PDA

View Full Version : СЕКС НА ПЪРВА СРЕЩА



ronky
10-16-2010, 12:27
Здравейте!Аз съм момиче на почти 17 години!До скоро мислех,че първият ми път трябва да е с момче,което наистина обичам,но се случи нещо непредвидено.Запознах се с едно момче,на 23г,излязохме на първа среща,отидохме у тях, аз имах намерение да му откажа,защото не се чувствах готова и не веднъж съм отказвала на момче,но когато той започна да ме докосва беше различно,изгубих контрол над себе си и над всички свои сетива!Отдадох му се!Не съм сигурна обаче дали ме е отворил,защото нямаше кръв,а само болка!От една страна се радвам,че го направих не беше лошо като за пръв път,но от друга му дадох това,което искаше и незнам дали ще поиска отново да се видим!Попринцип съм чела много мнения по отношение на секса и на първия път,но когато ти се случи се объркваш,затова моля да ми кажете според вас правилно ли съм постъпила и дали е възможно да не ме е отворил..Няма да се разсърдя на никой дори мнението му да е отрицателно.Благодаря предварително!

xoxi
10-16-2010, 12:32
Не при всички има кръв първият път. Това би трябвало да го знаеш, щом си чела. Ако е влизал в теб, значи си отворена, нищо, че не е имало кръв.
А относно това дали си направила грешка. Само ти можеш да си прецениш. Грешка ще е, ако ти я почувстваш като такава.

Cnvrs4
10-16-2010, 13:01
Много хубаво ти го каза колегата по-горе,много е важно как се чувстваш ти и дали искаш да продължиш отношенията си с него,поговори с него питай го директно,винаги когато рискуваш можеш да спечелиш,като не рискуваш това няма как да стане,всичко зависи от теб и него,просто е,успех и много усмивки :)

jabkaaa
10-16-2010, 15:04
Ти не си малка-на 17 години ии не е лошо,че си ги го направила,а и щом казваш,че е било добре и щом не съжаляваш,значи всичко е ок.А по въпроса дали те е отворил-да :)

Biskfitka
10-16-2010, 15:20
Не си девствена вече.Може да се радваш,че е нямало кръв-нормално е ;)
А дали е грешка-зависи от намеренията на момчето,а и от твойте също ;) :)

ronky
10-16-2010, 15:41
Преди да се срещнем с него много сме си говорили,че съм привърженик на сериозните връзки и точно затова съм чакала подходящото момче и точния момент,но..с него всичко се разви по различен начин,явно и той имаше повече опит и успя да ме предразположи и да ми замае главата,разбира се не беше толкова романтично и прекрасно,колкото очаквах,болеше ме,бях притеснена,все пак нямам опит,казах му че съм девствена чак когато пристъпихме към същинската част и той беше доста изненадан,явно не съм била чак толкова несръчна иначе щеше да забележи или незнам..но се радвам,че нямаше кръв,защото тогава още повече щях да се притесня..Не искам да спираме дотук,но той по никакъв начин не показва,че иска да имаме връзка.Обажда ми се,говорим си,но е както преди,не съм сигурна,че осъзнава каква част от себе си му дадох...

mArMaLaDkA
10-16-2010, 16:09
А какво да направи? Да ти предложи брак? Няма как да осъзнае колко ценно за теб нещо си му дала, като ти си му го дала още на първата вечер, без даже да се налага момчето да предприема кой знае какви усилия. Или той е имал правилен подход за разлика от другите, или на теб ти се е искало повече от друг път.
Някаква супер неориентирана си... грешка ли било, не било ли... Ако наистина смяташе девствеността си за скъпоценност нямаше да я дадеш току-така на първия срещнат на първата среща и щеше да се чувстваш зле, че си го направила. Обаче явно това не си е твое мнение, а нечие друго, насадено в ранните ти години, и затова в момента не знаеш кво чувстваш, кво мислиш и т.н.

LoveHurT
10-16-2010, 16:17
Повечето са с представа, че първият път трябва да бъде перфектен.. с точното момче, място, време.. всико, но в крайна сметка всичко е само за момента. След време както и да е минало, ще остане просто спомен.. така че от теб зависи как ще го приемеш.. :)

ronky
10-16-2010, 17:34
А какво да направи? Да ти предложи брак? Няма как да осъзнае колко ценно за теб нещо си му дала, като ти си му го дала още на първата вечер, без даже да се налага момчето да предприема кой знае какви усилия. Или той е имал правилен подход за разлика от другите, или на теб ти се е искало повече от друг път.
Някаква супер неориентирана си... грешка ли било, не било ли... Ако наистина смяташе девствеността си за скъпоценност нямаше да я дадеш току-така на първия срещнат на първата среща и щеше да се чувстваш зле, че си го направила. Обаче явно това не си е твое мнение, а нечие друго, насадено в ранните ти години, и затова в момента не знаеш кво чувстваш, кво мислиш и т.н.
_________________

НЕ не искам брак и да неориентирана съм,но трябва да отбележа,че няколко пъти са ме зарязвали,заради това,че не искам да правя секс.Искало ми се е,но все си мислех,че трябва да изчакам.Не ми е било цел да се случи на първата среща,просто за един момент изключих всяка капчица разум,продължавам да мисля,че девствеността ми е ценна и никой не ми е насаждал това мнение,и ДА не съжалявам,че го направих,ще съжалявам единствено ако момчето повече не иска да ме види..но не бих се учудила,защото ако не го бях направила щях да съм задръстена,а понеже го направих излиза,че съм лесна...това е момчешката психика...

nefchi_bs
10-16-2010, 19:13
Девствеността е хубаво нещо,но не е чак толкова ценна(според мен).Щом ти е било хубаво и не си го спряла,значи не е било грешка.

DarkTemplar
10-16-2010, 20:06
Девствеността е хубаво нещо,но не е чак толкова ценна(според мен).Щом ти е било хубаво и не си го спряла,значи не е било грешка.
Подкрепям.

Ти вече си проиграла основния си коз, по-нататъшното развитие зависи изцяло от него.

AceXe
10-16-2010, 20:15
Девствеността е хубаво нещо,но не е чак толкова ценна(според мен).Щом ти е било хубаво и не си го спряла,значи не е било грешка.
Подкрепям.

Ти вече си проиграла основния си коз, по-нататъшното развитие зависи изцяло от него.

В случая ще се съглася с всички по-нагоре. Всичко е в теб и ти знаеш как го чувстваш. Ако е момче на място и го харесваш защо не продължиш отношенията си с него?

ronky
10-16-2010, 20:54
Девствеността е хубаво нещо,но не е чак толкова ценна(според мен).Щом ти е било хубаво и не си го спряла,значи не е било грешка.
Подкрепям.

Ти вече си проиграла основния си коз, по-нататъшното развитие зависи изцяло от него.

В случая ще се съглася с всички по-нагоре. Всичко е в теб и ти знаеш как го чувстваш. Ако е момче на място и го харесваш защо не продължиш отношенията си с него?

Аз искам да продължа отношенията си с него,но незнам какво мисли той,не искам да го питам директно,тъй като мисля,че още е рано и може да се стресне от прекаленната сериозност..

Merveille
10-16-2010, 21:23
Не съжалявай! Свършило се е , направила си го. Тези терзания могат само проблеми да ти докарат. Дали ще продължите не се знае. Това зависи и то него,и от теб,и от намеренията му. Но в по-лошия вариант,ако не продължите,това далеч не значи,че трябва да се забиваш с мисли,че е било грешка и че си прецакала всичко. Щом ти е било добре и си го направила с желание,значи първият ти път е минал добре. И при мен нямаше кръв м/у другото. Не си мисли,че всеки път става като романтиките по ТВ. Единственият с главно Е няма да го намериш така лесно. Мисли позитивно!

Guio92
10-16-2010, 21:30
"нещо толкова скъпоценно"
Девственоста има стойност само ако ще ставаш гейша, другото са формалности останали от едно време, когато било прието че булката не трябва да е дупена...

GossipGirl89
10-16-2010, 22:07
Аз искам да продължа отношенията си с него,но незнам какво мисли той,не искам да го питам директно,тъй като мисля,че още е рано и може да се стресне от прекаленната сериозност..

Вече си преспала с него - кое му е "раното" тогава? :D
След като и преди сте си говорили, че търсиш сериозна връзка и след като вече си спала с него, баш сега си е момента да го попиташ какво смята да правите оттук насетне. Обаче да те предупредя - не храни големи надежди. Всичко си зависи от това дали е свестен и сериозен, но все пак ако не иска по-нататъшни отношения, грешката донякъде ще си е в теб. Не те упреквам за това, което си направила - в крайна сметка така си го почувствала и поискала, но все пак секса още на първата среща момчетата си го тълкуват по различни начини. Може да реши, че прекалено лесно си му се дала и затова да се откаже. Те момчетата имат моменти, в които и те самите не знаят какво точно искат - ако не му пуснеш ще те изкара някаква задръстенячка, ако му пуснеш обаче ще каже, че си к***а. Не се притеснявай - каквото и да стане, да не ти пука много-много. В крайна сметка казваш, че не е било толкова лошо - ако не друго, то поне ще останеш с хубави спомени :)

DarkTemplar
10-16-2010, 22:13
Те момчетата имат моменти, в които и те самите не знаят какво точно искат
Точно това казано от момиче звучи направо цинично. :D

GossipGirl89
10-17-2010, 08:31
Те момчетата имат моменти, в които и те самите не знаят какво точно искат
Точно това казано от момиче звучи направо цинично. :D

Не казвам, че ние знаем какво искаме - същите сме :D но изразих мнение конкретно за случая

DarkTemplar
10-17-2010, 10:08
^Разбрах и съм съгласен с останалата част от поста ти. ;)

ThisIsMe
10-17-2010, 10:18
По това ,което си написала ,личи че си свястно момиче,но действията ти говорят друго.Жалко за теб.Жалко,че си се поддала и си избързала.Има едно важно правило,което е трябвало да знаеш:
''Секс на първа среща-никога!''
Но явно вече е късно за каквото и да е било.С какво впечатление според теб е останало това момче?
Ще ти кажа.
Не те мисли за сериозна,защото по тази логика ти би могла да правиш секс с всеки още на първата среща.Би могла да се поддадеш винаги,което на него не му е изгодно.Кой ще предпочете такова момиче?
Станалото,станало но според мен си направила огромна грешка и вече едвали би могла да я поправиш.Едва ли момчето ще оцени този наистина ценен подарък,който си му направила и си му доказала,че си поредна,а не единствена.И не,не ме мисли за някоя задръстенячка.Аз съм също на 17,но никога не бих позволила да се стигне до секс на първа среща.Доказателство за това е ,че имам сериозна връзка от 3 години,но все още не съм позволила да се стига до секс.Може да им се стори прекалено на някои съфорумници,но смятай колко е ценно това за мен,а каму ли за едно момче.Това не е защото съм надута ,не не съм.Просто уважавам себе си ,но и приятелят уважава мен и решението ми.Както и да е.Само дадох пример. Пожелавам ти занапред да внимаваш,но тази твоя грешка ще ти остане ''петно'' до живот.Помни ми думите!Успех все пак!

Niksan
10-19-2010, 22:20
малко спада към курвенско но при всеки е различно всеки може да си прецени зависи дали го иска :D

gaidalcain
10-20-2010, 02:52
По това ,което си написала ,личи че си свястно момиче,но действията ти говорят друго.Жалко за теб.Жалко,че си се поддала и си избързала.Има едно важно правило,което е трябвало да знаеш:
''Секс на първа среща-никога!''
Но явно вече е късно за каквото и да е било.С какво впечатление според теб е останало това момче?
Ще ти кажа.
Не те мисли за сериозна,защото по тази логика ти би могла да правиш секс с всеки още на първата среща.Би могла да се поддадеш винаги,което на него не му е изгодно.Кой ще предпочете такова момиче?
Станалото,станало но според мен си направила огромна грешка и вече едвали би могла да я поправиш.Едва ли момчето ще оцени този наистина ценен подарък,който си му направила и си му доказала,че си поредна,а не единствена.И не,не ме мисли за някоя задръстенячка.Аз съм също на 17,но никога не бих позволила да се стигне до секс на първа среща.Доказателство за това е ,че имам сериозна връзка от 3 години,но все още не съм позволила да се стига до секс.Може да им се стори прекалено на някои съфорумници,но смятай колко е ценно това за мен,а каму ли за едно момче.Това не е защото съм надута ,не не съм.Просто уважавам себе си ,но и приятелят уважава мен и решението ми.Както и да е.Само дадох пример. Пожелавам ти занапред да внимаваш,но тази твоя грешка ще ти остане ''петно'' до живот.Помни ми думите!Успех все пак!

Или приятеля ти е девствен, или ти изневерява!!! 3 години без секс връзка на това връзка ли му викаш!!

mArMaLaDkA
10-21-2010, 13:24
Доказателство за това е ,че имам сериозна връзка от 3 години,но все още не съм позволила да се стига до секс.

И гордееш ли се? 'Щото си е направо плачевно. Не мога да си представя да съм с някого 3 години и поне няколко пъти за тоя период да не ми е идвало да го награбя. Или трябва да съм фригидна, или просто да не съм дорасла още, за да изпитвам влечение към някого и съответно да имам връзка. Просто е нереално приятелят ти да ти харесва не само като характер, но и като външност, като тяло, да обичаш него, както и всяка част от него и нито, ама нито веднъж да не си пожелала да сте заедно. За толкова време заедно би трябвало да сте си изградили желязно доверие и разбирателство помежду си, да си успяла да прецениш, че той ти е скъп и те уважава, и че следователно, ако спиш с него, няма да дойде краят на света и ти да се омърсиш, давайки му девствеността си.

DarkTemplar
10-22-2010, 11:11
ThisIsMe, фригидност?