PDA

View Full Version : Искаше втори шанс, а сега си е същия



gevitooo
10-16-2010, 07:57
Здрасти :) с момчето с което съм сега сме ходихме лятото, после почна да се държи тъпо и аз скъсах с него. Все още го харесвах, но щях да го преодолея, ако той не ме беше помолил за втори шанс. Реших да му го дам, в началото всичко беше идеално, държеше се супер. Всъщност снощи беше първото нещо, което разклати силно сигурноста ми. Както си пишехме той ми напомни за лятото (помислих че иска да се усмихна, защото бях ядосана и тъжна, той това много добре го знаеше) след това почна как било жалко, че съм щяла да бъда цяло лято извън България, но все пак му се искало и това което идва да е същото. Казах му значи няма да е с мен, а той " К'во да направя да легна да рева, че те няма ли?". В този момент както ми бешпе гадно се разплаках, но нищо но му казах. Казах ок така е, казах че си лягам. Казвам си ок той не иска да чака, но до лятото има страшно много време, защо го каза точно когато ми идеше да ревна и без неговите изповеди. Пък и ако държи на мен колкото твърди, два месеца не би трябвало да са му проблем нали? Чудя се дали да продължа все едно не го е казал и ако пак ме нарани по подобен начин да го оставя да си търси другата или да го направя още сега?
Благодаря на всички, които си направиха труда да прочетат :)

valdesbg
10-16-2010, 08:11
Втория шанс първо се заслужва и след това се дава.... обратното е висша проява на глупост и наивност.

flyingmonkey
10-16-2010, 10:48
^^

+1

Не е трябвало да избързваш. Моя съвет е да го видиш дали ще продължава, да се държи така известно време, ако го прави.. директно му бий шута.

kobrichka
10-16-2010, 10:59
Както казаха малко по-нагоре втори шанс се заслужава, а не се дава просто така. Според мен трябва да го оставиш сега, защото ако се задълбочът нещата после ще страдаш много повече. Както се вижда от казаното от него, той няма да седи и да те чака. Гаджето трябва да е радост в живота ти и същевременно да е до теб в трудните моменти. Аз не виждам твоят приятел нито да ти носи радост, нито пък да е до теб. Не виждам причина да си с него.

BaffaLsc
10-16-2010, 11:02
^^

+1

Не е трябвало да избързваш. Моя съвет е да го видиш дали ще продължава, да се държи така известно време, ако го прави.. директно му бий шута.
Подписът ти е мега як. 8-)

ПТ : valdesbg съгласна съм с теб. Наистина трябва да го е заслужил този 2ри шанс. Дала си му го напразно..

Brook
10-16-2010, 13:06
И аз това чакам постъпила си много наивно сато си му дала втори шанс.Явно си го направила защото наистина много го обичаш и държиш на него но това е грешка.Шанша не се изисква а се печели.Не мога да те разбера как след като той се е отнасял така си му простила така бързо.Наблюдавай как се държи с тебе ако все так се държи го напусни.Но аз лично мисля че трябва преди да предприемаш това което сметнеш за правилно да поговориш с него на живо по този въпрос.

gevitooo
10-16-2010, 14:18
Мерси много на всички :) ще помисля много върху всичко. Със сигурност ще говоря с него на живо, този път няма да му се вързвам на думите, осъзнах се и може би всичко ще бъде до тук, той пропиля шанса, който дори не беше заслужил.

Elenichkaa
10-16-2010, 15:58
Я по -позитивно!!! : ) : ) : )
Ще ходиш извън България това лято,а пък се дебресираш от сега заради глупости!
поне едно признай-- бил е честен 8-) (в кръга н ашегата : ) )
Не унивай...има толкова други момчета....!!!!!!!!

Ssummerjam
10-25-2010, 10:10
Втория шанс първо се заслужва и след това се дава.... обратното е висша проява на глупост и наивност. Напълно съгласна. От това, което прочетох оставам с впечатление, че не държи особено на теб. Късай го.

PoRcHeTaTa1
10-25-2010, 11:20
Както казаха малко по-нагоре втори шанс се заслужава, а не се дава просто така. Според мен трябва да го оставиш сега, защото ако се задълбочът нещата после ще страдаш много повече. Както се вижда от казаното от него, той няма да седи и да те чака. Гаджето трябва да е радост в живота ти и същевременно да е до теб в трудните моменти. Аз не виждам твоят приятел нито да ти носи радост, нито пък да е до теб. Не виждам причина да си с него.

+1 И аз така мисля ! Успех!