PDA

View Full Version : Чай за отслабване.



holypotatoes
10-14-2010, 09:36
Моля, препоръчайте някой, който сте го пили и знаете, че е ефективен.
Таблетки също стават.

Callisto
10-14-2010, 10:10
С чай няма да отслабнеш, ако не премахнеш поне по-голямата част от вредните и мазните храни, които приемаш.
Чай евентуално става за заместител на напитки от рода на кола, бира и тем подобни. Ако заместиш нещо вредно с него ще отслабнеш, но ако продължаваш да си приемаш другите глупости ефект няма да има.
Старай се да ядеш повече зеленчуци и риба 1/2 пъти в седмицата.
Аз принципно тежа 40кг, но напоследък качих на 43кг и реших да ги премахна. Сега си го карам по цял ден на хубаво домашно чайче от мащерка с лимонче и мед. Тате редово всяка седмица ми носи риба от морето и то много вкусна и ям от на баба царската трушия и свалих теи 3кг за отрицателно време без изобщо да тренирам или да гладувам...просто замених колата, близалките, афтършока и изобщо сладките неща с нещо насищащо и полезно.

holypotatoes
10-14-2010, 10:15
Говоря за различен вид чай, не билков чай.
Имам предвид чай, редуциращ теглото.

Callisto
10-14-2010, 10:18
Говоря за различен вид чай, не билков чай.
Имам предвид чай, редуциращ теглото.
Аз ти казвам няма да подейства, ако не се потрудиш и ти. Ако си мислиш, че ще отслабнеш от някакво си чайче докато седиш пред компютъа грешиш, а даже и да отслабнеш (зависи от свалените килограми) най-много поради липса на усилия кожата ти ще се отпусне след отслабването.
Най-добрият вариант си е здравословно и (достатъчно като количество) хранене и леки тренировки..., ако ще и да са упражнения сутрин в къщи.

holypotatoes
10-14-2010, 10:41
Ох, аз знам как да отслабвам, свалила съм 5 кила за отрицателно време, просто ми трябва нещо помощно, за това се обръщам към хората, които знаят какво да ми препоръчат...

cyclops
10-14-2010, 10:58
Чайовете за отслабване са разхлабиелни, т.е. ако го пиеш по-добре гледай през следващите 12 часа да не излизаш никъде, да не говорим че повечето хора получават много неприятни колики от този чай. Иначе аз знам за чая на Сание, който се продава във всяка аптека.

Callisto
10-14-2010, 11:59
Ама остави си я да си пие чайчето, пък нека после я боли корем и да спи в тоалетната. Пет килограма лесно се свалят, ако си дебел или пухкав. Например на моите килограми е адски трудно да свалиш и 1 килограм. Нз колко тежиш, но щом искаш да отслабваш значи има накъде. Сега ти се струва лесно, а после ще е непосилно за теб. Като не искаш да попиваш от чуждите съвети приятно прекарване в тоалетната. Аз лично навремето съм пила подобни чайчета (като бях на 13/14...тотално тъпото дете) и съ си патила. После така те боли корем и така се чувстваш празен от вътре, че все едно умираш. Яж си там нормално (наблягай на полезните неща) и в комбинация с малко тренировки ще си супер, понеже някой ден ти ще свикнеш с тези чайове за отслабване и като ги спреш какво ще правиш? Ми ще надебелееш отново.

Колко килограма си...възраст, височина?

cyclops
10-14-2010, 12:47
Болките са наистина ужасяващи :( аз пих веднъж, не за да свалям тегло ами заради стомаха и после яко гърч :D

holypotatoes
10-14-2010, 15:50
Ох, момиче, не ми давай акъл, просто питам хората, които знаят нещо ефикасно. Не искам да ми се чете морал, аман от виртуални родители.
На 17 съм.
168-9 висока.
55 кила.

BaffaLsc
10-14-2010, 16:11
Не съм чувала подобно нещо.. да отслабнеш с чай ?! Вместо да пиеш чай най - добре почни да спортуваш !

zlatnata_ribkaaa
10-14-2010, 16:30
Не знам ефективен , но не те съветвам да купуваш Унхуа , много го хвалят , може би при някой действа , при мен не подейства , бях малка на 13 някъде и надали съм била напълно стриктна , то толкова ми е и бил акъла тогава ама айде :D
Не знам къде авторката на темата е посочила , че очаква да отслабне само с чай , че яде боклуци , едва ли не не става от компютъра и не извършва никаква физическа активност и щом е решила да отслабне с помощта на чай , това е лично нейн избор не е нужно всички да пишат едно и също , всеки отговаря за себе си . :)

holypotatoes
10-14-2010, 16:44
^ единственото смислено мнение досега..

mokka
10-14-2010, 16:51
Чай Сание, като кажеш зелен чай в аптеката и те питат за отслабване ли и ти дават този. Струва към 5 лв, различно навсякъде. Обаче комбинирай с диета и упражнения :)