PDA

View Full Version : Към кого трябва да се обърна?



kimb0
10-13-2010, 13:25
Здравейте! 11 клас съм,искам да се преместя от тая гимназия,но директора ми не позволява..каза,че не може,закона не го позволявал,и че в 11клас въобще не можеш да се преместиш.Към кой трябва да се обърна.да си потърся правата,знам ли?Преди ми дадоха някъв телефон да се обадя на някакви,забравих какви,дето можели да ми помогнат...кажете ако се сетите :-o :o :?

ameli
10-13-2010, 16:56
Не можеш да се преместиш, освен ако не те изгонят :D

Cybershot
10-13-2010, 17:48
Не можеш да се преместиш, освен ако не те изгонят :D

И на мен ми дойде това на ума :D
Аз бих направил някоя гранд простотия и ще ми връчат отпускното :lol:

DeleteThisAccount
10-13-2010, 20:03
Не можеш да се преместиш, освен ако не те изгонят :D

И на мен ми дойде това на ума :D
Аз бих направил някоя гранд простотия и ще ми връчат отпускното :lol:Не ходи две седмици на училище и бързо, бързо ще те изгонят.. :D
2x5 = 10.6 = 60+ отсъствия :D

darkPaladin
10-13-2010, 23:29
я си стой в училището и не ги слушай тия какво ти говорят
ще изтърпиш

zdrasti9182
10-14-2010, 06:29
Не можеш да се преместиш, освен ако не те изгонят :D
Глупости! А ако се премести в друг град?

Директорът ти казва че не може, не защото му пука за теб, а защото с теб ще изгуби паричките, които му носиш

Трябва да си намериш училище със същата програма и профили като досегашното ти. Отиваш при директора, говориш, обясняваш и ако те вземе, записва те, дава ти бележка, за да те отпишат от сегашното и даже може да не уведомяваш сегашния ти директор.

btw в кой град си? Може някой да даде идея

fenastz
10-14-2010, 22:26
Защо чак сега ?

DirtyIce
10-15-2010, 02:45
По закон неможеш да се преместиш в 12 клас.Независимо дали е Професионална гимназия или СОУ.Макар,че в нашия клас в началото на 12 клас имах ме нов съученик.Ако директора откаже се обърни към инспектората в града ви.Но преди да го направиш хубаво си помисли дали си струва.Ако се преместиш,ще трябва да е в друга гимназия и най-вероятно ще е в непрофилирана паралелка и ще се наложи в 12 клас да държиш приравнителни испити за 9 и 10 клас,които от личен опит,мога да кажа,че не са никак приятни.Както и мъкненето на училищно досие и друга документация.