проблем !!!!! :( :?

Ще имате, като сте на по 13-14 години и не сте готови.
По темата само мога да кажа, че ми трябваха 2 години секс и чак на третата да изпитам удоволствие. Трябва време, опит и добър партньор.

+1

Само че при мен беше една година.

anonymous708973
11-15-2010, 10:43
Нормално е.

Удоволствието е в главите ни. Настрой се емоционално и ще започне да ти харесва.

+1 !!!!!

Не съм съгласна.
Лейди Кейси, отчайваш ме, честно... как 2 години? Че аз ако две години не изпитвам нищо, има ли смисъл да продължавам?

Red21
11-15-2010, 11:58
Здравейте! момиче на 15 съм и имам малък проблем на който бих се радвала ако ми отговорите. С приятеля ми сме заедно от 9 месеца и за пръв път правихме секс преди 2 седмици. Всичко си беше нормално и имаше кръв и ме заболя малко и затова решихме на другия ден да продължим. Но и на другия ден пак същото пак ме болеше и до сега пак пробваме и болката малко по малко изчезва но няма удоволствие. В кого е проблема. Имали ли сте такива случаи ? Вече не ме боли но и не чувствам никакво удоволствие в правенето на секс защо ?[/i]


НЕ ПРАВИ секс и ще изпитваш удоволствие с краставицата :-) 8)

Vilencety
11-15-2010, 14:38
При всички е така в начало! След време всичко ще се оправи, просто това е липса на опит! \:D/

SEXTRAVAGANTE
11-15-2010, 17:18
Въпреки ,че получи само положителни и успокоителни коментари мисля ,че трябва да знаеш нещо което може би ще те притесни.
Не знам дали знаеш , но има жени които се определят като "Фригидни".
Фригидността при жените се изразява с това , че не могат да получат оргазъм , дори съм чел ,че винаги изпитват болка при проникване. но това засяга относително малка част от жените , така ,че не си набивай филма ,че си такава въпреки ,че има такава вероятност. Според мен проблема е в това ,че си още малка и от скоро водиш полов живот и тялото е още в поцес на развитие . Може и проблема да е в партнйора ти. Една жена не може да изпитва удоволстве със всеки мъж. Дори четох в един форум за една жена която от 10 години живее с мъж с когото не изпитва оргазъм , въпреки това ,че го обича и изглежда добре, а изпитвала оргазъм само като се самозадоволява. Друга вероятна причина да не се кефиш е може би това , че се притесняваш от нещо по време на секса. Например от болести , бреммност или се притесняваш ,че секса няма да протече гладко и това ти пречи да се отпуснеш. Ако пък нямаш въобще никакво желание да правиш секс , а го правиш само по задължение няма как да ти достави удоволствие. Но ако го правиш с мерак ,а в същото време не изпитваш нищо, най вероятно проблема е в главата ти.....просто се отпусни , бъди с положителна нагласа не си набивай разни филми ,че може да възникнат фалове.

и накрая за обобщение: Проблема е в Главата ти , Годините , Приятеля ти или просто си фригидна. След вереме сама ще си дадеш сметка от каде произлиза всичко. Единстевно ти можеш да откриеш какъв е проблема....ние във форума не знаем какво всъщност се случва с теб за да ти поставим диагноза......мога само да ти пожелая нещата да се оправят. 8)

anonymous708973
11-15-2010, 17:31
^ :lol:
Вземи прочети. Фригидна е жена (може и да е мъж бту), която не изпитва полова възбуда (което е различно от оргазъм), което прераства в отвращение от секса като акт!
Това, че не може да изпитва оргазъм (засега), не я прави фригидна!