PDA

View Full Version : Преспиване у любимия!..



SugarLolLipoPsS
10-15-2010, 16:10
За първи път ще спя у гаджето си и много се вълнувам.. Ще остана там петък, събота и неделя.. Петък вечерта ще сме си само двамата, в събота ще излезем някаде.


Вие оставате ли често при гаджетата си? Какво задължително си взимате когато ходите у тях? Какво мога да направя че да направя тази вечер (петъка) специална?

lolxlovex2lolxsoxmuchx
10-15-2010, 16:41
ами то аз овечето време ходя у приятелката ми .. хах така де защото е от друг град о няма зн :)


ами съветат ми е да не го оставяш за миг , да муу показваш обичта си
ии най-вече бади такава каквато си :P

а и ако наистина искаш да го зарадваш хах (durex,sportex) ^^

pinkyy
10-15-2010, 19:30
На колко години си 1во, за да знам какво да те съветвам?!

ForzaFelipe
10-15-2010, 19:38
На колко години си 1во, за да знам какво да те съветвам?!

Да и аз това щях да питам :)

vapcarov
10-15-2010, 19:58
Дано не риташ много, че моята като спи у нас много рита и се местя да спя на дивана...

xKiFlA
10-15-2010, 20:03
^мхмм с мен никой не може да спи по тази причина
ритамм и сякви неща права.. :oops:

torresinho
10-15-2010, 20:14
Рядко ходя в гаджето ми, но пък тя може да идва в нас всеки божи ден :) Е..какво да носим..зависи какво ти се прави. Презервативи? А за преспиване-няколко пъти съм спал с нея в 1 легло, самото чувство, че любимия човек е до теб те кара да се чувстваш перфектно :)

umri
10-15-2010, 20:21
Да са ибеш кът жувотно. Може и един попърс да купиш.

ChukBass
10-16-2010, 06:53
Незнам защо всички мислят, че секса е задължителен. Първият път, когато приятелката ми спа в нас не правихме секс и пак си прекарахме превъзходно!

DarkTemplar
10-16-2010, 08:25
^Например щото секса (с чувства) е най-висшата форма на интимност и близост?

Callisto
10-16-2010, 09:24
Аз пък живея при гаджето си. Вярно в началото беше някакси странно, понеже почти не се ознавахме...знаехме се от 4/5 години от 1 компютърна игра и имахме общи приятели, но не знаехме много един за друг. Общо взето, ако си гледала сериалчето "Дарма и Грег" същата работа...само дето не сме женени, но всичко стана на 1вия ден. :D
Впечатления: мъжете хъркат...мъжете си качват краката на главата ти докато спиш и ритат здраво...могат да те избутат от леглото, ако е 1 персон...сексът компенсира тези недостатъци. :D
Иначето щом е за 1 вечер се взимат само нови дрехи, хавлиена кърпа (не от тези грамадните) аз лично взех такава за ръце и някаква козметика (каквото ползваш: парфюм, дезедорант...ти си решаваш). И не забравяй четката за зъби. :D

SugarLolLipoPsS
10-16-2010, 13:19
Аз пък живея при гаджето си. Вярно в началото беше някакси странно, понеже почти не се ознавахме...знаехме се от 4/5 години от 1 компютърна игра и имахме общи приятели, но не знаехме много един за друг. Общо взето, ако си гледала сериалчето "Дарма и Грег" същата работа...само дето не сме женени, но всичко стана на 1вия ден. :D
Впечатления: мъжете хъркат...мъжете си качват краката на главата ти докато спиш и ритат здраво...могат да те избутат от леглото, ако е 1 персон...сексът компенсира тези недостатъци. :D
Иначето щом е за 1 вечер се взимат само нови дрехи, хавлиена кърпа (не от тези грамадните) аз лично взех такава за ръце и някаква козметика (каквото ползваш: парфюм, дезедорант...ти си решаваш). И не забравяй четката за зъби. :D

Благодаря ти за точният отговор.. :-)

SugarLolLipoPsS
10-16-2010, 13:21
А понеже тогава имам и рожден ден мисля да взема някакви бонбони и сладки, за да почерпя родителите му, но се чудя да взема ли и някакъв алкохол и какъв е най-добре?

Biskfitka
10-16-2010, 15:22
А понеже тогава имам и рожден ден мисля да взема някакви бонбони и сладки, за да почерпя родителите му, но се чудя да взема ли и някакъв алкохол и какъв е най-добре?Пробвай с вино :) Почти всеки,особено възрастните пият вино 8-) А може и да питаш гаджето си за всеки случай :)