PDA

View Full Version : Проблеми със skype



WhiteSensation
10-14-2010, 20:49
Здравейте! От както имам skype всеки ник, който си правя издържа по 2-3 месеца и после ми изписва "Вписването в skype е невъзможно. Моля отпишете се и опитайте отново!". Много държа на сегашния ми skype вече 2 месец нон-стоп всеки ден деинсталирам skype-a и отново инсталирам, но не иска и не иска :neutral: Моля ви, помогнете!

vapcarov
10-14-2010, 20:55
Забравена парола?

WhiteSensation
10-14-2010, 21:00
Не! Вечерта преди това съм се вписала със същата парола, имам я записана в тефтер (никой не го е виждал), няма никакъв начин да е това. :?

Foreverbg
10-14-2010, 21:48
Най-вероятно някой ти е набарал паролата и я е променил.

Unendlich
10-14-2010, 22:11
Най-вероятно някой ти е набарал паролата и я е променил.


Съмнявам се. Аз имах същия проблем със скайп (само че моят беше точно на всяка година :D ) Не си записвах паролата никъде, а си я помнех. Доста си е трудна и няма как да се разгадае е така от самосебе си, обаче ми се случваше същото. Сега се оправи, не знам как, ама се оправи. Може би, защото съм с по-стария скайп. :)

WhiteSensation
10-15-2010, 07:34
Ъм.. значи ако си сваля по стара версия на skype ще се оправи? :( Забравих да кажа, че от друг компютър може да се влиза без проблем.

BeezyJey
10-15-2010, 18:29
И аз имах този проблем миналата година, само че моя беше от всеки компютър (не можеше да се влиза). Направих си нов, и досега държи (вече имам 126 абоната някъде)..

Дано да издържи още, че после не знам какво ще правя :lol:
П.П. с най-новата версия съм.