PDA

View Full Version : Езикови школи



brutaLxxbunny
10-14-2010, 17:37
Е,предполагам,че почти всеки от нас е посещавал такива школи.Аз искам да уча още един език,но все още не съм си избрала школа,за това искам мнение от вас.Ходили ли сте в такива школи и доволни ли сте?Мерси предварително :-)

P.S. За град София става на въпрос ..

MissNothing
10-14-2010, 17:43
Ами аз не съм ходила, но може и да тръгна, че нищо не мога да схвана ся като почнахме втори чужд език.. :-o

BeezyJey
10-14-2010, 17:49
Ами на Гьоте са най-добрите мисля..И Британика и Интелект.

brutaLxxbunny
10-19-2010, 19:31
Добре,а някой има ли впечатления от Иберика и Академия ??

GossipGirl89
10-19-2010, 22:43
Аз преди ходех на английски в езикова школа "Дева", която се намира в нашия квартал и останах доволна.
Сега също възнамерявам да запиша един опреснителен курс по АЕ, но още се чудя къде.
За "Престиж" и "Интелект" съм чувала много добри отзиви. Преди години мама посещаваше курсовете на "АВО-3" и също беше останала доволна.

silver_moon
10-20-2010, 03:47
Аз преди ходех на английски в езикова школа "Дева", която се намира в нашия квартал и останах доволна.
Сега също възнамерявам да запиша един опреснителен курс по АЕ, но още се чудя къде.
За "Престиж" и "Интелект" съм чувала много добри отзиви. Преди години мама посещаваше курсовете на "АВО-3" и също беше останала доволна.
аз ходя в "Престиж" и съм много доволна :)

friedpotato
10-20-2010, 08:58
ходя на Алианс на френски и съм много доволна :grin: Харесва ми, защото ти проверяват нивото и дават дипломи по владеене на езика.... :grin: