PDA

View Full Version : Просто искам да споделя,Който има време може да прочете! ;)



Lady95
10-13-2010, 13:50
Ще давам по на кратко... Ходех с едно момче,3 месеца някъде, през тези 3 месеца, късахме, тръгвахме, после пак късахме .. и така няколко пъти. но докоато бяхме скъсали пак се виждахме, само да поесня аз съм на 15 той е на 16. и така той докота ходеше с мен ходеше с още 2-3 момичета (а аз си нямах и идея за тва). Звънеше на други момичета по телефона. Предлагаше на други момичета, Зарибяваше други момичета и разни други. А ми казваше постоянно че ме е обичал и разни такива... накрая всичко това като го разбрах го зарязах. След няколко дни пак се виждаме и той ми обяснява колко мн съжалява и че иска пак да бъдем заедно, и иска да му дам последен шанс, че се е променил и разни такива. И аз както винаги му повярвах и пак тръгнахме .. обаче всичко пак си вървеше както преди, вобще не се беше променил ама аз пак пак и пак му давах поредни шансове. Обичах го наистина много. а чесно казано той се е подигравал с мене. Пак бяхме скъсали, обаче аз пак продължавах да тичам след него,бях кат пристрастена, + тва ми е удрял шамар, блъскал ме е обиждал ме е, плюл ме е пред другите ама аз лудата, наивната го обичах ... И накрая той ми вика ако искаш да си с мен .. тря му пусна .. вика на мен не ми стигат само целувки разни такива ,,, след тва аз разбрах закжо е бил с мен и закво ще е с мен ако тръгнем пак ... и така това беше исках просто да споделя. Сега не съм го виждала от месец май и мисля че почвам да го забравям .. не ми пука чесно казано нз но ако го видя си мисля че пак ще се върнат старите чуства. Който го е прочел благодаря предварително !!! :D :( :D :( :( :(

DirtyIce
10-13-2010, 13:57
Отеби го тоя,само те използва.Сама виждаш,че не е за тебе и че постояно те унижава.Никой,който истински те обича няма да постъпва така с теб.

RoSKo0o0
10-13-2010, 13:59
Хаха...заебавай го тоя помияр. Да де...90% от мъжете са такива. Успех в търсенето на пекано момче ;) И тези путкенски извинения "промених се" ала бала... заеби... човек не се променя изведнъж ;)

NeZaPoznat
10-13-2010, 14:05
чакай да видя дали съм разбрал - значи ти трябва момче което да не си иска секс ... ами фани си гей бе !! 8)

За какво да съм с момиче ако не искам да го чукам ???? :lol: :-P

DirtyIce
10-13-2010, 14:43
чакай да видя дали съм разбрал - значи ти трябва момче което да не си иска секс ... ами фани си гей бе !! 8)

За какво да съм с момиче ако не искам да го чукам ???? :lol: :-P

Ми как да му пусне,като се държи с нея като с боклук и си я разиграва както си иска?

pinkyy
10-13-2010, 15:51
Еми.. доколкото виждам, ти сама си стигнала до извода, че не държи на теб, а те използва. Такъв човек не заслужва любовта ти. Намери някой, който ще те оцени и ще те уважава.

MissNothing
10-13-2010, 15:57
Не мисля, че някое уважаващо себе си момиче, ще тръгне за пореден път с тоя. Въобще кво се занимаваш с него?

Cybershot
10-13-2010, 17:00
Как ще се оставиш да те удря и да ти бие шамар?!
Аман от такива мъжки к*рви, такива трябва бой, докато не им дойде акъла у кухите кратуни ...

MilanowPz
10-13-2010, 19:08
ясно е че те използва... и че иска физически облаги от тебе :) Изобщо не се виждай и не общувай с него.. ще го забравиш ... :)

Много е жалко е вече мн трудно се срещат момчета който не мисля само за секс и не използват момичетата ( като мен.. ама да не се хваля ;дд :lol: ) ;)

kris4eto15
10-14-2010, 07:56
Изобщо не се занимавай с него , той не го заслужава :)

SisinkaS
10-14-2010, 11:39
Ти нямаш ли малко уважение към самата себе си ?! Разбрала си, че само те унижава и продължаваш да припкаш след него като дете след близалка!

докота ходеше с мен ходеше с още 2-3 момичета

всичко пак си вървеше както преди

ми е удрял шамар, блъскал ме е обиждал ме е, плюл ме е

ако искаш да си с мен .. тря му пусна
- Моля те кажи ми заради коя от тези негови постъпки го обичаш?! Защо се оставяш така да те тъпчат? Другия път като го видиш няма да омекваш от коленете, а мини покрай него и го оплюй и ти! Хем си наясно (май), че този индивид не си заслужава, а продължаваш да тичаш след него..

soul1199
10-14-2010, 13:54
мале ако аз бях на твое място,още 1-вия път щях да го зарежа,никога нямаше да се върна при него и щях да го направя на нищо

Lady95
10-14-2010, 14:36
Ти нямаш ли малко уважение към самата себе си ?! Разбрала си, че само те унижава и продължаваш да припкаш след него като дете след близалка!

докота ходеше с мен ходеше с още 2-3 момичета

всичко пак си вървеше както преди

ми е удрял шамар, блъскал ме е обиждал ме е, плюл ме е

ако искаш да си с мен .. тря му пусна
- Моля те кажи ми заради коя от тези негови постъпки го обичаш?! Защо се оставяш така да те тъпчат? Другия път като го видиш няма да омекваш от коленете, а мини покрай него и го оплюй и ти! Хем си наясно (май), че този индивид не си заслужава, а продължаваш да тичаш след него..

да права си. Аз даже сама си се чудя закво продължацам и постоянно си викам ."край, вече стига следващия път няма да се вържа отново, наясно съм че ме използва че се подиграва с мен, но пак ... сама и аз не с еразбирам, като не го виждам е мн по добре .. просто тряя да го отбягвам

мерси за мнението .. все пак " :)

sasha_90
10-14-2010, 15:29
Този си мисли,че може да въртя всяка,която си поиска.Хора,като него,заслужават да останат сами,докато не се научат на ред.
Права си да мислиш,че не си струва да си с него,но защо си му прощавала толкова пъти?Веднъж щом е изневерил,ще го направи отново.Това да ти е ясно.Следващият път не се предоверявай на всеки,имай си винаги едно наум и когато нещо не върви и не можеш да го поправиш,си тръгваш,докато е време.Не позволявай да се държат с теб,като с парцал!

Lady95
10-14-2010, 15:37
Този си мисли,че може да въртя всяка,която си поиска.Хора,като него,заслужават да останат сами,докато не се научат на ред.
Права си да мислиш,че не си струва да си с него,но защо си му прощавала толкова пъти?Веднъж щом е изневерил,ще го направи отново.Това да ти е ясно.Следващият път не се предоверявай на всеки,имай си винаги едно наум и когато нещо не върви и не можеш да го поправиш,си тръгваш,докато е време.Не позволявай да се държат с теб,като с парцал!

защо съм му прощавала, може би защото съм го обичала или поне съм се самозалъгвала и аз незнам ....
Благодаря за съвета!!! :) :) :) :( :(

Reaper93
10-14-2010, 15:56
Детска работа, или по точно женска, бие ти шамари, лъже те и ти пак му тичаш след гъзъ...

Иначе голям playboy го изкара ебаси...

PoRcHeTaTa1
10-14-2010, 23:38
Този си мисли,че може да въртя всяка,която си поиска.Хора,като него,заслужават да останат сами,докато не се научат на ред.
Права си да мислиш,че не си струва да си с него,но защо си му прощавала толкова пъти?Веднъж щом е изневерил,ще го направи отново.Това да ти е ясно.Следващият път не се предоверявай на всеки,имай си винаги едно наум и когато нещо не върви и не можеш да го поправиш,си тръгваш,докато е време.Не позволявай да се държат с теб,като с парцал!

Lady95
10-15-2010, 10:56
Детска работа, или по точно женска, бие ти шамари, лъже те и ти пак му тичаш след гъзъ...

Иначе голям playboy го изкара ебаси...

тича"Х"
мисля че ми вляхте малко акъл в тъпата глава ... :D :D

NeZaPoznat
10-15-2010, 10:58
мисля че ми вляхте малко акъл в тъпата глава ... :D :D

а дано а дано :lol: :lol: :lol:

Rebus
10-15-2010, 11:15
Много си наивна..Имай поне малко достойнство и не позволявай да те правят на нищо.

Lady95
10-15-2010, 13:15
Много си наивна..Имай поне малко достойнство и не позволявай да те правят на нищо.

аз достойнството и теи нататък си го имам ... въпроса е там че бях луднала по това момче :grin: ... прекалено много, просто неможех да кажа край ... но мисля че е минало вече за мен ... и аз си продължавам напред .. и сегамога само да се съжалявам колко зле съм била :? ... и поне вече знам че не трябва да се доворявам толкова лесно ... любовта не се казва,тя се показва ,, той колкото и пъти да ми го е казвал, просто някой хора са забравили смисъла на думата "обичам т ..е" .. нищо поне вече съм потготвена за следващото "момче" :grin: :D
И така вече ми е влязо акъл, благодарение на всички вас и на вашите изказвания и съвети. Блгодаря отново на вс ... :) :) :-P :-) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Reaper93
10-15-2010, 15:44
Много си наивна..Имай поне малко достойнство и не позволявай да те правят на нищо.

аз достойнството и теи нататък си го имам ... въпроса е там че бях луднала по това момче :grin: ... прекалено много, просто неможех да кажа край ... но мисля че е минало вече за мен ... и аз си продължавам напред .. и сегамога само да се съжалявам колко зле съм била :? ... и поне вече знам че не трябва да се доворявам толкова лесно ... любовта не се казва,тя се показва ,, той колкото и пъти да ми го е казвал, просто някой хора са забравили смисъла на думата "обичам т ..е" .. нищо поне вече съм потготвена за следващото "момче" :grin: :D
И така вече ми е влязо акъл, благодарение на всички вас и на вашите изказвания и съвети. Блгодаря отново на вс ... :) :) :-P :-) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Момче в кавички, гей ли ше си хванеш? :D:D:D

Lady95
10-16-2010, 16:07
Много си наивна..Имай поне малко достойнство и не позволявай да те правят на нищо.

аз достойнството и теи нататък си го имам ... въпроса е там че бях луднала по това момче :grin: ... прекалено много, просто неможех да кажа край ... но мисля че е минало вече за мен ... и аз си продължавам напред .. и сегамога само да се съжалявам колко зле съм била :? ... и поне вече знам че не трябва да се доворявам толкова лесно ... любовта не се казва,тя се показва ,, той колкото и пъти да ми го е казвал, просто някой хора са забравили смисъла на думата "обичам т ..е" .. нищо поне вече съм потготвена за следващото "момче" :grin: :D
И така вече ми е влязо акъл, благодарение на всички вас и на вашите изказвания и съвети. Блгодаря отново на вс ... :) :) :-P :-) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Момче в кавички, гей ли ше си хванеш? :D:D:D

ми ако не са останали свестните .. . :D :D

shokoladd
10-16-2010, 16:38
Маани го тоя ********* дано да го забравиш по-бързо :grin:

XiPiXoPiGiRL
10-16-2010, 18:21
пхах, блазе ти, че не е от твоя клас :)
моят "многообичан" комплексар е същия като описания от теб и Е от моя клас.. така че, колкото и да искам не мога да се отърва напълно от него в близките няколко години.. Хубавото е, че и аз го преодолях, но това стана едва като се влюбих в друго момче.. Надявам се да си силна мацка и да не промениш мнението си като го видиш.. Защото навремето аз се самозалъгвах, че няма да му позволявам повече да ме мачка, а щом го видех забравях ума и дума..
Въпреки това моят съвет е да не съжаляваш за нищо, а да си вземеш поука и да бягаш далеч от такива хора..

Spunk
10-24-2010, 11:18
Този е неспасяем случай. Е, може и да му дойде акъла, но трябва още бая хлебец да изяде. Сама осъзнаваш, че не си заслужава. Тотален игнор :wink:

mechtaq_za_teb
10-24-2010, 12:03
Малко ми беше трудно да разбера историята ти... Пиши по-правилно!
Все пак успях да разбера за какво иде реч.

Грешката ти е била, че си му се доверявала толкова много. Хубавото е, че накрая си взела правилното решение. Не го мисли този. Не те заслужава. Ще си намериш някой, после друг, после трети, докато срещнеш подходящото момче, което ще оправдае очакванията ти. Успех.

Sunshin3
10-24-2010, 12:10
заеби го :?

bootyboy
10-24-2010, 17:18
Виж се още веднъж с него....но само за да му се изхрачиш както Леонардо ди Каприо научи Кейт Уинслет да го прави в Титаника