PDA

View Full Version : Травма в 4ти прьст безимения на рьката моля сьвет ????



audiocrime
10-13-2010, 15:44
зна4и на маитап се бори4кахме с един авер и тои взе 4е ми хвана прьста и така ми го осука 4е испука 2 пати след 30 мин по4на да се подува ве4е след 2 3 4аса стана син става дума за наи горната страна на прьста на рьката мина 1 ден ве4е сно6ти ходих в спе6ното правиха снимка доктора ми каза 4е ми няма ни6то да си ходя оба4е като си гледам прьста отдоло на торби4ката е лилаво син отгоре 4арвен до средата на прьста зна4и мисьлта ми е как мога да разбера дали от ватре има гнои за6тото е мн опасно 6тото вьн6ни белези на гнои няма ама отвьтре немога да разбера дали има тупте6е ми само пьрвия ден сега много рядко от време на време като го мьрдам в пове4е другите ми прьсти са студени само тои е топьл пла6и ме просто вида му на посиняване и се опасявам4е ватре има гнои а пьк в спе6ното ми казаха 4е ми няма ни6то моля сьвети извинявам се за правописните гре6ки но няма как да пи6а по добре мерси предварително туптенето се усе6та много леко пьрвия дет бе6е в пове4е
като го пипна доло по торби4ката е твьрд и така до средата на прьста 4ервено син лилав ......... нормално ли е да е твьрд когато е подут и посинял тука ми казаха 4е все едно е бил презкрипан ама не както казах хванаха ми го и незнам изкривиха ли го какво стана но изпука 2пати и се поду в голяма паника сьм

darkPaladin
10-13-2010, 17:23
нищо ти няма на пръста при гной не посинява ще ти мине

EarthShaker
10-13-2010, 19:03
в тая тема само безкрайно дълги изречения без препинателни знаци ли се пишат питам само шото ми стана много интересно

PinkFloydSound
10-13-2010, 19:49
в тая тема само безкрайно дълги изречения без препинателни знаци ли се пишат питам само шото ми стана много интересно
да бе и аз това се питам ебаси дългите изречения без препинателни знаци ама на всичкото отгоре и неграмотно написани направо нямам думи защо