PDA

View Full Version : Полудявам .. !!



lovesuckx
10-14-2010, 13:48
Здравейте .. Имамм проблем с който трябва да се срещам всеки ден,но в същотото време ми е приятно.Доста странна история!
Ами .. на скоро се премместих в ново у-ще.Всичко беше наред докатоо не видях едно момче.Първо само ми харесваше как изглежда,после като го видехх и започнах да го зяпам,като куче пържола .. :( Реших че е простоо временно докато свикнаа с якия му външен вид /незнам защо но само аз харесвам как изглежда ../ . Но всеки път щом гo виждам започвам да се увличам повече и повече.Реших да споделя на приятелка,а тя ми каза че се влюбвам /преди 2 дни ../ Реших че говори глупости,но се оказа права.Постоянно мисля за него.Изперквам.Тя се ми казва "Ела да се запознаем с него де..".Е,да ама не !! С 2 години по-голям е и едва ли ще ми обърне внимание !! Защочвам дори да се чувствам гадно . Опитах се да спра с товаа,да си втълпя че е увлечение,но не става !! Какво да правя ?? :( Моля ви,да не пишете обидни коментари !! :o

art
10-14-2010, 13:54
Не виждам проблем в това, че е по-голям. Това даже е добре. Като за начало се запознайте. Усмихни му се кажи едно здравей и те нещата ще си тръгнат сами нататък. Ако искаш просто да го забравиш ще ти се наложи да почакаш.

lovesuckx
10-14-2010, 13:58
Да,може би си права .. Но той .. как да кажа .. един вид аз съм категоря "Малки" а той категория "Големи" .. Загря ли ??Например казвам му "Здравей" и в отговор получавам "Кво искаш /?? " или нещо от сорта ?? :(

XheroineX
10-14-2010, 14:04
какво значи "малки"?3-4-ти клас ли си? Ако си значи нямаш шанс забрави го..

valdesbg
10-14-2010, 14:04
Е бъди нахакана де.. той щом има хубав външен вид е ясно че няма да оплези език по теб от първото здравей.

Постарай се повечко да си общувате и бъди настоятелна. Е има вариант и да не те харесва и да те избягва. Ако е така ще го разбереш доста скоро, спокойно :)

lovesuckx
10-14-2010, 14:04
какво значи "малки"?4-ти клас ли си? Ако си значи нямаш шанс забрави го..
Емм .. без подигравкии !! Аз съм 5-ти той 7-ми .. :(

XheroineX
10-14-2010, 14:06
ее ми кфо..Не си малка съвсем нормално е не е много по голям...Кажи му здравей заговори го може да се получи..

lovesuckx
10-14-2010, 14:12
Благодаря ви много !! Ще опитамм,ноо при положение,че аз съмм срамежливка приятелката ми щее говори :D :D Азз само катоо го погледна изперквам пък камо лии .. :D Надъхахте ме хораа .. :P :grin: :D

MissNothing
10-14-2010, 14:20
Ако не е някаква ЗвИиИ1здЪъъЪ едва ли ще ти се изсмее или нещо, което предполагаш. Пък и разликата не е чак толкова голяма, не е като да си 4 кл, той 8ми примерно.

lovesuckx
10-14-2010, 14:29
Ако не е някаква ЗвИиИ1здЪъъЪ едва ли ще ти се изсмее или нещо, което предполагаш. Пък и разликата не е чак толкова голяма, не е като да си 4 кл, той 8ми примерно.
Звезда не е,но ее .. един вид метъл .. косата мъ е леко дългаа .. раницата му е от онези с тънките връзки и зомбитата/неговата е с черепи ;дд/ и предполагамм няма да ми обърне внимание ..

krasitypzzz
10-14-2010, 15:54
Аз бих те посъветвала същото.. Бъди по-решителна, направи се, че имаш голямо самочувствие и действай, както правят, така наречените КИФЛИ на училището.. Бъди себе си, а ако той не те хареса значи, не е човека за теб.. :)

kloely
10-14-2010, 16:15
В никакъв случай не се превръщай в нещо, което не си, защото не си заслужава. После според мен е адски тъпо да накараш приятелката си да говори с него, защото така няма как ТИ да му направиш впечатление. Земи малко кураж и действай, но посредниците са много лош вариант.

XTREMEFREERIDE
10-14-2010, 18:01
Ти си 5ти клас, той 7ми? Нямаш шанс. Той сега се мисли за много голям. Ама споко, имаш време за гаджета. :)

soul1199
10-14-2010, 18:46
не можеш да занеш,как ще реагира,може пък да си допаднете,по-добре се запознай с него

lovesuckx
10-15-2010, 10:43
Аз съм зле .. :( Не успях .. хора като го видяя ии изперквамм .. Просто .. той изглеждааа голямм и незнам въобще какво да правя .. ще ми тегли една майна човечеца .. и с право .. една петокласничка му дрънка .. А ии той изглежда сякашш .. ще ме фрасне всеки миг ако му проговоря .. МНОГО ЪСМ ЗЛЕ !! :smt022 :-k

NeZaPoznat
10-15-2010, 10:49
Аз съм зле .. :( Не успях .. хора като го видяя ии изперквамм .. Просто .. той изглеждааа голямм и незнам въобще какво да правя .. ще ми тегли една майна човечеца .. и с право .. една петокласничка му дрънка .. А ии той изглежда сякашш .. ще ме фрасне всеки миг ако му проговоря .. МНОГО ЪСМ ЗЛЕ !! :smt022 :-k

Споко бе маце 8) - никой не отказва безплатен минет :lol: 8-)

gotinataaaa
10-15-2010, 15:39
И аз имам подобен проблем. Само дето аз съм 5 клас,а той 6.
Относно по темата. Първо го поглеждай тайничко и му се усмихвай.Ако ти отвърне като минава по коридора му кажи-здрасти!
Не се срамувай, че можеш да го изпуснеш. :) :oops:

lolxlovex2lolxsoxmuchx
10-15-2010, 16:05
разликата в годините няма значение ... в днешно време хората си хващат приятелки с 5-6 години по-малки от тях .. просто се опитай да спечелиш вниманието му по някакъв начин :)

sasha_90
10-15-2010, 17:56
2 години разлика не са проблем.Опитай да му намекнеш,че ти допада.Не се притеснявай,дори и да те отхвърли,ще знаеш,че си опитала.

PoRcHeTaTa1
10-15-2010, 18:57
Не виждам проблем в това, че е по-голям. Това даже е добре. Като за начало се запознайте. Усмихни му се кажи едно здравей и те нещата ще си тръгнат сами нататък. Ако искаш просто да го забравиш ще ти се наложи да почакаш.


+1 8)

pinkyy
10-15-2010, 19:04
Да ви имам проблемите!

umri
10-15-2010, 19:27
Аз в 5ти клас лъсках с 2та и играех CS с ботове... кви са тия любовни терзания?

lovesuckx
10-15-2010, 19:44
Аз в 5ти клас лъсках с 2та и играех CS с ботове... кви са тия любовни терзания? Броо,не че нещо амаа аз не отричам чее цъкахх CS .. :D :D Да,момиче съм и кво ? ;дд Тка де .. относно тва .. азз като го погледнаа ии :shock: Ааа и относно момичето на моята възраст--> амии акоо въобщее ме види .. нащо даскало е бъкано с ученици ;дд .. ще опитам .. благодаря ви : )

Brook
10-16-2010, 12:49
Първо не ми се сърди но това не е увлечение ,а по скоро увлечение или харесване.На тази връзраст е твърде рано да се говори за силни чувства.А относно проблема ти ще кажа че трябва да събереш смелост и да го заговори кой знае може нещо да се случи между вас или.Така и тана нищо няма да загубиш а само ще спечелиш.Дори да не те хареса отначалото не е болка за умиране може да сте приятели кой зане след време може да се случи нещо повече от това.Разлката ви не е голяма така че не виждам защо толкова се претесняваш от него.

Daisy11
10-16-2010, 13:13
тва ми напомня аз като бях 5 клас :D всички момичета от нашия клас бяхме луди по 7 класниците...
Ако имаш приятели от 6 или 7 клас те могат да те запознаят с него, ако нямаш такива шансовете ти са минимални.

mimityy34
10-16-2010, 16:57
ее и аз имам подобен проблем само че аз съм 9-ти клас а той 10 .. и не го харесвам от 1 седмица а от една година вече :D и направо незнам .. Поставям ти се в положението .. и мен ме е срам .. но знам че няма за какво но :oops: .. Както казват някои от форума : Усмихни му се и очаквай отговор после може и здравей да си казвате .. може да го спреш в коридора и да го попиташ : къде е някоя учителка дали я е виждал или нещо подобно .. Недей да го обмисляш много много щото винаги така става мислиш мислиш и после се панираш и правиш простотии (както аз 8-) ) Като го видиш сама ще прецениш какво да правиш :-D Трудно може да се забрави аз се опитах Не става :lol: :lol: Успех :)

Paramour
10-16-2010, 17:51
Според мен няма да ти обърне кой знае какво внимание, но можеш и да опиташ.
Отиди при него, заговори го, запознайте се.
А ако си толкова срамежлива му намери от някъде скайпа и му пиши там.

п.п. Чантата, за която говориш, се нарича мешка.

justonegirlwithonehope
10-16-2010, 18:23
Две години нищо не са, поне се запознай с него.

roadrunner
10-16-2010, 18:59
Как може да се влюбиш при положение, че дори не си говорила с него и незнаеш какъв човек е ? Ами акое някой грубиян, който се интересува само от себе си и не му пука за другите?
Странно как хората се влюбват вече във външния вид.. Стига сте го гледали.. Понякога лъже ;)
Иначе за годините може и да не е проблем ако покажеш, че си надраснала възрастта си и мислиш вече по размуно, но се съмнявам щом се влюбваш само във външния вид ;)
П.П Не се обиждай, не исках да прозвучи грубо, просто си помисли какво те кара да искаш да си с него и заслужава ли си да мислиш за такива глупости.. Тепърва ти предстоят големи любови и едни от най-хубавите ти години ;) Не допускай да се сдухваш за незначителни работи

gotinataaaa
10-16-2010, 20:59
Пиши какво стана с момчето? Заговори ли го? :)

DevilWish
10-16-2010, 21:04
Ох т'ва така ми липсва.Най-яките ми времена в даскало и аз влюбена в по-големият батко.Първо само погледи а-у, запознанство после хмм дори да не стане толкова яко преживяване е това.Струва си дори да е само, заради пеперудките в корема :oops: така че не се притеснявай ;) пробвай се ;)

lovesuckx
10-17-2010, 06:09
Хора,нямаше как да му ажа нещо,защото чак в петък след даскало видях коментарите на някой то вас .. щее опитам тва с усмивката в понеделник :D Благодаря ви :oops:

gotinataaaa
10-19-2010, 16:44
айде разказвай,че ще се побъркам от любопитство. :grin:

addiTo
10-20-2010, 12:11
OMG ! :shock: Ти си 5 клас и нямаш толкова голям опит.
,, а ако имаш значи трябва да си к***а с извинение.
И по-горе почетох, че сега той ще се прави на голямата
работа, 'щото е бил с 2 години по-голям и да точно така е.
И ако си мислиш, че 2 години са много се лъжеш .. :lol:
Имам една позната, която е на 12 демек 6 клас май се пада
и ходи с един на 18. Представи си 6 години разлика,
а ти се притесняваш за 2 .. 8-) И си мисля, че това е поредното
увлечение. По-добре изчакай още малко и ще видиш, че
ще хлътнеш и по някой друг от даскало. ;)

xKiFlA
10-20-2010, 12:26
](*,) колко сте зле
тоя не се интересува от тебе..а ако си 5ти клас разбирам :razz: :? :?

RoSKo0o0
10-20-2010, 13:09
Ти си 5 клас, той 7ми.... :lol: :lol: :lol: С нетърпение чакам момента, в който във форума ще се пише - "аз съм 2-ри, той 3-ти и се скъса презерватива, бременна ли съм????" Ох...дано да пиша в този форум все още тогава :lol: :lol: :lol:

Ssummerjam
10-25-2010, 09:57
Определено Е увлечение. Не може да твърдиш, че си влюбена във всеки, който ти грабне окото.