PDA

View Full Version : "Декамерон"



Sisito941
10-13-2010, 13:12
Здравейте! Нуждая се от малко помощ..За домашно по литература имам да напиша следното:
Какво се опитва да ни каже авторът на "Декамерон" чрез встъплението и заключението..Моля ви,който може да помогне..нещо кратичко трябва да е..:-o Благодаря предварително! :) :oops:

Sisito941
10-13-2010, 13:52
Моля ви,за утре е.. :(

fcukz
10-13-2010, 14:05
Здравей, може ли да ти дам един съвет? Като гледам или не искаш да пишеш подобни неща или не можеш (мен ме мързи честно казано ;д), но се опитай и виж до къде ще стигнеш. Декамерон трябва да съм го чел за утре, но ми е първи час българския и сигурно ще го пропусна както и да е. Прочети встъплението и заключението и се помъчи да напишеш 2-3 изречения, след това ще ти дойде отвътре да пишеш, а след тези 2-3 изречения ако не се сещаш с какво да продължиш в google сигурно има много такива теми. Вземи от тук от там по няколко изречения и домашната ти ще е готова. Другото което е, даваш доста малко време на някой да напише нещо подобно, не знам дали са ти дали днес темата или преди няколко дни, но първото което е, не мисля че някой ще го напише толкова бързо.

Cybershot
10-13-2010, 17:14
Като се сетя за Декамерон, не знам защо, но се сещам за пъкала и дявола :D :D :D

Sisito941
10-13-2010, 17:36
^ :-D

Иначе написах си го..благодаря за отговорите.. :) :P :P