PDA

View Full Version : Дискретност, как да и кажа... ?



pavelvasilev
10-13-2010, 23:10
Трябва ми съвет, може би предимно от женската аудитория, имам си сериозна приятелка от много време и съм много-много щастлив с нея, в последно време тя много се е отпуснала в смисъл такъв обича да си похапва доста често, харесва и, и това няма лошо, но за 2 години е качила 19 кг отгоре и от нормално слабо момиче е станала (сочничка) аз си я харесвам и обичам такава каквато е, но ме притеснява че здравословно започва да и се отразява, оплаква се от по-чести кариеси (има перфектна хигиена), тежест в областта на корема, отпуснатост, тежест и когато се навежда да си обуе обувките се чуства като пенсионерка и все такива неща, и се чудя как да и кажа да се стегне малко да поспортува, фитнес, разделно хранене, без да си помисли глупости и да се обиди от това?

п.с Не знам дали темата е за тук, ако не е, нека модератора да я премести където трябва!

PoRcHeTaTa1
10-13-2010, 23:29
Ами поговори с нея....определено трябва да се стегне....Обясни и и ще те разбере....пак и то си е за нея... :) Успех! :)

pavelvasilev
10-14-2010, 00:01
Ами поговори с нея....определено трябва да се стегне....Обясни и и ще те разбере....пак и то си е за нея... :) Успех! :)

Това ми е ясно, проблема e че тя е много чуствителна на тема критика към себе си независимо че става дума за нейно добро, и затова приемам идеи как да подходя тактично?

ladykeisy
10-14-2010, 07:44
Ами, вземи карта за фитнес и й кажи, че искаш да ходите заедно и да тренирате заедно. Кажи й, че е здравословно, а трябва да се правят повече здравословни неща в живота. Предполагам, че ще се усети.

valdesbg
10-14-2010, 13:57
Кво ще и обясняваш направо мяташ две снимки пред нея с надпис отдолу "преди и сега" и и казваш да се взима в ръце, щото повлекана у вас не ти трябва.

Няма какво да се обижда, щото това са факти. А ако е толкоз чувствителна.. стой и пърхай около нея докато и вееш с ветрило от паунови пера :)

soul1199
10-14-2010, 14:00
най-добре й кажи да ходите заедно на фитнес

TheNewReligion
10-14-2010, 14:20
http://www.tialoto.bg/snimki/taktichno-y-kaji-che-tryabva-da-otslabne-2.1710#p
http://www.tialoto.bg/snimki/taktichno-y-kaji-che-tryabva-da-otslabne.1547#p

MissNothing
10-14-2010, 14:21
Предложи и да спортувате заедно- да тичае, ходите на фитнес. Така хем ще отслабне, хем няма да се обиди предполагам, ако и го кажем направо.

mArMaLaDkA
10-14-2010, 20:09
Кво ще и обясняваш направо мяташ две снимки пред нея с надпис отдолу "преди и сега" и и казваш да се взима в ръце, щото повлекана у вас не ти трябва.

Няма какво да се обижда, щото това са факти. А ако е толкоз чувствителна.. стой и пърхай около нея докато и вееш с ветрило от паунови пера :)

:lol: Божее, боже...

он: занимавай я. 8-) Карай я да правите нещо заедно, 'щото навярно нейното е по-скоро ядене от скука и по навик, не от нещо друго. Предлагай й да ходите да тичате заедно примерно и така.

valdesbg
10-14-2010, 20:26
Мармаладке.. тук проблема е защо автора иска да решава зародилия се проблем, вместо да възпрепятства появяването му още в зародиш...

Ама стана твърде философско :)

Paramour
10-14-2010, 20:39
Определено да й го кажеш направо няма да стане.
Тя явно е сметнал, че щом вече си е намерила мъж и няма нужда да се поддържа /това е редовната реплика на един познат/... базик

Както казаха преди мен: Предложи й да ходите заедно да спортувате. Да бягате в парка, да карате колелета, да ходите на фитнес... каквото ти хрумне. :)

Cassidy
10-14-2010, 21:50
Ти както и да и го кажеш ще си помисли, че я намираш за дебела, ще се обиди и ще си помисли, че не я обичаш вече и т.н и е нормално всяка жена е чувствителна на тази тема. Кажи и примерно, че започваш да ходиш на фитнес и я каниш с теб или нещо такова заобикално за да не се обиди. :)

fenastz
10-14-2010, 21:54
Кажи й, че ще я смениш ако не отслабне.