PDA

View Full Version : Сексът като житейски урок



Judah
10-15-2010, 17:10
Познавам едно момиче от няколко месеца.Тя е изключително арогантна, държи се като истинска к**ка и се мисли за една ръка по-добра от всички други.Влюбена е в мен и аз смятам да отнема девствеността и и да я зарежа.
Да,знам,звучи изключително жестоко,но мисля,че все някой от вас познава някоя като нея и би могъл да разбере какво изпитвам аз.

Dyckaa
10-15-2010, 17:15
Комплексар!

mArMaLaDkA
10-15-2010, 17:23
Тя се мисли за "една ръка по-добра от всички други", а ти за какъв се мислиш? За нещо по-различно от масата ли? :lol: Познавате се от няколко месеца, тя ти се понатиснала два пъти и ти на това му викаш влюбване. :lol:

Гледай само накрая да не се окажеш използвания ти в ролята на отварачка за консерви, колкото и грубо(но все пак забавно) да звучи.

Judah
10-15-2010, 17:50
Аз се мисля за гадняр.И да,абсолютно убеден съм,че е влюбена в мен зарази причини,които не бих могъл да обясня във форум.

А и честно,не бих имал нищо против да бъда употребяван като отварачка за консерви,защото наистина е забавно(макар и грубо)

radeberger
10-15-2010, 17:52
Доста си зле щом смяташ да постъпиш така.

Както те питаха и по-горе : А ти за какъв се мислиш?

SuperBadSuperFresh
10-15-2010, 18:11
На някои момичета след такова дело,им идва акъла в главата (познавам 2 такива :D ),така че мен ми се струва че може да направиш едно добро дело.

Judah
10-15-2010, 18:41
На някои момичета след такова дело,им идва акъла в главата (познавам 2 такива :D ),така че мен ми се струва че може да направиш едно добро дело.
Та аз точно това се опитвам да направя!!! :razz:

po0h
10-15-2010, 18:43
Ти явно искаш да станеш същия като нея

Judah
10-15-2010, 18:58
Ти явно искаш да станеш същия като нея
Ооо,не,просто искам да я нараня.Заслужава си го.

WaterLilly
10-15-2010, 19:01
Ти си боклук. Официално си по-зле и от нея. ;-) Човек, който съзнателно би наранил друг, и то особено без другия нищо да не е направил на никой, е просто... противно.

po0h
10-15-2010, 19:01
Ти явно искаш да станеш същия като нея
Ооо,не,просто искам да я нараня.Заслужава си го.

Никой не заслужава да бъде наранен по този начин , постави се на нейно място

Judah
10-15-2010, 19:18
Ти си боклук. Официално си по-зле и от нея. ;-) Човек, който съзнателно би наранил друг, и то особено без другия нищо да не е направил на никой, е просто... противно.
Тук грешиш.Не,не за частта,че аз съм по-зле от нея,а задето нищо не е направила на никой.Тя нарани моя близка приятелка по един мнооого гаден начин...

po0h
10-15-2010, 19:21
предполагам знаеш , че всичко се връща

Maltesiers
10-15-2010, 19:28
не се занимавай с тъпи съвети а деистваи!

Judah
10-15-2010, 19:41
не се занимавай с тъпи съвети а деистваи!
Аз не постнах темата толкова за съвети,колкото да видя дали някой ще ме разбере или съм побъркан индивид

bilky
10-15-2010, 19:44
Юда! Абсолютно заставам зад твоето мнение! Това е най-правилното нещо което трябва да направиш(bow).Даже можеш нарочно да спукаш презерватива,така твоите действия ще имат по дълготраен ефект!

Cucko0
10-15-2010, 19:46
много си зле човечееее ... не знаеш какво ще и причиниш и не знаеш,че тя може да стане още по надута да намрази хората и да се смята за много повече от тях ,а на теб какви номера ще ти направи..... :D :D

pinkyy
10-15-2010, 19:46
Сик пийпъл ! Ходи се прегледай, твоите проблеми са по-големи от нейните като гледам. Ако нямаше комплекс за малоценност, нямаше да мислиш за такива простотии.

TheAnnoyingAwesomnes
10-15-2010, 19:47
Комплексар, боклук, всичко се връщало.... Бла бла бла ! В днешно време единственото което се наказва е доброто дело ! Лично мнение - боклуците заслужават да си го получат по възможно най-грубия начин ! Подкрепям автора и смятам, че едно такова нещо би я накарало да си промени възгледа над живота ! Такива момиченца дето си мислят, че лекичко летят над земята и се имат за нещо специално, уникално, невероятно, абсолютно си заслужават да бъдат унижени! На тъпата лигла трябва да и дойде акъла !

po0h
10-15-2010, 19:56
Комплексар, боклук, всичко се връщало.... Бла бла бла ! В днешно време единственото което се наказва е доброто дело ! Лично мнение - боклуците заслужават да си го получат по възможно най-грубия начин ! Подкрепям автора и смятам, че едно такова нещо би я накарало да си промени възгледа над живота ! Такива момиченца дето си мислят, че лекичко летят над земята и се имат за нещо специално, уникално, невероятно, абсолютно си заслужават да бъдат унижени! На тъпата лигла трябва да и дойде акъла !

и кой си ти , че да съдиш кой какво заслужава

umri
10-15-2010, 19:56
Правилно си се насочил, но трябва да знаеш едно нещо... Този тип момичета са по-скоро комплексирани. Куче, което много лае, не хапе. Това се отнася с особена тежест за жените. Може да е много арогантна и нахакана пред масата хора и обкръжение, но когато стане дума за чувства и любов... е слаба.

Трябва много повече да се пазиш от хрисими и добрички момиченца, защото те обръщат каруцата с вродена манипулативност.

Все пак, ако бях на твое място и аз щях да направя това. Ако ми хареса секса, може дори няколко пъти да я развинта. Внимавай обаче, защото шансът да се влюби изпепеляващо е доста голям.

WaterLilly
10-15-2010, 19:59
Подкрепям автора и смятам, че едно такова нещо би я накарало да си промени възгледа над живота !
Или пък да се самоубие. Би се получило доста забавно. Хаха!

TheAnnoyingAwesomnes
10-15-2010, 20:00
Комплексар, боклук, всичко се връщало.... Бла бла бла ! В днешно време единственото което се наказва е доброто дело ! Лично мнение - боклуците заслужават да си го получат по възможно най-грубия начин ! Подкрепям автора и смятам, че едно такова нещо би я накарало да си промени възгледа над живота ! Такива момиченца дето си мислят, че лекичко летят над земята и се имат за нещо специално, уникално, невероятно, абсолютно си заслужават да бъдат унижени! На тъпата лигла трябва да и дойде акъла !

и кой си ти , че да съдиш кой какво заслужава

Някоя на която и е писнало да гледа селския манталитет, простащината и хипер, гига, мега, тера огромното самочувствие без капчица покритие ? Аз изразявам мнение, не съм наложила на някой, че трябва точно това да направи. АРе вместо да ми се правиш на много остроумен или коментирай темата, или си дигай парцалките !

nymphadora
10-15-2010, 20:02
Аз пък съм за.Трябва курветата да се стреснат по някакъв начин,за да се осъзнаят и да,знам,че повечето от вас ще кажат,че е грубо,но пък си го заслужават. :wink:

pinkyy
10-15-2010, 20:08
Ахахахаха, ама не се излагайте, моля ви! За вас момичетата са или задръстени, или к*рви. Ако не ви пусне - я храните, ако да - пак недоволни. Вие какво искате?! Друг е въпроса, че всеки може да се държи както си поиска, като не ти отърва - не се занимавай с нея, бе злетак !!

DarkTemplar
10-16-2010, 08:17
Едва ли точно тва е най-подходящия начин да я накараш да се осъзнае. За мен подобна постъпка е доста долна, за друг може да е приемлива. То и пътят към Ада е осеян с добри намерения. ;)

AceXe
10-16-2010, 08:58
Много ми е интересно спецовете, писали над мен как я наричат курва, при положение, че е девствена? Сериозно куца на някои хора тълкованието на думата "курва".

Второ, пич за такова нещо никой тук няма да ти даде обективен съвет. Момичетата се делят на 5 вида, момчетата на 4 и нали се досещаш, че всеки ще те съветва през неговата си призма. Честно казано момичетата са достатъчно големи и гадни оси, че да си обременявам съвестта ако изчукам една и я зарежа. Само за броени момичета, които наистина са по-различни от останалите никога не бих го направил. Ако чувстваш, че тя го заслужава - действай.

Но НЕ си ебавай презерватива!!! Живота не е играчка, с която да се заиграваш просто така.

Bilky, сериозно бъркаш на кой свят си, момче.

Arterranes
10-16-2010, 15:58
Юда! Абсолютно заставам зад твоето мнение! Това е най-правилното нещо което трябва да направиш(bow).Даже можеш нарочно да спукаш презерватива,така твоите действия ще имат по дълготраен ефект!

SolemnityOfDeath
10-16-2010, 20:15
Ебаси моралистите ебаси нещото тук.

Прави к'вото щеш, послушай за презерватива обаче и трактовката на умри.

Цикли, аз съм 'за', ама имай предвид, че някой път някой ще ти изсипе и на теб нещо подобно сигурно, да не се оплакваш ти като си в такава ситуация. Все пак сме всеки за всеки :)

FuckedUp
10-16-2010, 22:28
Няма смисъл да пускаш тема тук, щом като вече си си го наумил..направо действай :)

Ecstasy
10-17-2010, 09:30
Влюбена е в мен и аз смятам да отнема девствеността и и да я зарежа.

Много тъпо. :?

ronky
10-17-2010, 09:41
Познавам едно момиче от няколко месеца.Тя е изключително арогантна, държи се като истинска к**ка и се мисли за една ръка по-добра от всички други.Влюбена е в мен и аз смятам да отнема девствеността и и да я зарежа.
Да,знам,звучи изключително жестоко,но мисля,че все някой от вас познава някоя като нея и би могъл да разбере какво изпитвам аз.

Кучка била,арогантна била,наранила твоя приятелка,никъде не виждам да споменаваш на теб какво ти е направила!Да си отмъщава,който има повод,а ти нямаш!Освен ако мислиш,че това,че е влюбена в теб може да се приеме за такъв!Нищо няма да постигнеш,като я изчукаш и я зарежеш,нали е кучка,няма да се трогне.С действията си само ще покажеш колко слаб и несигурен си ти,че да използваш единствената слабост на момичето-именно това,че е влюбена в теб.Ама давай,направи го,само накрая да не се окаже,че ти си този с пръст ж гъза...

roshkors
10-17-2010, 12:13
Попринцип арогантните хора са умни :) нарани я така, че тя теб да неможе да нарани после :) и очаквай всичко ;)

DarkTemplar
10-17-2010, 12:15
Попринцип арогантните хора са умни :)
А дефакто акъла/интелекта нямат нищо общо с арогантността. :)

Убеден съм.

roshkors
10-17-2010, 12:22
Попринцип арогантните хора са умни :)
А дефакто акъла/интелекта нямат нищо общо с арогантността. :)

Щом мислиш :)

Extremescream
10-17-2010, 12:54
По принцип псевдо-интелигентните хора са арогантни. ;)

jghgh
10-19-2010, 13:51
Аз съм отвратена от тази тема.
Прочетох всеки един пост и ... да, арогантните "кучки" като нея са комплексирани и с чувство за малоценност.
Но твоето не е ли чувство за малоценност също, което се опитваш да прикриеш под едно тежко и фалшиво самочувствие на някакво по-висшо същество с "многоценност", което е решило да раздава справедливост?!

Аз съм против твоето деяние. Това е ЖЕСТОКОСТ.
Ако не знаеш, това си е даже грях. Да си преднамерено ЖЕСТОК с някого, с цел да му извадиш душичката не е признак на доброта и някаква извисеност, а ти май претендираш че си нещо повече, много морален и пр.

Истината е, че животът учи. Той е достатъчно добър учител и няма смисъл да се вживяваш в ролята на такъв. Все пак за какъв се мислиш?

Плашещо е!
Мисията на един човек според мен е да се самоусъвършенства и да се опитва да бъде добър ВЪПРЕКИ всичко, а не да деградира и да поддава на злобата и злостта.

Далеч съм от мисълта да си прекален светец, но ако толкова искаш да й снижиш огромното самочувствие, има си и други начини.

Gamedzilla
10-19-2010, 14:46
Внимавай, защото после не на мен ще ми викат, тате!!!

Rebirthing
10-19-2010, 16:22
Изключително позната ситуация, едно момче също искаше да си отмъщава на една "кучка" заради мен. Направи това което смяташ за добре, но имай предвид, че всичко се връща, тя ще си получи наказанието от съдбата, но ако ти направиш това нещо, съдбата едва ли би те оставила ненаказан.

chemist9009
10-19-2010, 17:04
Познавам едно момиче от няколко месеца.Тя е изключително арогантна, държи се като истинска к**ка и се мисли за една ръка по-добра от всички други.Влюбена е в мен и аз смятам да отнема девствеността и и да я зарежа.
Да,знам,звучи изключително жестоко,но мисля,че все някой от вас познава някоя като нея и би могъл да разбере какво изпитвам аз.

Действай кво чакаш щом се държи като курва под ножа :D :D