PDA

View Full Version : Къдрене с ролки...



fuckme
10-16-2010, 08:25
Решила съм да се накъдря с ролки, но проблема е, че нито знам колко време се държат, нито нищоо... :D Слагам ги на мокра коса, по 1 час ли, по 30 минути ли да ги държа... ? Иии после си мачкам косата с пяна и се суша .. така добре ли е ? Най - вече се чудя по колко време да си държа ролките... :-o

gabi7u
10-16-2010, 09:01
аз пък на леееко влажна коса слагам пяна и навивам ролките(навътре) и лягам да спя с тях ..
иначе не знам.. 1,2,3 часа 8-)

BaffaLsc
10-16-2010, 11:05
Аз не мога да си навия косата на тея чудесии пък не знам за вас. :lol: Една приятелка спи с тях и на сутринта косата й още е мокра (щото не я суши).

BabySun
10-16-2010, 17:32
Косата ти трябва да е мокра , навиваш ролките навътре и след това изсушаваш и аз спя с тях иначе около 3 , 4 часа не сам сигурна :) 8)

qsiii
10-16-2010, 18:15
Аз само един път съм го правила това чудо :D . Вечерта ги навих и на сутринта като станах цялата ми коса беше една такава къдрава и някак си нагоре щръкнала ще кажеш, че съм бръкнала в контакта :lol:

shokoladd
10-16-2010, 19:41
След кат се изкъпеш леко а сушиш слагаш пяна и навиваш на сутринта малко лак и си готова :-D

fuckme
10-17-2010, 06:28
е как да спя с тях, не е ли неудобно :D иначе вчера се пробвах да се мачкам с пяна, беше малко фейл, ама нищо. снощи спах с плитки и сега съм що - годе къдрава. Корените ми са прави и нямам обем ;@

shanell1
10-17-2010, 08:17
Аз попринцип след като се изкъпя - навивам ги и спя с тях.. Според мен косата ти трябва първо да е изсъхнала, това за мен и по-добрия вариант, навити на мокра коса хич не ми харесва как стои после :) Иначе след като си ги сложиш - пръскаш малко лак, след като ги махнеш - мачкаш косата с пяна и после сушиш :)

blondeVIP
10-17-2010, 08:48
Аз обикновенно след като се изкъпя, леко я изсушавам, да е съвсем малко влажна, слагам пяна, и навивам. Лягам да спя с тях и сутринта евентуално преди да ги махна леко пръскам с лак, но не винаги, иначе не е толкова неудобно да се спи с тях, те нали са мекичкии ;рр :)

animefreak19
10-17-2010, 09:51
е точно това го направих вчера! хубаво стана,прекрасен обем направи,изобщо доволна съм си.
относно как трябва да го правиш, косата ти не трябва да е мокра,а само влажна защото иначе няма да изсъхне. аз си спя с тях,вярно че са малко неудобни но се свиква.единствения проблем при мен беше че мн бързо се развалиха,но това сигурно си ми е от косата защото е естествено права.
:)