PDA

View Full Version : Възможно ли е?



Zaqkkk
10-13-2010, 16:46
Значи, тази година съм заек, кандидатствах и ме приеха, но не съм доволен от класът си и се чудя възможно ли е след тази година да се преместя в паралелките за прием след 8ми клас в същото у-ще?

Greennight
10-13-2010, 16:55
Не ти разбрах въпроса ? Ако е дали можеш да се преместиш в друга паралелка,мисля че можеш.

ameli
10-13-2010, 16:57
Би трябвало да може. Говори с директора :)

Zaqkkk
10-13-2010, 16:59
Не ти разбрах въпроса ? Ако е дали можеш да се преместиш в друга паралелка,мисля че можеш.Ами, нали знаете как някой у-ще имат прием след 7кл. и след 8кл., аз влязох в моето у-ще след 7кл. и искам догодина да се преместя в паралелка, която е след 8 клас.
Пример
Прием след 7кл.
Митническа и даначна администрация - Аз съм тук и в момента съм 8 клас.
Прием след 8кл
Готварство - И 9кл. да започна тук..

Дано ме разбрахте. :)

Tempest
10-13-2010, 17:00
с приравнителни май... ако са други специалностите на паралелките..

Cybershot
10-13-2010, 17:20
с приравнителни май... ако са други специалностите на паралелките..

Иска да се премести в паралелка с прием СЛЕД 8 клас, не след 7, какви приравнителни .....

Zaqkkk
10-13-2010, 17:30
с приравнителни май... ако са други специалностите на паралелките..

Иска да се премести в паралелка с прием СЛЕД 8 клас, не след 7, какви приравнителни .....Точно така. Аз съм влязал в това у-ще с прием след 7кл. и искам да се преместя в друга паралелка в същото у-ще, която е с прием след 8кл.

king95
10-13-2010, 17:33
би трябвало да няма проблем да се преместиш. :)

ecstazy
10-13-2010, 17:33
с приравнителни май... ако са други специалностите на паралелките..

Иска да се премести в паралелка с прием СЛЕД 8 клас, не след 7, какви приравнителни ..... точно с приравнителни се влиза. Пич, не прибързвай все пак минал е само месец.. иначе особено ако си в чуждоезиков профил 100% съм сиг, че с приравнителни се местиш СЛЕД 8 клас :)

Sisito941
10-13-2010, 17:42
Извинявай за въпроса в икономическа гимназия ли учиш? :-o

Cybershot
10-13-2010, 17:42
с приравнителни май... ако са други специалностите на паралелките..

Иска да се премести в паралелка с прием СЛЕД 8 клас, не след 7, какви приравнителни ..... точно с приравнителни се влиза. Пич, не прибързвай все пак минал е само месец.. иначе особено ако си в чуждоезиков профил 100% съм сиг, че с приравнителни се местиш СЛЕД 8 клас :)

Брат, като не знаеш, замълчи. Искаш да кажеш, че всеки който иска да влезе след 8 клас трябва да държи приравнителни? С какво ще се приравнява, като те 8 клас почват да учат профилираната подготовка?

Zaqkkk
10-13-2010, 17:47
ЗНАЧИ! :D
Аз съм в Профисионална техническа гимназия, с паралелка Електрообзавеждане, която е след 7кл. и аз влязох, следователно сега съм 8кл., и искам тази година да си я искарам тук, и следващата да се преместя в Компютърни мрежи..., която е след 8кл. в същото у-ще..
Надявам се, да сте ме разбрали, така че, кажете дали може и дали ще искат приравнителни.. :-o

Tempest
10-13-2010, 21:05
догодина ше си 9ти клас.. вместо да питаш нас и да се объркаш още повече, иди питай директора..

ecstazy
10-13-2010, 21:21
с приравнителни май... ако са други специалностите на паралелките..

Иска да се премести в паралелка с прием СЛЕД 8 клас, не след 7, какви приравнителни ..... точно с приравнителни се влиза. Пич, не прибързвай все пак минал е само месец.. иначе особено ако си в чуждоезиков профил 100% съм сиг, че с приравнителни се местиш СЛЕД 8 клас :)

Брат, като не знаеш, замълчи. Искаш да кажеш, че всеки който иска да влезе след 8 клас трябва да държи приравнителни? С какво ще се приравнява, като те 8 клас почват да учат профилираната подготовка? Ми да, като искаш да ходиш от чуждоезикова паралелка с интензивно изучаване на АЕ и втори ЧЕ руски, в друга такава паралелка само че с немски примерно държиш приравнителен изпит и ако има места те приемат. Нали една приятелка така влезна от моето даскало във 18-то .. Казах, че за чуждоезиковите профили съм 100% сиг тъй че .. :)