PDA

View Full Version : Досадник !!



shanell1
10-15-2010, 11:11
Ами.. моят проблем е следния - има момче от у-ще, близо до моето.. Таа въпросния от една седмица насам има някакви симпатии към мен и непрекъснато ми звъни, пише ми смс-и и постоянно ми идва на '' посещения '' в класната ми стая.. :shock: Оставете това, ами и винаги ми търси сметка за нещата които правя - Защо говориш с тоя ? Вчера защо не ми дигна ? Довечера защо ще ходиш еди къде си ?? Иначе не съм му давала поводи за нищо, казвала съм му, че не му искам компанията, че въобще не искам нищо общо с него, даже да го виждам :x ! Ама тои - не, продължава да ми досажда ! А номера ми го е взел от една приятелка.. сигурно след няколко дни ще започне и в нас да ми нахалства ! :x
Моля, ако някой има някакви идеи как да се оттърва от него - нека да пише, благодаря предварително !

NeZaPoznat
10-15-2010, 11:15
спри да се контиш :P :P

Rebus
10-15-2010, 11:16
Кажи на баща си :-D

shanell1
10-15-2010, 11:19
:lol: А заради него няма да се глася ? :lol: Наистина изглежда глупава ситуациата, обаче този наистина започна да прекалява ! :x Трябва да го разкарам по-бързо, че да не почне да ми прави серизни проблеми :?

Elenichkaa
10-15-2010, 11:29
бахти и приятеля не,че нещо...
абе има нещо гнило тука 8-) то не може от ей така да му прищрака изведнъж...
:lol:

mArMaLaDkA
10-15-2010, 12:36
Уникален. 8-)
Явно не си била достатъчно твърда, когато си му заявила отговора си.
Пробвай да му обясниш още веднъж как стоят нещата, пък ако не разбере от добра дума - пълен игнор. Не му отговаряй на смс-те, на обажданията, направо го блокирай от телефона си и се прави, че не го познаваш по улиците или когато идва в класната ти стая. Или пък го запознай с някоя твоя позната, току-виж взел, че те разлюбил и се лепнал на другото момиче. 8-)

soul1199
10-15-2010, 13:21
кажи му,че не го харесваш,искаш да те остави намира и че си имаш приятел

pinkyy
10-15-2010, 14:12
кажи му,че не го харесваш,искаш да те остави намира и че си имаш приятел

+1 с някои трябва да си директна и дори леко груба, когато са нахални и не разбират от дума.

shanell1
10-15-2010, 18:55
Ехее колко пъти съм му казвала.. била съм и повече от груба, но понякога, прекалява и не мога само с игнор, иначе благодаря за мнението ви ! :) :)

deadlift666
10-15-2010, 19:01
Ехее колко пъти съм му казвала.. била съм и повече от груба, но понякога, прекалява и не мога само с игнор, иначе благодаря за мнението ви ! :) :)

Нямаш ли си някое по здраво приятелче да го натупа?

pinkyy
10-15-2010, 19:11
Да, това е най-добрия вариант в случая ;д

ImSoInLove
10-15-2010, 19:13
Ебахти нахалника :shock:

BlackCross
10-15-2010, 19:15
Нямаш ли си други приятели да го разкарат...

shanell1
10-15-2010, 19:17
shanell1 написа:

Нямаш ли си някое по здраво приятелче да го натупа?





Имам да.. вече са искали да му дадът добър урок, но не искам нещата да се решават по този начин.. няма смисъл да го пребиват, просто не мога да го приема това решение, искам само да ме остави намира без насилие :-D иначе идеята да го запозная с друга не е лоша :-D

umri
10-15-2010, 19:20
Ограничителна заповед.

shanell1
10-15-2010, 19:21
ейй.. не съм го копирала добре това последното :lol:



Да не говориме, че преди малко в дискотеката се опита да ме целунеее :shock: аз естествено го отблъснах, после се опитаха да го изкарат отвън :smt067 , обаче той си е тръгнал..
:shock: :shock:

deadlift666
10-15-2010, 19:52
shanell1 написа:

Нямаш ли си някое по здраво приятелче да го натупа?





Имам да.. вече са искали да му дадът добър урок, но не искам нещата да се решават по този начин.. няма смисъл да го пребиват, просто не мога да го приема това решение, искам само да ме остави намира без насилие :-D иначе идеята да го запозная с друга не е лоша :-D

Не е казано да го пречукат. Просто един,два предупредителни шамари.

yozii
10-15-2010, 20:20
охх ии аз имам една такава голяяяяяма лепка .. какво ли не правих какво ли не му казахх .. продължава и продължава си човека .. и най-накрая реших,че щом не става така значи ще стане с насилие .. нямам друг изход просто .. писна миииии .. ;xx

leviafana
10-15-2010, 20:26
Купи си секира и го насечи на малки парченца. После го приготви в лимонов сос и го изяж :) Или го дай на някой който мразиш все там.

ri41
10-15-2010, 20:43
оффф болната ми тема, аз също не мога да се оттърва от такива паразити :-x :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: където имаме час там идват и те, 2 приятели от един клас и 2 ме свалят :razz: ебахти нахалниците, аз ги режа те пак тяхното си знаят и кат' почнат с едни изтъркани фрази, освен тях има един дето все ми иска номера аз се прая на луда 2 година вече, ама тоя от дума не разбира, един др ми се хвърля по врата и каза, че у тех ще ме вземел :lol: 8-) баси чудото, ебахти хората, как ме дразнят освен тях и др "свалячи" имам ](*,) #-o :evil: ще взема да се фърля от някой мост, да не говорим за подвикванията :oops: понякога си мисля, че ме мислят за някъв сексуален обект, не за обикновено момиче 8-)

pavelvasilev
10-15-2010, 20:57
Имаш две правилни решения на проблема ти, 1-вия кажи му че ще се оплачеш в полицията за постоянен тормоз (имай наистина готовност за това) както и че ще им предоставиш данните му, (може да се стресне и да те остави на мира), 2-рия вариант е абсолютно безразличие по какъвто и да е начин от телефонно обаждане до на живо досаждане!

MiChKoO
10-16-2010, 07:53
ee и аз съм имала лепки ама те ваще цели природни бедствия :Д кажи му че жалък става и ако поне малко те харесва щще те остай ;д или викни приятелчета да го набият другия вариянт е ако си малко по дива като мене сама му скочи на бой :Д:Д

DarkTemplar
10-16-2010, 08:28
^Ако на аватара си ти, е напълно нормално. ;)

По темата: На първо време приятелите ти просто да го предупредят сериозно, ако не се стресне достатъчно и продължи да те занимава, може и да го ошамарят.

shanell1
10-16-2010, 09:05
На аватара не съм аз :-P



Иначе не искам да се занимавам с полицията :shock: ддз струва ми се сериозно, мисля, че варианта да си ''поговори'' с няколко приятели е най-добторо решение за сега :)

DarkTemplar
10-16-2010, 09:09
На аватара не съм аз :-P
Имах предвид MiChKoO, не теб.

shanell1
10-16-2010, 09:12
аа ясно, просто защото аз съм пуснала темата, помислих, че може да го казваш за моя аватар :wink:

Brook
10-16-2010, 10:43
Според мен трябва да седнете някъде двамата и да си поговорите едно хубаво.Бъди твърда,категорична и делекатна без никакви грубости.Обясни ум как се чувстваш.Ако не стане това го игноривай смени номера на телефона си и се прави че не съществува.А ако нещата вече станат по-серозни обади се на родителите му и се оплачи че те тормози по такъв начин.