PDA

View Full Version : Не си говорим !



crazymm
10-14-2010, 09:03
От близо два месеца излизам с едно страхотно момче. Познаваме се от 2-3 години, но бяхме само приятели... (а по едно време и това не бяхме :D ) Харесвам го адски много, обаче има един огромен проблем - останем ли сами просто няма какво да си кажем, ако не се отнася за секс... Говорим с часове по телефона, когато сме с други хора също, но ако сме сами - веднага ще се награбим. Правя опити да говоря за това, което харесва, ама винаги ме засича: "Не знам. Ами ти?" или "Еми според теб?"....
Почвам сериозно да се замислям имаме ли каквото и да е бъдеще. Вашето мнение какво е - аз ли нещо не правя както трябва, или той не иска да говори ;д

ppuffinkka
10-14-2010, 09:05
На колко сте..?

crazymm
10-14-2010, 09:09
аз съм на 16, той е на 17 .

Sofff
10-14-2010, 09:19
Говори с него за това, защото ако продължавате в същия дух, ако правите секс, всичко ще се изчерпа и ще излезе, че не е имало смисъл да се занимавате един с друг .

JustUnforgivable
10-14-2010, 10:28
Без комуникация една връзка не може да съществува .. е може, но няма да е пълноценна.Това, че ти се опитваш да си говорите, а той един вид "проваля" този ти опит, не е добре.. според мен

NikE
10-14-2010, 10:54
Човека не иска разговори, човека иска нещо друго. Вярвам, че сама ще се сетиш ;)

Ecstasy
10-14-2010, 11:04
Той не иска да говори.

kremen4eto
10-14-2010, 11:37
Имах същия проблем с приятеля ми в началото. Да ти кажа и аз не помня кога и как точно го разрешихме. Съветът ми е да не му задаваш въпроси, а да разказваш нещо за себе си. Примерно как е минал денят ти, после попитай и за неговия. Или изказвай мнения за някакви неща, така че той да се съгласява или да те опровергава. Говорете за общи познати, описвай му твоите (непознати за него). Говорете си за контролните си (примерно), за родителите си. И пак ще повторя - Не го питай. Така той се чувства сякаш е на разпит. Опитай друг начин да го накараш да говори. Заинтригувай го. :)

Не е толкова страшно да мълчите понякога. Наскоро лежахме с моя и се умълчахме и аз се стреснах, че вече нямаме к'во да си кажем и го подтиквах, а той ми каза "Не обичаш ли тишината? Ей така, да се гушнем и да си мълчим." 8-)

gaidalcain
10-14-2010, 12:42
Ако продължавате в същия дух, никакво бъдеще!

pavelvasilev
10-14-2010, 12:55
Според мен проблема е, че прекалено мислиш за това че няма какво да си говорите, винаги ще се намери повод и приказка да подхванете някоя тема за разговор, но не трябва да бъде самоцел, нормално е да има и дни в който просто да си мълчите и се наслаждавате един до друг без непременно да си говорите нон-стоп!

soul1199
10-14-2010, 13:44
ами неиздържате,хормони :lol:

Moderatorius
10-14-2010, 17:39
Обречени сте.

XTREMEFREERIDE
10-14-2010, 17:52
Защо пък да са обречени? Те са едва в началото на връзката си, според мен го има и варианта да не могат да си се нарадват още. На по-късен етап разговорите стават повече, а секса и другите интимни отношения просто си се случват. Ще имате и моменти, в които ще се виждате специално за да си говорите, предполагам. Нищо, че при мен беше обратното. 8-)
Другия вариант го има също, разбира се. Може би той иска просто да правите секс, а разговорите се опитва да ги отбие по телефона или във времето, когато сте с приятели и не можете да си позволите кой знае каква интимност. Знам ли.

rAiichO
10-14-2010, 17:56
всичко е ок, момиче :) това не е перманентно, мисля, че всички минават през този период на премълчаване. мъжете се разкриват по-късно от нас, по малко говорят за себе си. затова сме си създали имидж на приказливи, дори понякога дразнещо-плямпащи същества. недей да го бъхтиш много, това е моя съвет :D

sh3_1s_7h3_0n3
10-14-2010, 19:13
Никакъв шанс.
Вие щом след 2-3 месеца вече нямате к'во да си кажете...
за какво си говорим?!
Нямате бъдеще. Освен една чисто физическа връзка.
Ама и т'ва не е малко, де. ;)

strave
10-14-2010, 19:37
Пича търси само секс и затова и ти отбива въпросите.По-добре го зарежи,ако искаш сериозна връзка,ако ли не и сте само за физическа консумация си стой с него.

PoRcHeTaTa1
10-14-2010, 20:25
Човека не иска разговори, човека иска нещо друго. Вярвам, че сама ще се сетиш ;)

crazymm
10-15-2010, 09:22
мм, ще видим какво иска и какво не иска :D
наистина го харесвам, ще направя последни опити... пък каквото стане :)

DarkTemplar
10-15-2010, 09:30
Намери начин да си говорите за нещо, което ви вълнува и 2мата (освен секса). Съветите на kremen4eto са подходящи. Хубаво е да си прецениш кво искаш и очакваш от отношенията ви, за да не се чувстваш прецакана после.