PDA

View Full Version : Струва ли си?



Sevdito
10-13-2010, 16:22
Такамм.. 8-) Докато случайно,разглеждах каталога на Глобул си харесах един тел..след това потърсих повече информация в нета и просто....се влюбих дето се казва в тела..НО има само едно нещо което не ми харесва,а именно марката,това че е Sony Ericsson,а аз искам да е Нокиа..просто "сони" марката не ми вдъхва много доверие,затова се питам,дали си заслужава парите,просто всичко ми харесва,само марката не ми вдъхва доверие и нз просто,да не стане,така че след няма има месец и да е за боклука вече...нз..Телефона е -->>> http://www.youtube.com/watch?v=GjmcLdSO14Q&p=B99C3B415B63529B&playnext=1&index=12

SameLove
10-13-2010, 16:24
Еми аз съм твърдо ЗА Сонито . Моя го имам от 3 години и досега да чукна на дърво съм нямала никакви проблеми с него . (не казвам че няма да е същото и с Нокиата )

batetoo
10-13-2010, 16:54
Гледай екстрите и който е по-хубав-него вземи.Сонито е мн. хубаво освен за екстири ами и за дизаин :grin: :oops:

fcukz
10-13-2010, 16:57
Сони ериксон също правят доста здрави телефони. Не дизайна правят телефона, а екстрите ;)

batetoo
10-13-2010, 17:37
Сони ериксон също правят доста здрави телефони. Не дизайна правят телефона, а екстрите ;) Ами правят ги ама аз съм повече към НОКИА,тях почти всичко е хубаво-само камерата на някой е малко .......-ммм нестава.На мене ми предстой да ми купят НОКИА Н86 8МП. :P \:D/

Cybershot
10-13-2010, 17:41
Само да те светна, че компанията Sony е много по-престижна от Nokia :-D
Иначе телефоните на Сони Ериксон са много добри, някои могат да се конкурират с нокиа 3310 по тест за издържливост :D
Имал съм няколко сони ериксона и като цяло са много добри, по принцип правят най-хубавите снимки.

koko95
10-13-2010, 18:55
слушалките към този телефон са хипер слаби пробвал съм ги на нокиа 2700 и свирят хипер слабо.Звука на сони ериксон(Всички с много малки изключения свирят силно,повечето са със много слаб звук на мп3.Иначе са много здрави и камерите са им много хубави

Nam3less3
10-13-2010, 19:49
Това са отживелици с марките, особено на пазара за смартфони. А за тая цена има доста по-добри телефони, тоя дори няма операционна система, а тъч скрийна не може да го позлваш навсякъде.

NikE
10-14-2010, 00:10
Специално този модел на Сони-Ериксон не си взимай. Аино имат някакъв проблем с тъчскрийна и фърмуеър-а, даже доколкото си спомням, доста дълго време англичаните отказваха да го изложат на пазара. Това беше някъде около миналите Коледа и Нова година, така че може вече да се премахнали проблема, но аз лично не бих рискувала. Да, телефончето е много симпатично, но преди всичко все пак трябва да работи, нали? ;)

batetoo
10-14-2010, 11:27
Само да те светна, че компанията Sony е много по-престижна от Nokia :-D
Иначе телефоните на Сони Ериксон са много добри, някои могат да се конкурират с нокиа 3310 по тест за издържливост :D
Имал съм няколко сони ериксона и като цяло са много добри, по принцип правят най-хубавите снимки. Това си е вярно,но и някой Нокии са добри.По точно за кой модел говорим? 8)

Nam3less3
10-14-2010, 11:31
Nokia си бяха зле от към смартфони, но с N8(с може би най-добрата камера) се върнаха във високите среди. Жалко само, че е съм Симбиан, ама то няма перфектен телефон.

Sevdito
10-14-2010, 21:22
На мене ми предстой да ми купят НОКИА Н86 8МП. :P \:D/

Този на каква цена е?


ПС:Мисля,че май не си струва "сонито"....

BeezyJey
10-15-2010, 18:39
Сони Ериксон са едни от най-добрите марки.Не знам какво толкова се двоумиш..