PDA

View Full Version : Изповед.



ladykeisy
10-15-2010, 12:41
Всички знаете какво е изповед. Кажете всичко, което искате или сте искали, но не сте успяли на близките си(гадже, бивше гадже, приятел/ка, семейство).

Първа съм аз.
На родителите ми бих искала да кажа, че ми липсва семейния уют и те са виновни за това, че така и не усетих какво е да имаш истинско семейство.
На приятеля ми бих искала да кажа, че той е всичко, което имам. Той е моето семейство, приятел, приятелка и всичко останало, от което се нуждая. Няма връзки без проблеми, без спорове и дразги, но щом се обичаме и сме заедно, значи ще ги има и тези неща. Неизбежно е.
Въпреки всичко аз те обичам и няма да спра да те обичам, каквото и да се случи.Знай, че ще съм до теб във всичко, но искам и ти да бъдеш до мен, защото имам нужда от теб. Мразя всеки момент, в който не се разбираме и тогава винаги се колебая обичаш ли ме или не, но дори в такива моменти знам, че всичките ми колебания са породени само от вътрешните ми страхове. Страх ме е да не те изгубя и не искам да спирам да се страхувам, защото това малко или много поддържа огъня жив. Искам с теб да изживея живота си и да бъдем заедно във всеки хубав или лош момент.


Иска ми се да можех да напиша още, но се разстроих.Дано не го прочете. Вие сте.

Rebus
10-15-2010, 12:44
Амин!

mArMaLaDkA
10-15-2010, 12:53
Добре бе, майна, как може да си разкривате целия живот, съкровени тайни и чувства във форум, където щъкат всякакви ненормалници?

Какъв е смисъла да се "изповядваш" пред цяла сюрия непознати, а да не можеш пред най-любимите си същества?

Ебати и темите, ебати и хората, ебати...

Rebus
10-15-2010, 12:54
Ебати и темите, ебати и хората, ебати...

...и живота :-D

DarkTemplar
10-15-2010, 14:12
Идеята да се изповядам тук ми оставя лош вкус в устата и не ми се вижда особено удачна.

ladykeisy
10-15-2010, 14:50
Ще се изповядвам, където и когато поискам. Да не би да съм си разкрила кода на сейфа? Казвам нормални неща.

Rhoads
10-15-2010, 15:05
Боже мой,дари ме с бухалка за да..знаеш какво!

ShtrudeL
10-15-2010, 15:08
Бих искала да съм искрена с всички без да ми се сърдят. Ама те са си виновни,че послъгвам и лицемернича от любезност.

gotinataaaa
10-15-2010, 15:08
Според мен темата не е лоша и така че ще се изповядам! :D
Просто много ме дразни това че една от приятелките ми постянно ми повтаря че сме най-добри приятелки.В това няма нищо лошо, но тя не се държи като такава.Тя очаква че все ще тичам след нея,ще я чакам, и най-вече че ще и отстъпя момчето което харесвам(двете харесваме едно и също момче и тя очаква че аз няма да правя никакви опити за флирт и затова винаги щом го погледна и му се усмихна-приятелката ми се сърди) Така че тя много ме нервира и е много много наивна и нахална.
Амин!
:x

BoXxYbabee98
10-15-2010, 15:11
Бих искал да се изповядам, дано ме разберете.
Днес моята скъпа и уважавана рибка обърна очи и започна да плува по корем.Вие какво мислите?Да я закарам ли на ветеринар или ще се оправи с времето?Много съм притеснена, моля за помощ!

Rhoads
10-15-2010, 15:12
БОЖЕ!
да не се е удавила?пробвай да й направиш изкуствено дишане в близките 2-3 дена!

ShtrudeL
10-15-2010, 15:12
Изпържи я.

BoXxYbabee98
10-15-2010, 15:13
Изпържи я.

Ама така ще умре ,бе проста кифло.А-а-ама че си глупава!

Rhoads
10-15-2010, 15:15
Правилно Бокси!
Както казах-изкуствено дишане,ако се събуди после й дай прости въглехидрати,най -добре ако имаш концентрат глюкоза за да й нахраниш мозъка и да се възстанови възможно най - бързо!

Прост щтрудел!

ladykeisy
10-15-2010, 15:22
Идиоти. Какво ви е направило момичето?

ShtrudeL
10-15-2010, 15:31
Всички знаем отговора - изпържи я.
Ето...никой не приема истината.

И Щрудел се пише тъй.
Не бих те нарекла прост след тази поправка,но мисля,че няма да се досетиш самичко.

Rhoads
10-15-2010, 15:36
Извинявай , че съм объркал името ти!
Все пак това безмислено нещо - Щруделът не мисля , че заслужава изобщо да същестува,говоря за храната!
За теб...не знам :( но една бухалка би ми дошла добре! : - )

ShtrudeL
10-15-2010, 15:37
Ахм. Възможно е. Но съществува. И аз не обичам щрудел всъщност.

BoXxYbabee98
10-15-2010, 15:40
Ахм. Възможно е. Но съществува. И аз не обичам щрудел всъщност.


Човече , това си е лицемерие от най-висша степен.Как се гледаш в огледалото въобще??

Rhoads
10-15-2010, 15:40
Ахм. Възможно е. Но съществува. И аз не обичам щрудел всъщност.

ХА ГАДНО ЛИ ТИ Е? : - )

ShtrudeL
10-15-2010, 18:57
Ахм. Възможно е. Но съществува. И аз не обичам щрудел всъщност.


Човече , това си е лицемерие от най-висша степен.Как се гледаш в огледалото въобще??

И аз туй казвам де. О.о Как да ти кажа. Успявам.

umri
10-15-2010, 19:37
Ахм. Възможно е. Но съществува. И аз не обичам щрудел всъщност.
Ако бях на твое място, щях да рестартирам темата, като изтрия всички коментари.

А по темата... аз на когото съм имал да казвам нещо, съм го направил.

tuzaro
10-15-2010, 20:08
кучо е моя най-добър приятел майна, квото и да му споделя винаги е съгласен с мен и до сега нито една тайна не е издал. Да ми е жив и здрав кучо.