PDA

View Full Version : Крем депилатоар



spopi
10-14-2010, 16:37
Може ли да кажете този крем депилатоар дали си заслужава.Ако може бързи отговори. :-)
http://www.avon.com/1/1/13008-skin-so-soft-original-gelled-body-oil.html

spopi
10-14-2010, 17:07
Никой ли не знае :?

MegiBoOm
10-14-2010, 17:36
ама това е крема депилатоар който за там мн малко минути е готово и после отстраняваш с шпатулата ли? ;д

spopi
10-14-2010, 18:03
Мисля че да не съм сигурна :)

MegiBoOm
10-14-2010, 18:07
еми значи ако е за това в момента го ползвам и съм много доволна, чакам 3-4 мин и след тва с шпатулата ии ВОАЛЯ! наистина всичко става изключително лесно самоо да знаеш че мирише някак странно ( за мене малко гадно :D ) аама се свиква ии такам ;д

spopi
10-14-2010, 18:50
Мерси
А наистина има ли има ефект за гладка кожа. :)

MegiBoOm
10-14-2010, 18:52
ако го направиш както трябва - ДА! :P

spopi
10-14-2010, 19:40
Има ли някакво упътване отзад как се използва. :)

iiirish
10-14-2010, 19:42
Тия депилатоари нещо не ги възприемам :? Опитвала съм и по-скъпи и по-евтини и никой не върши работа според мен, ама абсолютно никаква работа. Последния път се набутах с Veet и дадох 12 лв мисля, накрая така го и хвърлих в кофата :-x

spopi
10-14-2010, 19:46
Ми не знам чувала съм доста отрицателни мнения но не съм пробвала. :)

Minerva
10-14-2010, 19:48
Вярно не стават за нищо! И евтини и скъпи - всички миришат ужасно и всичко след тях си остава...

iiirish
10-14-2010, 19:52
Точно така.
Аз реших да пробвам различни марки не заради друго, а защото моята кожа е много чувствителна, особено лятото след бръснене целите ми крака отпред стават на ситни червени петънца :? Епилаторите не ми действат добре, от кола маските ме е страх и т.н. Затова реших да пробвам с депилатоар, тъй като има видове за чувствителна кожа, но уви бях разочарована няколко пъти подред. В крайна сметка си дърля със самобръсначката и ми е най-добре: нито ме боли, нито се зачервявам, нито мирише лошо 8) е, ако можеше и да не растат... 8)

spopi
10-14-2010, 19:55
Точно така.
Аз реших да пробвам различни марки не заради друго, а защото моята кожа е много чувствителна, особено лятото след бръснене целите ми крака отпред стават на ситни червени петънца :? Епилаторите не ми действат добре, от кола маските ме е страх и т.н. Затова реших да пробвам с депилатоар, тъй като има видове за чувствителна кожа, но уви бях разочарована няколко пъти подред. В крайна сметка си дърля със самобръсначката и ми е най-добре: нито ме боли, нито се зачервявам, нито мирише лошо 8) е, ако можеше и да не растат... 8)

Туй вярно че ако можеше да не растат нямаше да ни трябват тези работи. :lol: :)

scanadal
10-15-2010, 05:47
Аз не мисля,че това изобщо е крем-депилатор.Това е някакво мазило за тяло за суха кожа според мен.
А иначе аз съм използвала кремове за отстраняване на окосмяването-има такива,от които наистина оставаш доволен.На Lancome има добър крем,на Leocrema,преди имаше на Yves Rocher(много отдавна не съм го намирала)с който като си махнах космите на ръцете и близо месец не поникна нищо :grin: .Страхотен е,жалко,че от години не съм го намирала,за да си купя пак.

Schtefito
10-15-2010, 06:27
Това,което си показала е олио за тяло - няма нищо общо с крем-депилатоар.

wezinka
10-15-2010, 16:57
Еми аз ползвам депеатуар и не че съм недоволна,но не съм и много доволна средно :D :D еми то е крем, който си го мажиш нали и след 4-5 дена същите само чи малко по-дълги. За мен е се едно с бръсначката и да мирише малко странно ама се свиква. Винаги умирисвам банята :( :D