PDA

View Full Version : Адекватно държание с гаджето



soffiiiski
10-15-2010, 19:10
здравейте интересувам се как прекарвате с гаджетата си.имам предвид за какво си говорите, когато темите вече са се изчерпали, какво правите и като цяло как прекарвате заедно без да си омръзвате:))))

pinkyy
10-15-2010, 19:17
Ами едно от основните неща е да не се виждаме до втръсване. Имам предвид да не сме нон-стоп заедно 24/7. Трябва малко пространство, за да си липсваме от време на време. Също при прекалено честото виждане има и повече скандали. Иначе със бившия ми например абсолютно винаги имахме за какво да си говорим, никога не се изчерпвахме. Научаването на нови неща 1 за друг, независимо от колко време сме заедно, също го прави по-интересно. Добра работа върши и разнообразието - ходене на различни места, запознанство с нови хора, често да си правите изненади и т.н

umri
10-15-2010, 19:23
Прайм секс. Ако и това писне.... лошо....

MartyParty
10-15-2010, 20:58
Без да си омръзваме...Все си мисля, че в момента в който си омръзнем, няма начин да прекарваме някакво време заедно. Губи се смисъла. Щом са ни се изчерпали темите за разовор, значи основната тръпка си е отишла.

Иначе не е задължително да сме само двамата някъде.Приятното прекарване може да се случи и в компанията на други хора.
Караме го на импулс повечето пъти- вървим в неопределена посока,докато на някого не му щукне идея къде да се ходи.

tuzaro
10-15-2010, 21:13
как може да пускате такива малумни теми майна, може ли такива въпроси да задавате...

BaffaLsc
10-16-2010, 06:38
как може да пускате такива малумни теми майна, може ли такива въпроси да задавате...
+1.. наистина е малоумна темата ,защото няма как темите ви за разговор да се свършат.. все за нещо ще намерите да си говорите и второто ,което е : Не се виждайте абсолютно всеки ден..

DarkTemplar
10-16-2010, 08:37
Разнообразие му е майката. От колкото повече неща се вълнуваш, толкова повече теми за разговор ще имаш и ще си й интересен. Може да вкарваш и по малко въображение от време на време, добрите идеи никога не са излишни.