PDA

View Full Version : Тревата - пропадаш или ставаш готин?



locc
10-14-2010, 22:38
Попринцип не съм човек, който посещава форуми или социални мрежи, но тук може да има хора, на които моята история може да покаже много.

Като малък бях послушно дете. Учех си уроците, стоях си пред компютъра, не излизах много, дори бях се захванал с нещо хубаво - изучих html и учех php (програмни езици). С навлизането в пубертета исках да привличам внимание около себе си - започнах да гледам на външния си вид, зарибявах момичета, имах компания с която редовно излизах. Алкохола и цигарите не бяха проблем в моето семейство - спокойно можех да изпия 2-3 ракии с татко и да му изпуша цигарите. Но имаше нещо, от което бях привлечен доста - джоинта. Бях пушил 5-6 пъти и ми хареса много. Оставах пълен мат - представите ми за времето се объркваха, чувствах се в друга по-приятна атмосфера, всичко беше забавно и смешно.

Така неусетно джоинта се превърна в нов начин на живот. Някои от старите приятели останаха с мен, защото това им харесваше, но повечето ме отблъснаха. Все пак за нас беше огромно приключение по скайп да се уговорим за партия, да се видим, да съберем пари и да си вземем коз.

Това обаче беше за кратко време. След около година вече с кафето сутрин си пафках коз, мислейки как да си върна борчовете. Партията беше не много ефективен начин за избиване на парите, които дължах.
По цял ден бях напушен, но вече не беше хубаво. Пред себе си виждах само проблеми, почти не ходех на училище, оставах на изпити, дните ми се разбъркваха. Живях за да върна борчовете си. Хората се отрдръпнаха от мен и започнаха да ме обиждат. Бях доста контактно момче, а вече в училище не си говорех с никой, освен с приятелите, които взимаха от мен.

Един ден се мобилизирах и реших да спра този начин на живот - върнах парите, които дължах, спрях да купувам, намерих си работа, и тръгнах редовно на училище. Сега се чувствам много по-добре, често пия бира, джоин пуша 1-2 пъти седмично и то в малки количества и животът ми пак е щастлив.

Извод - пушете джоинт за развлечение, но не му позволявайте да стане вашия начин на живот!

vapcarov
10-14-2010, 22:49
Хмз... явно доста си прекалил. Аз пуша трева от доста време и нямам никакви проблеми. Пуша 1-2 пъти седмично, понякога и малко повече. Обаче най-доброто лекарство срещу стреса си остава една тревица...

chezer
10-14-2010, 22:49
Имам подобен познат,прав си пушете там по малко джонга,не взимайте повече отколкото можете да си позволите че ще станат големи филми :І

zahtpax2
10-14-2010, 22:51
Уцелил си форума. Тука повечето са на кафево, за тях тревата е слаба работа... :cool:

locc
10-14-2010, 22:52
Хмз... явно доста си прекалил. Аз пуша трева от доста време и нямам никакви проблеми. Пуша 1-2 пъти седмично, понякога и малко повече. Обаче най-доброто лекарство срещу стреса си остава една тревица...

Зависи в какво количество е, защото може да превърне стреса в стрес филм :D

Punk
10-14-2010, 23:01
И аз се бях набъркал в едни... Треви алкохол и други работи с всички тия концерти и т.н , но се радвам ,че се взех в ръце спрях тревата и всичко останало дори спрях цигарите!!!! Само си пия биричка от време на време и съм по добре от всякога... Наркотиците са много много много акана работа...Не се подлъгвайте..

iLovePussyJuice
10-14-2010, 23:10
чадела е готино нещо, но като с всяко хубаво нещо... не трябва да се прекалява (дааа бе xD)

locc
10-14-2010, 23:12
Уцелил си форума. Тука повечето са на кафево, за тях тревата е слаба работа... :cool:

Аз просто се опитвам да дам съвет на хората, за да не изпадат в ситуации, подобни на моята. А относно хероина - нямам опит, но не го пожелавам на никой това..

vapcarov
10-14-2010, 23:14
Тая година тревата е убийствено жестока! Има по-малко но е много як чук...

locc
10-14-2010, 23:21
"аз свивам, свивам, свивам жойнт със една Гъка"
из творчеството на ариеца 100 кила /аки-баки/ :lol:

Да, да Kилата е много в системите :lol: