PDA

View Full Version : Смелост или....



shawty
10-15-2010, 18:32
Има мн подобни теми но точно такава мисля че няма :D
Проблема е следният,нямам смелост за 1 целувка :shock: ,ако тя не посегне първа аз не смея,казвам си ще се дръпне или каквото ми дойде на акъла :-x просто нз... Смелост ли нямам,прекалено много ли мисля или тря си набия шамарите и да почна да действам,но всеки път когато я видя си казвам ще се драпне и това е :-x
Ако някой е имал подобен проблем или знае как да спра да мисля за такива небивалици ще сам му МНОГО БЛАГОДАРЕН :)

wasch0
10-15-2010, 18:35
Ако те харесва няма да се дръпне..
П.П Без да пробваш няма да разбереш :)

pinkyy
10-15-2010, 19:02
Ами ето какво - давай я по-смело, за тези неща много мислене не е необходимо, то само пречи. Когато моментът настъпи просто се усеща, не са нужни нито думи, нито много чудене. Не мисли за това "Какво ще последва?" или "Тя как ще реагира?", отдай се на момента. А ако наистина не можеш, то може би просто още ти е рано за тези работи ;д

PoRcHeTaTa1
10-15-2010, 19:12
Ами целуни я в крайна сметка нищо не губиш....ако те харесва няма да се драпне... :) Така че давай смело на пред :)

umri
10-15-2010, 19:51
Мислите рефлектират на реалността. Ако мислиш, че ще се дръпне - ще се дръпне, ако ли не.. шансовете да не го направи се увеличават наистина много.

shawty
10-15-2010, 20:02
Мислите рефлектират на реалността. Ако мислиш, че ще се дръпне - ще се дръпне, ако ли не.. шансовете да не го направи се увеличават наистина много.

Мерси на всички,и все пак чакам още мнения :D
и специално това ми хареса много :)

BlackCross
10-15-2010, 21:28
К'во чакаш действай докато можеш ако не иска ще го преживееш споко. Се някоя ще ти са търже. ;)

DarkGirll
10-15-2010, 21:41
Какво му мислиш токлова.., :? ми ако се дръпне ще се дръпне ако не се.. кефи се...я давай по-смело.. :wink: Ае с здраве и успех..