PDA

View Full Version : изтъняване на косата? ;х



vanesa0pld
10-14-2010, 17:55
Здравейте.Записах си час за фризиор и се чудя дали да си изтъня косата.....
Попринцип ми е много гадна,оплита се.Например си разреша 1 кичур,разреша си 2-ри и като тръгна да ги нареша заедно вече са се оплели :х.Та с една дума ми е гъста косата.
Знам че като си я изтъня вече няма да се оплита,но май ме е страх да не ми стане някаква от 2 кичура.Никога досега не ми е изтънявана,винаги си ми е била гъста.
Ако си я изтъня има ли вероятност пак да ми стане гъста?
Какво ще ме посъветвате? :(
П:П-Съжалявам ако има правописни грешки,но бързам.

MegiBoOm
10-14-2010, 18:00
аз мисля че не е нужно да я изтъняваш защото това значително ще ти намали от обема на косата ! по-добре започни с разни спрейове,маски и др. :)

vanesa0pld
10-14-2010, 18:15
аз мисля че не е нужно да я изтъняваш защото това значително ще ти намали от обема на косата ! по-добре започни с разни спрейове,маски и др. :)
непомагат.. ;х

GunSnSteelflowers
10-14-2010, 18:17
Спрейовете и пяните горят косата. Изтъни я, но си избери определена прическа. Като не е изтънена, не означава, че има обем.. Понякога това ти съживява косата. НО така цъфти по-често и трябва да махаш краища всеки месец.

PinkMojo
10-14-2010, 19:44
И мойта коса е много гъста, преди 1-2 години я изтъних, общо взето резултата не беше много добър, косата ми започна да се чупи накъдето си пожелае, изгуби си формата и цъфтеше много бързо, иначе ресането може би наистина става по-лесна, но и косата се къса по-лесно
Иначе аз си слагам един спрей на Gliss и ми почага да се реша :D

iiirish
10-14-2010, 19:48
Уф, аз какво не бих дала да ми е по-гъста косата, а хората си ги изтънявали :? Ако искаш да ти дам мойта руса "слама" :D

LuniChkaa
10-14-2010, 19:56
Спрейовете и пяните горят косата.

Аз ли се лъжа или само пресите и машите я горят :-o :lol:

ri41
10-14-2010, 20:07
и мойта е гъста, бях като бухал, сега я изтъних мн по-добре е

rosencetooo
10-15-2010, 04:11
Изтъни я малко и ще се пооправи :)

SmilezZz
10-15-2010, 07:33
Спрейовете и пяните горят косата.
Аз ли се лъжа или само пресите и машите я горят :-o :lol:И пяните,и лаковете,и пресите,и машите вредят косата..Да не би да си мислиш,че ако използваш всеки ден пяна за коса,косата ти няма да се изтощи..

Иначе - Няма лошо да си я филираш,но след това ще започне да цъфти много бързо и ще трябва да си махнеш краищата всеки месец..

LuniChkaa
10-15-2010, 07:47
Едно е " изтощават косата " а съвсем друго " горят " защото само пресите и машите я горят

GunSnSteelflowers
10-17-2010, 16:18
Горят си я те. Химикалите как да действат? Боите? Какво разбираш ти под "изтощавам"?