PDA

View Full Version : Секс с човек, който не ви привлича.



ladykeisy
10-13-2010, 21:44
Здравейте. Тъй като напоследък пластичната хирургия е много модерна и разпространена, се чудех дали хората, които не биха могли да си позволят "разкрасяване" и не изглеждат добре като другите, правят нормален секс?! Чувала съм, че грозните жени дават всичко от себе си в секса, за да компенсират нелицеприятния си външен вид. От друга страна ми е интересно как някой мъж, който не може да погледне жената срещу себе си, би го вдигнал дори?! Тя може да дава всичко от себе си и да го възбужда с действия, но не трябва ли възбудата да идва първо от привличане? Същото важи и за жените, но при нас е по-лесно. Нямаме какво да "вдигаме" и ни е далеч по-лесно в секса и възбудата, защото при нас действията са по-важни, но съдейки по себе си, ако не харесвам мъжа в леглото ми, няма да го докосна. Да не говорим, че ако нямам чувства въобще не бих могла да го направя.. Вие на какво мнение сте по темата?

remix1912
10-13-2010, 22:06
Куцо,къораво,сакато,щом има дупка е злато.

xinfamous
10-13-2010, 22:11
Куцо,къораво,сакато,щом има дупка е злато.

ludnica xaxa

juveteam
10-13-2010, 22:21
Куцо,къораво,сакато,щом има дупка е злато.
Щях да ти кажа,че има хора който не им пука дали е грозна,кривогледа,без зъби и т.н... :)
Ето ти го и примера горе ;)
И аз немога да кажа,че много-много пробирам,ноо си пропирам 8-)
Познам също много момчета който не пробират и всяка дупка е златна... :)

PoRcHeTaTa1
10-13-2010, 22:29
Няма грозни жени има трезвени мъже !!!!

Rebirthing
10-13-2010, 23:33
За всеки влак си има пътници, въпреки, че за някой влака изобщо не пристига. Може би за нас една жена или един мъж са нелицеприятни, но това не означава, че и за партньорите им е така.
Аз не бих си легнала с човек който не ме привлича.

Extremescream
10-14-2010, 12:36
Не,ако не ме привлича поне сексуално,то няма смисъл да си лягам с него.

ImSoInLove
10-14-2010, 14:42
Не,ако не ме привлича поне сексуално,то няма смисъл да си лягам с него.

+1

Cnvrs4
10-14-2010, 14:57
Като имам право на избор си уважавам малкия приятел и то много,но като съм изпил с приятели 600-700гр уиски и гърмим в някой клуб не мисля,че само аз не подбирам много :D мъжете сме лесни и неебателни това е положението,иначе имам и приятели както казаха по горе "има ли дупка злато е",въпрос на алкохол най-вече !

Lyubeto
10-14-2010, 16:12
Какво означава нелицеприятни?Всеки човек има различен вкус.За един човек някой е грозен , а за друг красив.Аз до сега не съм видяла маса хора да са останали сами , само защото са "грозни" според нечии стереотипи.За някой ти ladykeisy или аз може да сме грозни.Сеш' ли се ?? Темата е лишена от смисъл.Всеки сам за себе си решава и приема кой е грозен и кой не.А ако някой не те кефи , повече от нормално е да не легнеш с него.Сеш' ли се ? :smt017

gaidalcain
10-14-2010, 16:50
Какво означава нелицеприятни?Всеки човек има различен вкус.За един човек някой е грозен , а за друг красив.Аз до сега не съм видяла маса хора да са останали сами , само защото са "грозни" според нечии стереотипи.За някой ти ladykeisy или аз може да сме грозни.Сеш' ли се ?? Темата е лишена от смисъл.Всеки сам за себе си решава и приема кой е грозен и кой не.А ако някой не те кефи , повече от нормално е да не легнеш с него.Сеш' ли се ? :smt017

+1 Точно така, всеки си има вкус!

Merveille
10-14-2010, 16:54
Не,ако не ме привлича поне сексуално,то няма смисъл да си лягам с него.

+1
+2

ladykeisy
10-14-2010, 17:07
Какво означава нелицеприятни?Всеки човек има различен вкус.За един човек някой е грозен , а за друг красив.Аз до сега не съм видяла маса хора да са останали сами , само защото са "грозни" според нечии стереотипи.За някой ти ladykeisy или аз може да сме грозни.Сеш' ли се ?? Темата е лишена от смисъл.Всеки сам за себе си решава и приема кой е грозен и кой не.А ако някой не те кефи , повече от нормално е да не легнеш с него.Сеш' ли се ? :smt017

Ако беше така, пластичната хирургия нямаше да е толкова разпространена вече.Нямаше да има силиконови гърди, поправяни носове, учи, лица... и т.н.

Greennight
10-14-2010, 17:11
Отговора е прост-няма грозни хора,има такива които теб те привличат повече,други които те привличат по-малко,това не значи,че за всички е така.

ladykeisy
10-14-2010, 17:14
Или просто има хора, които приемат грозното и не им е проблем?!

Jumbie483
10-14-2010, 17:17
"Никой не е перфектен, докато не се влюбиш в него!"

Ако говорим обаче за секс за една нощ, без повече чувство, то тогава повечето сигурно биха предпочели човек, който ги привлича. От мъжете зависи колко алкохол са изпили, докато с жените, зависи колко са отчаяни 8-)

rAiichO
10-14-2010, 17:19
На всеки му харесва по различен начин - различни гледни точки, различни представи за красиво, "лицеприятно", привлекателно и възбуждащо. Но пък по мое мнение един мъж може да го вдигне на всякакво женско, освен ако не е съвсем отблъскваща гледката :D или пък ако момичето е пълно дърво, това също води до загуба на интерес :)

DarkTemplar
10-14-2010, 19:46
Подбирам, но ми се е случвало да правя секс с жена, която (вече) не ме привлича. Кво да ви кажа трудна работа...

Lyubeto
10-15-2010, 08:53
Добре , сега по логиката на авторката - всички , които нямат пари за пластични операции и са грозни , да си слагат важето.Няма смисъл за тях и никой няма да ги хареса и обича такива каквито са.

linkinpark00
10-15-2010, 11:08
Куцо,къораво,сакато,щом има дупка е злато.
по - точно е " Куцо,кьораво, съкато дупка има ли е злато. " :D

NeZaPoznat
10-15-2010, 11:18
Не,ако не ме привлича поне сексуално,то няма смисъл да си лягам с него.

+1
+2

А ако ви привлича финансово 8-) 8-) ще намерите смисъл - знам :lol: :lol: :lol:

NeZaPoznat
10-15-2010, 11:22
Ако беше така, пластичната хирургия нямаше да е толкова разпространена вече.Нямаше да има силиконови гърди, поправяни носове, учи, лица... и т.н.

Мисля че това е една голяма заблуда сред жените че с грим или силикон ще привлекат мъжете които искат да имат т.е. богатите. Няма такова нещо - ако си мислите че с грим можете да станете по-красива то е все едно да си мислите че като пребоядисате една кола то тя ще стане по-нова. Няма такова нещо и колкото по-бързо си набиете в главите че ествствената красота е най-важна толкова по-лесно ще намерите щастието си. Ще се рзровя за примери за подобно разкрасяване 8) и ще ви покажа нагледно 8)

Whoopdedoo
10-15-2010, 11:24
Куцо,къораво,сакато,щом има дупка е злато.

Голям си

NeZaPoznat
10-15-2010, 11:27
Никак не ми беше трудно - ето:

1989 г.
http://fishki.net/picsw/082007/15/sabrina/001_sabrina_44.jpg

линк
http://fishki.net/picsw/082007/15/sabrina/001_sabrina_44.jpg


2007 г.
http://ru.fishki.net/picsw/082007/15/sabrina/021_sabrina_86.jpg
линк
http://ru.fishki.net/picsw/082007/15/sabrina/021_sabrina_86.jpg

всички снимки:
http://fishki.net/comment.php?id=24615

е как е :?

DarkTemplar
10-15-2010, 11:32
^Тая е прекалила със силикона и оперативните намеси. На последните снимки направо ми е отвратителна...

ladykeisy
10-15-2010, 12:24
Ако беше така, пластичната хирургия нямаше да е толкова разпространена вече.Нямаше да има силиконови гърди, поправяни носове, учи, лица... и т.н.

Мисля че това е една голяма заблуда сред жените че с грим или силикон ще привлекат мъжете които искат да имат т.е. богатите. Няма такова нещо - ако си мислите че с грим можете да станете по-красива то е все едно да си мислите че като пребоядисате една кола то тя ще стане по-нова. Няма такова нещо и колкото по-бързо си набиете в главите че ествствената красота е най-важна толкова по-лесно ще намерите щастието си. Ще се рзровя за примери за подобно разкрасяване 8) и ще ви покажа нагледно 8)

Все пак не визирам себе си с тази тема, просто ми е интересно да погледна от друга гледна точка и са ми интересни мненията на хората, нищо повече.

Kurdokolenko
10-15-2010, 13:06
Всичко е химия, няма силикони, гримове и простотии.

NeZaPoznat
10-15-2010, 13:13
Все пак не визирам себе си с тази тема, просто ми е интересно да погледна от друга гледна точка и са ми интересни мненията на хората, нищо повече.


не казвам подобно нещо 8) Просто разсъждения 8)

TheAnnoyingAwesomnes
10-15-2010, 19:56
Ахахаха грима и силикона били заблуда ахахахахаха ! В днешно време грима успява да превърне мъж в жена и 99% от хората не могат да разпознаят дали е мъж или е жена... Има такива гадни същества, които след професионален грим изглеждат разкошно... Естествената красота се търси при една истинска любов, приятелство или нещо такова. За това ли гнусните чалга певици са толкова натуфрени и с толкова силикон ? За това ли маса жени, които успеят да пробият, в който и да било бизнес като моден, телевизионен, филмов и т.н. почват да слагат силикон и огромни количества грим ? Едно най-простия пример - като излезете на улицата погледнете в първата скъпа кола и вижте каква мацка седи вътре, дали с естествена красота или някоя изкуствена малоумна перхидролка....
По темата: ако не знае как да се държи с мен, как да ме докосва, как да ме възбужда, ако ще и най-красивия мъж на света да е секс няма да ми се прави ;)

umri
10-15-2010, 20:10
1 шише ракия, 1 кило фон дю тен и тъмница с пресветкващи светлини в дискотека... Всичко работи в полза на жените.