PDA

View Full Version : Има ли изход..



TheKing6
10-16-2010, 06:43
Ще си го кажа директно - момче съм 12 клас, а момичето 9 от едно у-ще в Пловдив сме.От лятото така да се каже, между нас двамата има нещо, но все зарибявката стигаше само до писане хаха - тя все неможеше да излезе - село,море,балкан на София..Докато един ден не се поизпусна леко, че хич не съм и безразличен.Още от сега уточнявам, че често се караме именно, поради това, че все няма време за да излезем..И така вс. вървеше някак си, докато един мой приятел не и е казал, че я харесвам много..А на жена само това и дай и естествено ми се качи на главата от лигавщини.. както ме харесваше, така изведъж започвах да я отблъсквам много, така изведнъж станах ужасно груб и какво ли още не..А това е едно от момичетата, с които се държа супер мило..В скайп често ме блокираше, после се извинявах, тя ме отблокира и кво ли не..В училище сме различни смени и рядко се засичаме, но винаги като стане усмихнат я поздравявам питам как е.. а тя най-темерутски ми отговаря с 1 дума забива поглед надолу и се изчервява..Преждевременно тя ми каза, че си има и гадже и да не и досаждам, когато и казах добре нп много лесно ще ми станеш напълно безразлична тя веднага почна да ми пише някакви отчайващи глупости ;( да си ги слага на скайпа, както бяха сърцата за гаджето и.. хаха, който никой не е виждал, и чувал, вероятно и тя.И така преди няколко дни отново в у-ще тя така ме подмина и вече ми писна и и казах в прав текст, ако до толкова не съм и приятен да ми го каже по-добре, отколкото да ме отбягва така...Тя отново ме изкара, по черен и от дявола и ми каза писна ми да си измисляш и да ме дразниш и ме блокира..После понеже съм същинска п**ка и писах 4 съобщения в ФБ да ме отблокира никаква реакция...Днес и пиша в чата след 5 мин се сети да ми отг за кво да те отблокирам, само да ми тровиш нервите ли и да ме ядосваш, и когато най-нормално и казах че е важна за мен излезна...А попринцип, ако няколко дни не и пиша или тя го прави или почва да ми харесва по 20 неща в ФБ да ми се набие на очи...Просто е адски странно сега има два варианта:
1.Продължавам да и се моля да ми прости, макар че няма какво и за още един шанс.
2.Давам го неебателен и спирам сякакви контакти с нея, казвайки си, ако е свестна тя сама ще пме потърси, ако ли не не си е струвало.

пп-Толкова говоря за ФБ и скайп щото просто няма gsm, тъй като го е затрила.Мс от сега за съдействието!!!

wasch0
10-16-2010, 06:51
МНОГО позната историйка. Само дето аз съм момиче и съм била на твоето място - още по-кофти.
Според мен откажи се. НЕ й натрапвай чувствата си. ТЯ като усети, че номерцата й не вървят сама ще те потърси :)

BaffaLsc
10-16-2010, 07:31
МНОГО позната историйка. Само дето аз съм момиче и съм била на твоето място - още по-кофти.
Според мен откажи се. НЕ й натрапвай чувствата си. ТЯ като усети, че номерцата й не вървят сама ще те потърси :)
+1..

gunswitch
10-16-2010, 07:54
Братле, намерил си си малка, филмирана кифличка. "Харесвала" те е, щото си и бил интересен. Очевидно обаче, когато е разбрала, че ти я харесваш, вече не й е толкова интересно. Ти не й пишеш няколко дена, спираш й необходимата доза ежедневно внимание, от която тя има нужда и веднага те търси.. и естествено ти веднага си на линия за нея. Докато тя не е за теб. Просто ти си й сигурен = безинтересен. Момето си играе игрички и се прави интересна - нямала gsm дааааа бе, сигурно. В днешно време момиче да е без телефон, никакъв шанс просто. Отвори си очите малко пич. Истината е, че те разиграва. Така че ако искаш да я забиеш не продължавай с поведението си досега, разбии и шаблона, с който е свикнала. Спри да я гониш, нека тя малко да погони теб. Не пиши никакви жалки съобщения да й се молиш да те отблокира и да получиш от ценното й внимание. Изтрии я от всичките си контакти, спри да я поздравяваш. Ще й дадеш доста поводи за размисъл. Накрая тя ще си дойде сама ;)

DarkTemplar
10-16-2010, 08:23
^Абсолютно съм съгласен. Темерутското поведение е най-подходящо към подобни шматки. НЕ се унижавай да й се молиш, все пак си мъж. 8)

TheKing6
10-16-2010, 09:00
Братле, намерил си си малка, филмирана кифличка. "Харесвала" те е, щото си и бил интересен. Очевидно обаче, когато е разбрала, че ти я харесваш, вече не й е толкова интересно. Ти не й пишеш няколко дена, спираш й необходимата доза ежедневно внимание, от която тя има нужда и веднага те търси.. и естествено ти веднага си на линия за нея. Докато тя не е за теб. Просто ти си й сигурен = безинтересен. Момето си играе игрички и се прави интересна - нямала gsm дааааа бе, сигурно. В днешно време момиче да е без телефон, никакъв шанс просто. Отвори си очите малко пич. Истината е, че те разиграва. Така че ако искаш да я забиеш не продължавай с поведението си досега, разбии и шаблона, с който е свикнала. Спри да я гониш, нека тя малко да погони теб. Не пиши никакви жалки съобщения да й се молиш да те отблокира и да получиш от ценното й внимание. Изтрии я от всичките си контакти, спри да я поздравяваш. Ще й дадеш доста поводи за размисъл. Накрая тя ще си дойде сама ;)Радвам се, че мислиш, като мен..Все пак не е едно момиче останало на тоя свят, за да се самоунижавам..

DarkTemplar
10-16-2010, 09:02
Радвам се, че мислиш, като мен..Все пак не е едно момиче останало на тоя свят, за да се самоунижавам..
Ами не го прави. ;)

TheKing6
10-16-2010, 09:18
Знаеш ли колко е трудно, като почти нон стоп мисля за нея..

spopi
10-16-2010, 09:55
Остави я не се занимава явно не знае какво иска.Ако още те харесва сама ще те потърси.Не знам за какво и се извиняваш в това което си написал не видях нещто грозно или лошо да си казал. :)

Brook
10-16-2010, 10:29
Виж най-добре дпри всякакви контакти с нея избягвай я не и пиши и не и говори ,като престанеш да и се натрапваш и да и досаждаш тя може би ще реши да те потърси.Има вариант тя да те харесва ,но да не ти го казва и да се държи така надуто с теб ,защото си има гадже и не иска да го нарани или въобще не изпитва никакви чувства към теб а само се играе с теб както се иска.Почакай и ще видиш след време какво е стане.Междуврмемено си намери някакви занимания че да не мислиш толкова за нея.

flyingmonkey
10-16-2010, 10:38
Ти мъж ли си или п*тка? Ходиш й по гъза и те прави на луд, като стой и гледай. Въобще не я търси, само си тровиш нервите и си губиш времето.

mArMaLaDkA
10-16-2010, 10:53
После понеже съм същинска п**ка

Сам си го каза, има ли нужда даже да пиша коментар? Как да бъдеш "неебателен", като на теб ти пука тооолкова много? Ти си на 18-19 години, да му се невиди, би трябвало да имаш някакво по-зряло мислене и поведение, и да си самостоятелен, а не да се оставяш някакво момиченце да те върти, както си иска. Момичето, колкото и филмирано, и "темерутски" да постъпва - ти постъпваш в пъти повече. И докато на нея й е простено донякъде, 'щото е още малка и тепърва се изгражда като човек, на теб не ти е. Явно се е срамувала, затова и не е излязла с теб, затова и си е измисляла 101 причини. Вместо да я попиташ още веднъж максимум, а след това да спреш да се занимаваш с детски истории, ти си продължил да жалкарстваш и да се задоволяваш с огризки, меченца и цветенца във фейсбук и скайп. Сам си й предоставил удобната възможност да те разиграва, сега си понасяй последствията.

TheKing6
10-16-2010, 11:20
Не на 1001% съм убеден, че не го прави нарочно, а защото е срамежлива..Тя я е срам да ме погледне в очите, а кеакво остава да го прави тарочно...Но за другото сега и пратих за последно да миди една песен и това е вече спирам всякакви контакти..

shokoladd
10-16-2010, 12:12
Маани я тая лигла :o ..намери си някоя, която ще те уважава и цени :smt003

umri
10-16-2010, 13:01
Моят съвет е да не се занимаваш с девствени момичета. То се е видяло, че няма да ме послушаш, затова избери вариант 2 (от твоите) Не може да ми го събере съзнанието как малка, девствена мастия ще ме върти така, ама явно при теб може.

Моето мнение е да не се занимаваш. От това, което чета, стигам до извода, че дори и да излезете, че и да тръгнете... ще я чакаш до след абитуриентската да ти пусне. Изобщо не се занимавай с такива... Сега ти е времето за купони, алкохол и разврат.

Brook
10-16-2010, 13:17
сега му е времето за алкохол и разват?Ти трябва да се шегуваш.Не го слушай наистина трябва да я разкараш върти те на малкото си пръстче.Трябва да си намериш момиче което наистина да те цени и обича.А и наистина си още млад и има далеч по важни неща от това момиче като образованието приятелите и общите забавления.Но не се отпускай прекалено.

TheKing6
10-16-2010, 13:43
сега му е времето за алкохол и разват?Ти трябва да се шегуваш.Не го слушай наистина трябва да я разкараш върти те на малкото си пръстче.Трябва да си намериш момиче което наистина да те цени и обича.А и наистина си още млад и има далеч по важни неща от това момиче като образованието приятелите и общите забавления.Но не се отпускай прекалено.E че тях си ги има, не съм се оплакал :grin:

TheKing6
10-16-2010, 21:33
Хахаха тази вечер гледам момичето ме е отблокирало, но тъй като не трябва да ми пише, за да е интересна, ми отговаря във ФБ на съобщение отпреди 3 дни с " ;] ".Аз и отговорих радвам се че ме отблокира, а отговора и бе оф не бях аз,ама се тая радвай се там хахаха викам кой е бил ми батко..е как батко нали имаше само по-малък брат,аа ми не аз и по голям имам.Добре да приемем,че е така питах я и как пък ще отблокира точно мен, ааа еми той отблокирал всички абее дълга история кво да ти обяснявам и и казах ок, както желаеш и това е...Оплете се яко в лъжите си..Какъв е вашия съвет как да продължа от тук на татък?

TheKing6
10-16-2010, 21:47
Ето и сега какво и коментирах и харесах една снимка хаха тя даже и не ми отг и веднага изтрих всичко..Еми явно ще се наложи, да се правя на неебателен и това е.

mArMaLaDkA
10-16-2010, 21:48
Да продължиш да й тичаш след гъза, както правеше досега и както ще продължаваш да правиш. :)

Колко добри дела трябва да извърша, че и на мен да ми се върже един такъв наивник? 8-)

DarkTemplar
10-16-2010, 21:50
Колко добри дела трябва да извърша, че и на мен да ми се върже един такъв наивник? 8-)
Много чадо, науката още не е стигнала до подобни цифри. 8)

mArMaLaDkA
10-16-2010, 21:51
Не ме дразни и не спами. Основни правила на раздела. 8-)

DarkTemplar
10-16-2010, 22:09
Какво ще получа в замяна? 8-)

Към автора - не се излагай и спри да се поддаваш на моментните хрумки и емоции. Тва е типично за жените.

TheKing6
10-16-2010, 22:15
Какво ще получа в замяна? 8-)

Към автора - не се излагай и спри да се поддаваш на моментните хрумки и емоции. Тва е типично за жените.То че е така, така е, но по тъпо оправдание да излъже не избра ли..че скайпа се е бъгнал и ме е самоотблокирал :D

BgHtH
10-16-2010, 22:19
Въпросната госпожица я прати на майната й.
mArMaLaDkA и да ти се лепне един такъв ,не мисля че ще го изтраеш повече от 5 мин.

umri
10-16-2010, 22:20
Тъп и не слушаш какво ти се говори. Край.

DarkTemplar
10-16-2010, 22:26
То че е така, така е, но по тъпо оправдание да излъже не избра ли..че скайпа се е бъгнал и ме е самоотблокирал :D
Авторе, авторе... що търсиш акъл там където го няма?

tuzaro
10-16-2010, 22:34
кажи от кое даскало си да дойда да и отвъртим главата майна :o :o :lol:

TheKing6
10-17-2010, 10:21
кажи от кое даскало си да дойда да и отвъртим главата майна :o :o :lol: По добре я напънем 8)

eXxXciTeD
10-17-2010, 16:21
За какво се водиш така по нея? Постоянно и се молиш, извиняваш, търсиш одобрение, излиза сякаш ако не го получиш не можеш... никоя жена не би харесала подобно поведение, ако ще да си най-готиния на света.

moneycomeme
10-17-2010, 16:49
Малка,лъжлива,неориентиран а,лигава кучка.Това е определението ми за момичето,което харесваш.Точка.Дори нямам желание да ти дам съвет как да я спечелиш,не искам да съм от виновните за нещастието ти.Открий момичето,което ще те оцени и заобича зареди теб и точно зареди желанието си да показваш чувствата си и да не се правиш на неебателен,какъвто явно не си.Тази порода очевидно не е за теб!Успех! :)

GossipGirl89
10-17-2010, 17:21
Сам си си отговорил на всички въпроси - покажи й на една жена, че я харесваш и е важна за теб и й гледай сеира след това... За съжаление всичките до някаква степен сме такива, колкото и да го отричаме. Аз с ръка на сърцето си признавам, че и на мен някой да ми се кланя в краката и да ми сваля звезди, и аз ще почна да си го въртя както искам поради простата причина, че вече ще ми е безинтересен и няма да имам никакъв респект към него ;) И твоето момиче е по същия начин, още повече, че тя е и малка и тва допълнително обеснява държанието й...
Ти си вече голямо момче (да не кажа и мъж) - не те ли е малко срам от себе си, че тичаш то задника на някаква неориентирана лигла, дето все още не знае *** й ли се, пикае ли й се? Нямаш ли малко самочувствие и достойнство? Я вземи се стегни! Какво й падаш в краката на тая кифличка? Да не би случайно да е някоя богиня или последното момиче на света? :? Жал ми е за такива момчета - свестни и добри, обаче почти никога не попадат на подходящи момичета, които да ги ценят и уважават.
Спри да й пишеш и изобщо спри всякакъв контакт с нея. Нека ти харесва ако ще и 5000 неща и снимки във фейса, нека те блокирва и отблокирва ако ще и 20 000 пъти - да не ти пука ! Покажи й безраличие и ще видиш колко бързо ще си промени отношението като види, че остава без вниманието ти.

wasch0
10-17-2010, 17:56
Знаеш ли колко е трудно, като почти нон стоп мисля за нея..

Всички сме били влюбени и знаем. Ако се опиташ можеш да я забравиш :)

П.П. Ако имаш поне малко достойнство - спри докато е време. Не й позволявай да те унижава повече. Не я моли, не тичай след нея. Спри всякакъв котнакт.

TheKing6
10-17-2010, 21:34
Сам си си отговорил на всички въпроси - покажи й на една жена, че я харесваш и е важна за теб и й гледай сеира след това... За съжаление всичките до някаква степен сме такива, колкото и да го отричаме. Аз с ръка на сърцето си признавам, че и на мен някой да ми се кланя в краката и да ми сваля звезди, и аз ще почна да си го въртя както искам поради простата причина, че вече ще ми е безинтересен и няма да имам никакъв респект към него ;) И твоето момиче е по същия начин, още повече, че тя е и малка и тва допълнително обеснява държанието й...
Ти си вече голямо момче (да не кажа и мъж) - не те ли е малко срам от себе си, че тичаш то задника на някаква неориентирана лигла, дето все още не знае *** й ли се, пикае ли й се? Нямаш ли малко самочувствие и достойнство? Я вземи се стегни! Какво й падаш в краката на тая кифличка? Да не би случайно да е някоя богиня или последното момиче на света? :? Жал ми е за такива момчета - свестни и добри, обаче почти никога не попадат на подходящи момичета, които да ги ценят и уважават.
Спри да й пишеш и изобщо спри всякакъв контакт с нея. Нека ти харесва ако ще и 5000 неща и снимки във фейса, нека те блокирва и отблокирва ако ще и 20 000 пъти - да не ти пука ! Покажи й безраличие и ще видиш колко бързо ще си промени отношението като види, че остава без вниманието ти. :-) :-)

Мерси много, за мнението и на теб, и на всички.Адски полезно е.. а и сте прави, колко по сериозни неща свързани с момичета съм преживявал, че това ли няма..Случвало се е да рева ден и нощ и пак да не го покажа..Та сега ли няма..Що се касае до другото, последното нещо за мен е че съм свестен..И ме е яд, че става така, преди като търсех само курви и нямах този проблем, сега викам ред е на малко любов, но уви.. явно не е подходящ случая.Благодаря отново.

Korrnyy
10-17-2010, 21:46
Ами тя е много зле..
Ако искаш се занимавай с пубертетските и лиготии и я чакай докато се осъзнае какво иска, или си намери момиче на място, което няма да ти върти номера.

DarkTemplar
10-18-2010, 09:25
преди като търсех само к**ви и нямах този проблем
Еми явно е време да се върнеш към предишните си навици. :D

TheKing6
10-18-2010, 12:56
преди като търсех само к**ви и нямах този проблем
Еми явно е време да се върнеш към предишните си навици. :DЕми то явно п..инското е дълбоко заложено в мен... щом яко мисля за нея..Питах 1 момче от класа и дали има брат и каза, че има 1 брат, койно е 4 клас, така че тома за баткото отпада...Лъжа си е..И като са имали час в петък чу е казала да си даде скайпа да ми пише от неговия, щото ме била блокирала хаха

music0is0my0life
10-18-2010, 19:28
О боже мой!! Как по дяволите можеш да оставиш някаква пикла да те разиграва като шут? :shock:
Осъзнай се .. ти мъж ли си или к'во ?? :?

ohluv
10-18-2010, 20:34
Иди пийни в Изгубеният и щи мине,батко :D

TheKing6
10-18-2010, 22:13
Издържа 3 дни без да ми пише.. брейй изумен съм..

TheKing6
10-19-2010, 17:35
Тя издържа, но аз... все по-трудно ми е....

deadlift666
10-19-2010, 17:40
Излизай на някъде с приятели и изобщо няма да мислиш за нея. 8-)

TheKing6
10-19-2010, 22:19
ахахаха днес момичето се престраши да ми пише :o :o и ми каза, че след като я попитах още преди няколко дни "нямаше ли само по-малък брат" и ми отговори с "не, имам и по-голям", ми писа в скайп, че няма, а това бил братовчед и, който и бил, като брат :razz: :razz: :razz: И после я питах, защо никаква не пише няколко дни и ми каза, че имала мн. работа.Попитах я е във ФБ се за 1 минута можеше да ми пишеш 1 съобщение отговора и бе ОФФФФФФФФФФФФФФФ и ме блокира :razz: :razz: :razz: :razz: явно очаквайки утре 1000 сълзливи писма за извинение и да ме отблокира, но...

deadlift666
10-20-2010, 05:55
Проблема е в теб. К'во толкова и пишеш. Тя като ти пишеше изобщо не трябваше да и отговаряш. Ингор!!