PDA

View Full Version : Достаа гадно!



essential919
10-14-2010, 19:03
Значи имам един проблем , който ме мъчи от около 3 месеца.Не знам как да го обясня , но имам чувството , че не мога да преглъщам и ще се задавя , случвало ми се е дори да имам чувството , че не мога да си преглътна слюнката.Моля ви се ако на някой му се е случвало да сподели как се е справил , защото тва нещо ми отрови живота.Между другото от 1 година имам и проблеми с дишането - имам чувството , че не ми стига въздух.Ходих по лекари и всички казват , че е от нерви.Наистина , живота ми не е много весел и си имам проблеми , но не мислех , че мога да се докарам дотам от ядове...

aguilera
10-14-2010, 19:59
За дишането... скоро бях при доктор за Уши Нос Гърло и ми откри,че имам изкривена ностна преграда, и оттам идва и по- затрудненото дишане, дори и при спокойно състояние, когато не си болен... нещо да не си се бил или да си се ударил много яко по носа ...

vapcarov
10-14-2010, 20:08
Нали не очакваш адекватен отговор в един форум? Дори и лекар да прочете написаното от теб, няма как да постави диагноза без да те прегледа. Иди си на лекар. Ако не те устройва това което ти казва - иди на друг.

BlackEyedPeas
10-14-2010, 21:08
И аз съм била така, предимнно през лятото. Наистина е много гадно, дори все още сега понякога съм така. :( С дишането е същото, но вече се оправих, ходих на УНГ и нещо ми правеха в ушите и се оправих, мнооооооооооооооого рядко се затруднявам с дишането, но повярвай ми, ЗНАМ КАКВО Е УСЕЩАНЕТО! Това ми тровеше живота ( Сега от време на време), мислех си, че само аз имам такъв проблем, дори не знаех как да го обясня и опиша.

amnessia
10-14-2010, 21:14
Аз като малка съм си счупила носа като съм правела предни и задни салта на спалнята и така в дъската със всичка сила главата..била съм на 4 ако не се лъжа :D . Не са ме завели на болницата , но ми е минало . След години разбрах че ми е изкривена костта на преградата на носа и не ми е нормално дишането.Като пия вода много често спирам защото имам чувството и аз че ще се задавя.Когато съм болна е кошмар..защото то това изкривяване ми се получи синуит.Каза ми УНГ не след като навърша 17 години ще се наложи да ми правят операция на носа да ми наместват костта да се освободят пътищата. :?

aguilera
10-14-2010, 21:28
^ Да, и аз така като пия повече вода наведнъж имам чувството, че ще се задуша и си мислех, че само на мен ми се случва,но явно не ... на мен докторката ми кажа, че трабва да навърша мин. 20 години, за да си направя операцията, все пак трябва да ти спре растежа на костите... аз в момента съм болна, имам хрема и едвам дишам, а заспиването е мнооооооогооо трудно :o И като ми казаха,че имам изкривена носна преграда бях като :shock: , но явно по рождение си го имам ( майка ми се сети,че акушерката и казала нещо подобно)... и така...

За автора - най- добре отиди на лекар.

BlackEyedPeas
10-14-2010, 23:04
Е, аз сега за да не се задавя, в началото започвам с 2-3 малки глъдки от това, което пия и когато вече на 3 път свикна с преглъщането, веднага след малката преглъдка започвам да пия вече колкото искам. Но това наистина е гадно, с дишането се оправих, но с преглъщането не съм. Възможно ли е и аз да имам изкривена кост на преградата на носа?

aguilera
10-15-2010, 12:33
^ Еми, най- добре отиди на УНГ и там да те прегледат