PDA

View Full Version : Gre6ka e !!! ne e tema.



Lady95
10-13-2010, 13:58
Gre6ka e !!! ne e tema.

fcukz
10-13-2010, 13:59
А да кажем на този младеж как да те намрази искаш ли?

DirtyIce
10-13-2010, 14:00
Не му обръщай изобщо внимание и сам ще се усети.Като ти говори нещо се прави,че не съществува.

JustUnforgivable
10-13-2010, 14:01
Оле не.. :razz: :razz: :razz: Ахх кви ли не теми бях прочела от сорта " Как да му покажа, че го харесвам", ама на такава като тази не бях попадала :razz: Ама ето, че за всичко си има първи път :lol:

NeZaPoznat
10-13-2010, 14:01
Има едно момче с което хедех преди .. на 16 е .. Ако можете да ми дадете някви съвети как да му покажа че вече го мразя и че ми е безразличен.. по скоро безразличен .. искам да му покажа че не ми пука вече за него... Благодаря предварително !!! :D :-D :grin:
сори ако има други такива теми .. може да я закючите ... :D


кажи му че си бременна :lol:

JustUnforgivable
10-13-2010, 14:03
кажи му че си бременна :lol:

:razz: :razz: :razz:

mArMaLaDkA
10-13-2010, 14:11
Самият факт, че искаш да му се доказваш, показва колко много те интересува мнението му. И в такъв случай, опитите ти ще са обречени на неуспех. В най-лошия случай ще те счита за супер жалка и недорасла, като му правиш фасони, в най-добрия - ще е напълно безразличен към теб и показността ти.

xinfamous
10-13-2010, 14:21
че вече го мразя и че ми е безразличен

ти дори не знаеш какво чувсташ а искаш съвет.. :)

TheNewReligion
10-13-2010, 14:24
Като ти говори нещо се прави,че не съществува.
Точно така ще му покаже, че е наранена и че все още й пука. Доста тъпо.
Щом пускаш тема, явно все още ти пука, така че аз лично не знам начин, по който можеш да го излъжеш, че не е така. Е, може и да има, ама да излъжеш себе си- 100% няма.

MissNothing
10-13-2010, 15:54
Като спреш да пускаш тъпи теми щепокажеш, че ти е безразличен.
Явно не ти е щом се занимаваш с глупости.

Cybershot
10-13-2010, 17:03
Така само ще докажеш, че си паднала на неговото ниво ......

Paramour
10-13-2010, 17:33
Като искаш да му показваш, че ти е безразличен искаш, едва ли не да се направиш на недостъпна?
Предположих. ;д
Ако действително ти е безразличен нямаше да питаш тук как да се държиш, за да мисли, че не ти пука за него.

п.п. Да, права си. Имаше такава тема.

tnp123
10-13-2010, 19:02
Ако си го е заслужил, има много начини, но ако си е намерил друга нямаш голям шанс.

Ако не си го е заслужил, и ти безпричинно искаш да му навредиш: <Insert favourite swear here>

Бтв щом е по голям от тебе почти нямаш шанс.

MilanowPz
10-13-2010, 19:04
като ти пише... не му отг... ако ти говори не му обръщай внимание и както казва моя прадядо " мълчи на врат ще ги избиеш " - т.е. като му мълчиш ще се ядоса и ще разбере че ти е безразличен :)

shanell1
10-13-2010, 19:21
Ако ти беше безразличен - нямаше да мислиш за него, а ти пък търсиш начин да му покажеш безразличието си , което не съществува ! :)
Просто не се занимавай с него, не му говори и така.. :-D

PoRcHeTaTa1
10-13-2010, 22:44
Като спреш да пускаш тъпи теми щепокажеш, че ти е безразличен.
Явно не ти е щом се занимаваш с глупости.

Lady95
10-14-2010, 14:42
А да кажем на този младеж как да те намрази искаш ли?

а той ме мрази достатъчно ... безразличн съм му ... просто искам да стана като него да не ми пука особенно ... :( :( :-D

PullMeCloser
10-14-2010, 14:44
А да кажем на този младеж как да те намрази искаш ли?

а той ме мрази достатъчно ... безразличн съм му ... просто искам да стана като него да не ми пука особенно ... :( :( :-D

Мрaзи ли те или си му безразлична последно?Защото нали знаеш,че има разклима между двете чувства.

Lady95
10-14-2010, 14:46
Има едно момче с което хедех преди .. на 16 е .. Ако можете да ми дадете някви съвети как да му покажа че вече го мразя и че ми е безразличен.. по скоро безразличен .. искам да му покажа че не ми пука вече за него... Благодаря предварително !!! :D :-D :grin:
сори ако има други такива теми .. може да я закючите ... :D


кажи му че си бременна :lol:

аааа мерси много мисля че това ще помогне :D :D :D :D (rofl)
сори за тъпата тема

Lady95
10-14-2010, 14:46
А да кажем на този младеж как да те намрази искаш ли?

а той ме мрази достатъчно ... безразличн съм му ... просто искам да стана като него да не ми пука особенно ... :( :( :-D

Мрaзи ли те или си му безразлична последно?Защото нали знаеш,че има разклима между двете чувства.

ми безразлична съм му .. не го интересува вобще ...

Lady95
10-14-2010, 14:49
Ако си го е заслужил, има много начини, но ако си е намерил друга нямаш голям шанс.

Ако не си го е заслужил, и ти безпричинно искаш да му навредиш: <Insert favourite swear here>

Бтв щом е по голям от тебе почти нямаш шанс.

еми и двете 1во си го заслужи .. и си е намерил друга ... :( :-D

PullMeCloser
10-14-2010, 14:50
А да кажем на този младеж как да те намрази искаш ли?

а той ме мрази достатъчно ... безразличн съм му ... просто искам да стана като него да не ми пука особенно ... :( :( :-D

Мрaзи ли те или си му безразлична последно?Защото нали знаеш,че има разклима между двете чувства.

ми безразлична съм му .. не го интересува вобще ...

Какви детски истории... :lol: Толкова много ти пука за мнението му,че чак правиш някакви малоумни теми.Момчето се е отказало от теб,не му пука,а ти още се занимаваш.Жалка историйка...

Lady95
10-14-2010, 14:52
А да кажем на този младеж как да те намрази искаш ли?

а той ме мрази достатъчно ... безразличн съм му ... просто искам да стана като него да не ми пука особенно ... :( :( :-D

Мрaзи ли те или си му безразлична последно?Защото нали знаеш,че има разклима между двете чувства.

ми безразлична съм му .. не го интересува вобще ...

Какви детски истории... :lol: Толкова много ти пука за мнението му,че чак правиш някакви малоумни теми.Момчето се е отказало от теб,не му пука,а ти още се занимаваш.Жалка историйка...

малейй .. мерси за коментара ... чак ся се усещам колко съм зле пфф сериозно, не че е жалка историйката май аз съм жалката ... мерси .. просветли ме :) :) :(

Lady95
10-14-2010, 14:54
Някой може ли да ми каже как мога да изтрия темата .. ? :D :-) :oops:

Paramour
10-14-2010, 17:57
обърни се към някой мод (:

fenastz
10-14-2010, 22:06
И аз така мисля.

ShtrudeL
10-15-2010, 03:30
sweet