PDA

View Full Version : Позволявате ли си ?



shanell1
10-14-2010, 16:39
Позволявате ли си, любомия човек до вас да ви вижда в по-семпъл вид.. специално за момичетата, например без прическа и грим, когато не сте нагласени ? И, ако ви се е случвало притеснявате ли се от него или не ви пука ? А за момчетата одобрявате ли го това или държите момичето до вас, винаги да се старае да изглежда добре ? :) :) :)

mkio
10-14-2010, 16:44
Винаги съм се старала да изглеждам добре, не наконтена и нагримирана като за бал, а само лек грим, който да подчертае красотата е достатъчен, все пак това, че дадено момче е тръгнало с нас, не означава, че може да се разхождаме пред него като пред баба и леля :D А и мисля, че на тях определено им е кеф, когато видят, че се стараем заради тях. :)

Merveille
10-14-2010, 16:44
Да,позволявам си..Обаче ние с него се познаваме от толкова време,че изобщо не ми прави и впечатление. Смисъл,когато излизаме се старая да изглеждам добре,понякога ей така от кокетност мога да прекарам и 4 часа пред огледалото. Но когато оставам у тях ми стига един анцуг и един ластик за коса.

3oPuTy
10-14-2010, 16:47
Това,че едно момиче не е с прическа и/или грим не означава,че не изглежда добре :?

И да,виждал ме е без прическа,без грим ... А и как няма да ме види като живяхме 2 седмици заедно,докато бяхме на лекции.
Няма нищо нередно и/или ненормално в това момче да вижда приятелката си естествена ... :?

shanell1
10-14-2010, 16:50
Да, 3oPuTy, права си.. мисля, че всеки го разсъждава по различен начин.. има и момичета, които не биха позволили гаджетата им да ги видят без ''задължителните'' прическа и грим :)

3oPuTy
10-14-2010, 16:55
Ако има някоя такава нека ми обясни как си пази прическата и грима по време на секс ... :lol:
Или как остава да спи при приятеля си ... Сигурно заспива след него и става преди него за да има време да се пооправи :razz:

rahito
10-14-2010, 17:03
Според мен ако наистина те обича ще те харесва такава каквато си .. с грим без грим ама трябва да имаш и хубав естествен вид.. хубава кожа без пъпки и т.н. .. блестяща и здрава коса. Аз в началото много се гласях ама вече разбрах че няма смисъл да се впрягам толкова и да отделям сумати време да си правя прически и да се гримирам . От друга страна като излизаме някъде се старая да изглеждам колкото се може по-добре.. чак да се гордее че е с хубаво момиче като вървим по улиците :P :D

anonymous708973
10-14-2010, 17:09
Ако има някоя такава нека ми обясни как си пази прическата и грима по време на секс ... :lol:
Или как остава да спи при приятеля си ... Сигурно заспива след него и става преди него за да има време да се пооправи :razz:

Говори ми... обикновено след това косата ми стърчи навсякъде, моливът ми е полуизтрит-полуразмазан, пък аз съм прекалено щастлива (и възвишена), за да се тревожа за това :-D
Единственото, което правя, като сме спали ("затварям очи и сънувам") някъде заедно, е да си измия зъбите, преди да налитам да го целувам... :)

Greennight
10-14-2010, 17:17
:shock: Много ясно,че съм си позволявал,и предпочитам момичето ми да е естествено красиво,отколкото да е с грим напрекъснато :?

ladykeisy
10-14-2010, 17:20
Да, правя го, защото той ме харесва без никакъв грим и без прическа правена 5 часа.Преди него се приготвях по 3-4 часа, преди да изляза. Баня, тоалет, прическа, грим...почти по час за всяко и честно казано беше изморително. Той ми помогна да разбера, че не е необходимо жените да носим грим, за да ни харесват и да изглеждаме добре.И за да бъда честна докрай, много по-леко и комфортно ми е без грим или кокетна прическа. Не се притеснявам, че ще ги разваля, ако се докосна или той ме докосне, не се притеснявам, че при секс ще ми докосва косата и ще я развали, не се притеснявам, че ако показвам емоции и потекат няколко сълзи, ще разваля грима си и ще заприличам на плашило...

chemist9009
10-14-2010, 17:24
Предпочитам момичето до мен да изглежда красиво по естествен начин....а не с помощта на химията :D :D с 3 тона грим и т.н. :D :D

Moderatorius
10-14-2010, 17:37
Никога не съм се гласяла кой знае колко за излизане с него, освен ако няма да ходим някъде на по-специално място и не върви да си ходя с тениските и късите гащи :D

XTREMEFREERIDE
10-14-2010, 17:39
Заспивали сме и сме се събуждали заедно, следователно ме е виждал във възможно най-рошавия ми вид, но това не ме притеснява особено. По принцип не се мажа много много с гримове и не си правя кой знае какви прически за да се срамувам от естествения си вид. Иначе, естествено, че се старая да изглеждам добре пред него.

Punisherrr
10-14-2010, 17:40
Ако си с някой от 2 седмици и още се чудите кой кво си мисли и с какво да си замаете главите, нормално да има такива притеснения, но ако са минали 2-3 години вече тия работи ги няма :-D Пък и колкото повече си си ТИ пред някой и той те е харесал такъв, толкова по-добре. Не че в определени дни не се слага грим и по-интересна прическа, но като цяло съвсем не ми пука/нито на него/ дали ще съм като след сън или малко по-нагласена, когато сме заедно. А колко ли пъти ми се е размазвала и очна линия и всичко от я смях, я плач.. :-P

sh3_1s_7h3_0n3
10-14-2010, 19:15
Задължително имам нещо! Било то и само молив.

bebchoOoOoOo
10-14-2010, 19:40
Разбира се, че ме е виждал съвсем неглиже, няма как след като си с някой под един покрив много време. А и като сме от различни градове, още първия пък като се видяхме спах у тях, та още тогава ме видя без грим и прическа в цялата ми сутрешна "прелест" :lol: Но той си ме харесва такава каквато съм, естествена. Иначе когато излизаме някъде определено се старая да изглеждам добре ;)

tuzaro
10-14-2010, 19:53
sh3_1s_7h3_0n3, а като се къпета двамата пак ли с грим майна...
една жена си личи дали е красива без грим, като ме гримират и аз евентуално мога да стана красив.

amnessia
10-14-2010, 21:06
Винаги се стараем да изглеждаме добре пред половинките си разбира се.Аз лично попринцип ГРИМ - грубо казано не слагам . Спирала , руж , гланц и това е :) . Много рядко използвам подобни козметични средства.Виждал ме е без никакъв грим разбира се :)

Cassidy
10-14-2010, 21:35
В началото да, после човек се отпуска и му е все тая .. :)

rosencetooo
10-15-2010, 04:41
Да естествено , виждал ме е във всякакъв вид :) И не ми е пукало ;д

scanadal
10-15-2010, 05:56
Виждал ме е и супер нагласена,и в съвсем обикновен вид.И в двата случая ми е казвал,че съм красива :)
Най-много обичам да се събуждам сутрин до него и докато сме сънени и рошави да се гледаме в очите.Тогава усещам,че ме харесва такава,каквато съм.

obichamgo
10-15-2010, 08:43
хаха да ... се пак няма начин а й аз не слагам попринцип грим само някой път..а прическата тряа да я има щото ми е късичко отзад и си го правя на бодли хаха ама иначе видждал ме е без подлите и без грима да.. и кво ? се пак ако е с мен заради тва което съм няя ме зареже щото съм била без прическа..била съм чисто мокра когато ме е хващал дъжд и косата ми е била мокра и грима е бил разтечен .. хаха ама кво толкова .. а й ния обръщаме всичко ан смях хх :-) :-)

Lyubeto
10-15-2010, 08:50
Е, аз живея с моя от година и нещо и ме е виждал сякак. За него съм красива и с грим и без грим.А вие дето не се показвате без грим и прическа и за вас това е немислимо, толкова ли сте грозни в естествения си вид?? :lol:

DarkTemplar
10-15-2010, 09:05
Най-нормалното нещо на света е половинката ти да те вижда и рошава, с размазан грим (или въобще без грим) и т.н. Особено ставайки сутрин или след секс.

Понякога се чудя въобще мислите ли преди да пуснете подобни теми.

shanell1
10-15-2010, 10:28
както казвам всеки го разсъждава различно.. :) нормално е след секс момичето е с размазан грим и рошава прическа, но главно питам преди срещата си, дали момичетата се гласят старателно или пък обратното :) :) :)

DarkTemplar
10-15-2010, 10:55
Зависи доколко се поддържа самото момиче. Повечето се гласят.

Biskfitka
10-15-2010, 12:19
С вече бившия не съм се притеснявала,даже и с размазан грим да ме види.Все пак сълзи,къпане и такива неща и няма как . :-D
Със сегашния (бъдещия де ;ддд) виждал ме е само с молив (аз тва не го броя за грим ;д ) и вързана коса...не ми пречи. И без това не намирах особено разлика със/без грим :)

Rebus
10-15-2010, 12:42
Много си се ентусиазирала и само пускаш теми за щяло и нещяло..

И многото грим е грозна работа..

soul1199
10-15-2010, 13:24
аз по принцип не нося много грим,само фон дю тен и гланц и тук там спирала,даже и да съм без пак съм си същата(за разлика от някой хора,който като ги видях се оплаших)

pinkyy
10-15-2010, 14:18
Аз съм внимателна в това отношение. Гледам да не съм винаги прекалено наконтена, но и не ходя мърлява и винаги малко или много се гримирам и вкарвам прическа. Все пак момчетата не харесват когато едно момиче спре да се "поддържа", едва ли не "Той и без това ходи с мен, защо да се старая". Не е така, защото все пак те обичат да се хвалят с нас и затова трябва винаги да сме в добър вид. А и любимия човек заслужава да полагам грижи за вида си заради него.

lolxlovex2lolxsoxmuchx
10-15-2010, 16:34
според мен всяко момче трябва да харесва половинката си .. такава каквато е независимо дали е гримирана или не ..

Ssummerjam
10-25-2010, 10:30
[quote="3oPuTy"][color=red][b]Това,че едно момиче не е с прическа и/или грим не означава,че не изглежда добре :?

Точно. Все пак момчето не е с момичето заради начина, по който се гримира :razz: Хубавият си е хубав и с грим, и без грим, и с прическа, и без такава. :)

valdesbg
10-25-2010, 10:37
Е мо'е ли да пускаш толкоз тъпи теми, бе Саше?

Кво като е без грим.. щом сме заедно значи всякак ще съм я виждал :) Не съм на изложба я.

PoRcHeTaTa1
10-25-2010, 11:09
Аз също съм си го позволвала.... даже той ми е казвал че ме харесва повече без грим и прическа :)

MiMcHeToOo
10-25-2010, 12:33
Ами, позволявам си, да. Естествено не се появявам като някой пълен олигофрен, но без грим и прическа ми се случва. Не е умрял досега 8-)

anonimchetou
10-25-2010, 16:04
Позволявам си естествено. Ние живяхме за известно време заедно и то оставаше да не ме е виждал без грим. И много повече ме харесва именно така- без грим : )

jghgh
10-25-2010, 16:42
Виждал ме е и супер нагласена,и в съвсем обикновен вид.И в двата случая ми е казвал,че съм красива :)
Най-много обичам да се събуждам сутрин до него и докато сме сънени и рошави да се гледаме в очите.Тогава усещам,че ме харесва такава,каквато съм.
Много е мило товаааа...^^


Иначе аз съм от тия девойки, за които е рядкост да излизат с грим, така че..
Радвам се за което, което значи че като ме хареса някой, той ме харесва с дължина на миглите ми каквато ми е по принцип, с моя си цвят на устните и етц ;)

По-скоро си позволявам понякога да се глася 8-)

OldSchoolRebel
10-25-2010, 17:33
О, не може семпъл вид, не и в този тип връзки. Ако някоя от жертвите ни... Ъъъъъх... Гаджетата ни, де, ни видеше без маска, или беше в съзнание докато извършваме нашия любовен акт, нито тя/той, нито ние щяхме да сме доволни.

Paramour
10-25-2010, 17:42
Позволявам си.
Не че не се поглеждам изобщо и не е като да ходя с несресана коса и т.н., но ме е виждал и без грим и без някаква особенна прическа. 8-)

Al3xA
10-25-2010, 17:52
По принцип не си слагам много пластове грим,и не се притеснявам да не съм гримирана пред него.Според мен това е нещо естествено,нормално е когато заспиваме и се събуждаме заедно да не съм нито гримирана,нито пък с прическа(освен с тази от възглавницата :-D :-D)

kremen4eto
10-25-2010, 18:44
Подобни терзания нямам. За 17 години съм се гримирала 2-3 пъти и не желая да се мацам ей така с повод и без повод. :) Приятелят ми много го одобрява и всичко е наред.

Прическата ми обикновено след сън и нек'ва начупена и готина и понеже рядко си третирам косата, той обича да вижда последиците от възглавницата. :D

lyfche
10-25-2010, 20:18
Еми да,случвало ми се е да не изглеждам много добре .., но поне той ме е одобрявал сякак. :smt048

Luscious_Heart
11-22-2010, 18:59
Нашата история започна на плажа и се доразви накрая на лятото, когато не съм слагала никакъв, ама никакъв грим, и носех косата си непрекъснато на опашка. :) Той се влюби в естествената ми красота и съм имала много хубави моменти, свързани с това. Например когато се наложи рано сутринта да го посрещна пред входа на блока бях в черен клин, тениска на баща ми, рошава глава, без грим, в джапанки и без сутиен дори. :D Или пък един път излизахме заедно от нас, и на входа чак се спрях: "Ах, забравих си гримовете." (всъщност гланц/балсам нося, защото устните ми са чувствителни) Тогава той се обърна към мен, погледна ме сериозно и ми каза: "И така си красива." (не че досега ме е виждал СЪС фон дьо тен или черните ми любими сенки :-D ) Сори, че изкарвам стара тема, но нямаше как да не се изкажа. :D :D

SolemnityOfDeath
11-22-2010, 19:02
момичето е най-хубаво, когато се е събудило до теб и е рошаво, сънено и лишени от гримове, фон дьо тени и прочие глупости.

точка.

DeVilTerroR
11-22-2010, 19:50
А бе да си измие зъбите и да си среше косата е най-важното :D

Deadlock
11-23-2010, 08:50
струва ми се адски стресиращо да внимаваш как изглеждаш и пред най-близкия си човек.

GossipGirl89
11-23-2010, 09:06
Да, виждал ме е и в това няма нищо срамно или нередно :) Той даже милион пъти си е казвал, че предпочита естествени момичета и мрази гримовете и мазилата, които си слагам

puppy2
11-23-2010, 10:42
Ако има някоя такава нека ми обясни как си пази прическата и грима по време на секс ... :lol:
Или как остава да спи при приятеля си ... Сигурно заспива след него и става преди него за да има време да се пооправи :razz:
И какво толкова пречи секса на твоя грим или прическа ?
ПО темата : да позволяваме си,когато си по дълго с човека до себе си,тези дребни работи не ти правят впечатление... :)

SisinkaS
11-23-2010, 15:47
Да, позволявам си.Особено когато сме си само двамата.Все пак той е харесал мен, моето си лице,самата мен, а не фон-дьо-тен-а ми, молива, спиралата или лака за коса :D А и на мен ми е много по удобно, няма да се притеснявам постоянно дали не съм се размазала или нещо да не се случи с прическата ми. Но .. излизаме ли някаде се старая да съм най-най, ...все пак трябва да му завиждат малко или много, и че съм си само негова 8-) :oops:

mynichka
11-23-2010, 16:38
Да и не се срамувам от това. Естествено, че когато спи у дома, или аз в тях няма сутринта да ме види с прическа и грим. Виждал ме е във всякакъв вид- туко що излязла от банята, станала преди 2 минути 8-) :)

Jumbie483
11-23-2010, 16:58
Обичам да съм естествена, без каквито и да било гримове. Понякога си слагам само спирала или гланц, но това са редки случаи.
И да, естествено, че ме е виждал без грим. В началото може би се стараех само заради него, но с времето просто спрях да се вълнувам от такива неща :)

puppy2
11-23-2010, 17:12
Да и не се срамувам от това. Естествено, че когато спи у дома, или аз в тях няма сутринта да ме види с прическа и грим. Виждал ме е във всякакъв вид- туко що излязла от банята, станала преди 2 минути 8-) :)

+200

TheBeliever
11-23-2010, 17:16
Така, да изключим факта, че не нося грим в ежедневието...


Да си "позволявам" ли? По-интересен би бил въпроса дали се правите на това, което не сте, когато сте с гадже.

Даже в началото на връзката ни не съм се старала да го впечатлявам с външен вид. Ако ме харесва, ще ме харесва такава, каквато съм, а не такава, каквато тоновете грим биха ме направили.
И не само, че ме е виждал без грим и прически. Виждал ме е с пъпки, с неоскубани вежди, с неепилирани крака. Виждал ме е преди, по време и след баня. Виждал ме е със зачервен от сополи нос и в старите ми нощници. И как ли още не... Както Мерилин Монро е казала: "But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best"

izlishna
11-23-2010, 17:18
Да.. Виждал ме е с грим, виждал ме е и без.. Не се притеснявам, все пак е най-близкия ми човек..

monotonous
11-23-2010, 18:17
Има една мъжка приказка : ''Една жена можеш да разбереш дали е красива в този момент, в който се събуди до теб в леглото. Дотогава не можеш да си сигурен. Ако след събуждането пак ти се струва принцеса, значи просто е естествено красива."
Има и още един лаф - "Ние лъжем жените с пари, а те нас с грим."

~~~

По темата - аз попринцип рядко се гримирам тежко, само полагам някакви леки естествени неща по лицето си, колкото да подчертая нежно очите (защото са тъмнозелени и си ги харесвам, кхъм, да не прозвучи погрешно) и да закрия някакви евентуални минидефекти по кожата (знаете - пъпки преди цикъл, бла-бла-бла).
Приятелят ми редовно ме вижда без грим, още повече, че сме се събуждали един до друг и е неизбежно : )
Имам си така наречените "pure days", в които не слагам абсолютно нищо по лицето си, а просто го измивам. Като някаква "очистителна" практика на лицето са ми.
Иначе никога не съм си позволявала да бъдя видяна (не само от приятеля ми, а и изобщо) в някакъв клош-вид, занемарена, неизкъпана и с мазна, разчорлена коса; с размазана спирала, останала от предната вечер и прочее. Но то само най-големите непукисти и гнусари си позволяват да се покажат така... нормалните хора не се оставят да стигнат до този вид, камо ли да излязат с него.

Stotii
11-23-2010, 18:46
Ако трябва да бъда честен, имало е случеи в които не съм давал на приятелката ми да си слага грим просто защото е било безмислено. Да, с естествено е с грим момичето да изглежда доста по добре от колкото без,, но не ли целта да харесаме естествения човек, и без той да има 2 килограма козметика по лицето си и 4 часа пропиляно време. Ясен пример е как ходех с едно момиче близо 3месеца и я зарязах в момента, в който я чаках 2ч и половина заради оправяне на косата....Беше много точно момиче, но и не излизаше без грим от вкъщи. За да отиде до магазина си слагаше минимум червило, a понякога и спирала ...
По горе споменаха нещо, което е адски вярно...


Има една мъжка приказка : ''Една жена можеш да разбереш дали е красива в този момент, в който се събуди до теб в леглото. Дотогава не можеш да си сигурен. Ако след събуждането пак ти се струва принцеса, значи просто е естествено красива."

monotonous
11-24-2010, 17:23
Да, с естествено е с грим момичето да изглежда доста по добре от колкото без
Това не е вярно - има момичета, на които изобщо не им стои добре грим (като цялостно понятие, а не просто определен вид грим), и ги прави да изглеждат зле. :)
На мен например тежък грим не ми отива, но за сметка на това имам съученички, които като ги видя без него, получавам сериозни и трайни ментални увреждания.

diditu97
11-25-2010, 08:19
да позволявала съм си и не веднаж какво цял живот ли ще се гримирам и ще се оправям като започнеш да живееш с даден човек преди него ли ще ставаш да се оправяш и така нататак :?

Sofff
11-25-2010, 08:27
Ами когато спя в тях, което е често сутрин нормално ме вижда без грим и т.н и казва, че ме харесва повече така, но аз все пак обичам да изглеждам добре и да се поддържам .

kalpazanka
11-25-2010, 12:54
Като сме под един покрив, просто няма как да не ме види с неоформени вежди, без грим, несресана и понякога с подпухнали клепачи сутрин заради будуване до късно и т. н. и т. н.
Идеята е не да се контите заради някого, а да се чувствате добре в кожата си- с петте кг повече или по-малко.

Eos
11-25-2010, 13:55
да, аз се разхождам като палячо пред него 8)

Infection
11-25-2010, 16:35
:shock: Много ясно,че съм си позволявал,и предпочитам момичето ми да е естествено красиво,отколкото да е с грим напрекъснато :?
+1 И аз харесвам естесвената красота!!
8)

magita
11-25-2010, 17:39
Ем само моливче от време на време слагам аз.... и малко коректор ( за пъпки) и това е ;) но рядко моливче

KiLLeR_InSTiNkT
11-25-2010, 17:51
Позволявам си много ясно, а и не мога постоянно да съм с грим и прически. Приятно ми е даже да съм в някакъв по-семпъл вид.

bybz
11-25-2010, 18:15
В началото слагах фон дю тен само, защото грим на мен хич не ми върви, по скоро с грим приличам на плашило, отколкото без :shock: ... Е и гланц си позволявах... Разбира се на всяка среща си правех 'готина' прическа и се стараех да си остана добре чак докато се прибера.. Това ми изигра лоша шега... Постоянно се притеснявах как изглеждам а-у и не се наслаждавах напълно на връзката си :) Докато един ден той просто не ми каза да спра да го слагам този фон дю тен защото без него съм много по красива. Моето мнение не е такова, но думите му много ме зарадваха... И спрях да си слагам и фон дю тен ... Сега отвреме навреме, когато съм с него (а иначе постоянно) си слагам гланц. Той не го понася защото му лепнело :? но някак го преудолява. И се старая да си оправям косата, поне да не е в естествения й вид, защото самата аз не се харесвам със естествения... :) Тип: Всеки път е както си поиска... На всяко къпане съм с нова прическа :( И въпреки това той си ме харесва такава каквато съм :( Аз дори не се харесвам с грим... както казах :(

SunShinePearl
11-25-2010, 20:27
Ами виждал ме е все пак сме спали заедно както ме е виждал веднага след като се събудя ме е и виждал гримирана,но винаги се старая да изглеждам добре пред него спиралка моливче гланц не да приличам на плашило с един тон грим.

DarknessAngel
11-26-2010, 16:09
Да.

art
11-26-2010, 16:21
Да, позволявам си да ходя пред него без грим и прическа. Не може да заспиш и да се събуждиш до един човек и да си и с рим и с прическа. Да не говорим, че по врее на секс всичкото ми грим става на нищо и не си струва да си слагам като знам какво ще стане.

slynchoo
11-27-2010, 15:35
Да,без проблем съм стояла пред бившите си без грим,прическа и т.н.

moneycomeme
11-27-2010, 16:01
Когато някой ти влезе под кожата и завладее мислите ти,дори да не е много симпатичен,в очите ти е най-прекрасното същество!Ако трябва да говоря с конкретности,живяла съм и съм работила с него 4 месеца,виждал ме е ,,незамаскирана'',но при мен разликата не е голяма,защото грима за мен се свежда до спирала ИЛИ молив....нищо друго.За някой много специален повод слагам и двете...Като цяло смятам,че всеки трябва да се харесва,точно защото е различен,а не да се превръщам в образцова кукла...;]]]Поддръжката на едно момиче е нещо друго и не личи от грима,а когато остане без него и по гола душа...какво има там ;]!

NomNomNom
11-27-2010, 16:03
Всички сме хора, на всички ни се случва сутрин да сме подути , с торбички под очите и т.н. Нормално е да ме е виждал така, егати . Не спи с кукла, а с мен .

kyklichka01
12-11-2010, 23:09
Позволявам си да ме вижда така, но се познаваме от много време и не ми прави впечатление, на него също, така че нямаме проблеми в това отношение. :smt007

tanch3t093
12-12-2010, 23:00
Не се притеснявам, дори ме харесваше повече естествена. Но това не значи, че не се оправям... В повечето случаи лек грем, за да подчертае естествената красота.

dimdim
12-12-2010, 23:34
ВИЕ НЕ СТЕ ДОБРЕ!!!!

абе как може да правите толкова тъпи теми???
ако човека не ви харесва естествени, то как трябва да ви хареса??? това е нелепо!!!
тегли си един душ,среши косата и си перфектна/ен :)

ZaicheNaXeroin
12-13-2010, 00:03
като излизаме някъде се старая да изглеждам добре , иначе сутрин като стана нормално да съм рошава и подпухнала и не ме притеснява особено - нито него 8-) не може винаги да се старая да съм перфектна пред него .. някак си изморително е , а и той е на ясно с това

mrazqkindergarten
12-13-2010, 13:08
Да,без проблем съм стояла пред бившите си без грим,прическа и т.н.

ELiTyYy
12-14-2010, 16:31
Хм...заедно сме от 6 месеца..Само 1вият месец да ме е гледал нон стоп нагласена...
А от 5 месеца живеем вече заедно ..и да...вижда ме нон стоп без грим,без при4еска..по пижама,без пижама :D : ))

SuNsEt
12-14-2010, 18:31
Още не е имало случай,в който да ме види в домашни условия,но аз когато излизам слагам само основното(спирала,молив за очи и гланц) и това е.Не е голяма разлика.По-скоро ше ми е неудобно ако ме види с раздърпаните ми клошарски дрехи за вкъщи. 8-)

indigo0lady
12-14-2010, 19:51
Аз по принцип си се глася като излизам - спирала, молив, чат-пат гланц. Какво повече да нося от това, та да е специално за него. :-o Иначе по темата - да, бившия ме е виждал доста неглиже и щом е още жив и диша, значи не съм чак такъв вещер! ^^ :lol:

tuzaro
12-14-2010, 20:02
Хм...заедно сме от 6 месеца..Само 1вият месец да ме е гледал нон стоп нагласена...
А от 5 месеца живеем вече заедно ..и да...вижда ме нон стоп без грим,без при4еска..по пижама,без пижама :D : ))ти ти си яка тупалка 8-)
къде се губиш звезда, влизай по често :-)

s40t4
12-14-2010, 20:09
Мен впечатления не ми правят дали е с грим или не.. даже без грим повече ме радват момичетата защото показват какво всъщност са, а не слагат 2 тона фон дю тен... :? Прическата, пижамата и прочие... виждаш човека в действителност какво е.. все пак кат станеш сутрин и се погледнеш в огледалото сме нещо повече. Иначе да.. отпускам се бързо и лесно и остава да ме е срам? :P Е верно, че отначало си е, ама то си е нормално :)

POLLINA
12-16-2010, 09:36
заедно сме от 3 години и 9 месеца :)
вижда ме постоянно без грим , без прическа, по пижама.. :)

OoTequilaoO
12-16-2010, 11:55
В България момичетата попринцип са по семплички, докато в Русия жените си слагат много грим и в повечето случаи тъмен... :?

Darinka
12-16-2010, 13:15
в началото много се притеснявах, когато оставах да спя у приятеля ми и трябваше да си сваля целия грим. дълго време правех следното нещо, сутрин ставам преди него и слагам мн лек грим. но след това когато вече се опознахме добре и свикнах с него и си дадох сметка, че ако не ме харесва каквато съм, значи няма какво да правя с него