PDA

View Full Version : Sweex LW907V2 300Mbps MIMO Wireless-N Kit



masterbin
10-15-2010, 20:18
Искам да попитам за този рутер,надежден ли е ? Най вече ми е необходим за безжична връзка с лаптоп.Този USB адаптер като по-силен приемник ли служи ?Как се представя тази марка,здрави ли са техните продукти ?

masterbin
10-15-2010, 20:19
Също така кой от двата е по добър http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=536267 или дадения по горе ?

masterbin
10-16-2010, 10:38
Хайде бе хора какво ви става ? Няма ли някои да каже нещо?

GregoryHouse
10-16-2010, 16:45
Обхвата е еднакъв. Ако ти е за вкъщи нямаш грижи из цялата къща едно и също е и с 2та. Скороста ти зависи от нета. Повече от 100Mbps в България си има само на теория и се отнася не за интернет, а за лан скорост. Второ този адаптер се слага в USB на компютър без Wireless карта, за да може и той да се свързва безжично към рутера. Ако питаш мен, земай евтинийките на Repotec и TPlink и немаш ядове. Аз съм специално с една бракма репотек от 2г и никакъв проблем нищо, че струваще мизерни пари :D

masterbin
10-16-2010, 17:52
Обхвата е еднакъв. Ако ти е за вкъщи нямаш грижи из цялата къща едно и също е и с 2та. Скороста ти зависи от нета. Повече от 100Mbps в България си има само на теория и се отнася не за интернет, а за лан скорост. Второ този адаптер се слага в USB на компютър без Wireless карта, за да може и той да се свързва безжично към рутера. Ако питаш мен, земай евтинийките на Repotec и TPlink и немаш ядове. Аз съм специално с една бракма репотек от 2г и никакъв проблем нищо, че струваще мизерни пари :D Дам това и ще направя днес се посъветвах с един компютърджия които ми препоръча именно tplink като му казах за този sweex вика ти си ненормален зимай някои до 40 лева с адаптер и това е и така и смятам да направя.Благодаря все пак за отзивите ! :)