PDA

View Full Version : Злетак



zahtpax2
10-14-2010, 22:20
Така и не разбрахте, г-н Flanagan, че ми е през к.ура дали ще ми сложите бан или не. Отдавна съм недосегаем, знаеш кой съм, В. Обаче не ми е през кура когато бана е неоснователен, какъвто е сегашния случай. Накратко - потребител с ник "прасето" (показателно за същноста му) дава линкове и се кефи на свинщината която сръбските уроди са сътворили в скапаната си държава. При което аз само констатирах (още веднъж), че далеч не е мъжествено да се бият педали. До тука къде видя бе безмозъчен чекиджия провокация? Не съм ли прав? И ти ли спадаш към тази групичка комплексари които си го изкарват на беззащитни педали, че едва ли не защитаваш подобни прояви? Надъхват ли те филмите които си бият тези жалки хОлигани като гледат как тези сръбски диваци бият меките китки? Както и да е, нека продължа. Следва обида от негова страна към мене, при което аз съвсем учтиво питам дали мога да му отговоря и ето тука идва безумието - баннат съм защото съм го провокирал (не съм му казал нищо обидно или нещо което да го провокира) а на него дори забележка не му е направена след като ме обиди и директно си ме нападна. И не ми казвай, че се изкарвам жертва - въпроса е принципен. Също не си прави труда да ме банваш повторно, защото ти гарантирам, че ще те накарам до сутрина да триеш спам + обиди и т.н
Както сам виждаш регистрация се прави за по-малко от минута а пък и има 1000 проксита... ;)

Whoopdedoo
10-14-2010, 22:26
така е в тоя форум... въпроса опира до симпатии

zahtpax2
10-14-2010, 22:27
така е в тоя форум... въпроса опира до симпатии

Е кви симпатии брат, кажи и аз на кой трябва да духам, че като обиждам наляво и надясно да не ме банват?

Serseri91
10-14-2010, 22:41
Мдаа, иначе Харли щеше да ме банне перманентно, ама му преведох пари в сметката и се разбрахме "под масата".Браво, че си търсиш правата ! Адмирации ! Ако ти пише да иска пари, нне му се давай !

zahtpax2
10-14-2010, 22:46
Мдаа, иначе Харли щеше да ме банне перманентно, ама му преведох пари в сметката и се разбрахме "под масата".Браво, че си търсиш правата ! Адмирации ! Ако ти пише да иска пари, нне му се давай !

Не си търся правата. Просто дразня и му сипвам да си знае, понеже наистина не е честен. Аз, че съм лайно - лайно съм, ама той е 2 пъти по-голямо...