PDA

View Full Version : хининова вода



SuN15
10-16-2010, 12:55
Колко пъти горе доло ускорява разтежа на косата ? :)

schhhhhhh
10-16-2010, 18:44
Колко пъти точно не мога да ти кажа, но определено ускорява растежа на косата. Аз я ползвах около месец - месец и половина и за тва време порасна дооста. Има и значение колко пъти седмично си слагаш

vagarious
10-16-2010, 18:46
И аз не мога да ти кажа с колко г/д ускорява растежа на косата, но е факт, че наистина го ускорява!!!
Използвам хининовата вода от февруари месец и я слагам след всяко измиване на косата.Мисля, че имах 1 месец почивка.Определено косата ми е по-подхранена и расте бързичко.Доволна съм мноого. :grin:

SuN15
10-16-2010, 18:47
ми аз мога секи ден да си слагам .. и да речем че за месец косата ми пораства с 4 см тогава след като ползвам хининовата вода колко горе доло ще е :D

vagarious
10-16-2010, 18:51
Е чак пък всеки ден .. :?
Ще започне да ти се омазнява мноого по-бързо, отколкото да порастне. 8-)
Не, шегувам се, но наистина ще се омазнява.
Не очаквай луд растеж .. На теб може и да не ти действа. :?

SuN15
10-16-2010, 18:58
Е чак пък всеки ден .. :?
Ще започне да ти се омазнява мноого по-бързо, отколкото да порастне. 8-)
Не, шегувам се, но наистина ще се омазнява.
Не очаквай луд растеж .. На теб може и да не ти действа. :?
дано да ми деиства че как се постригах не се хресвам много е късо :D

schhhhhhh
10-16-2010, 19:01
ми аз мога секи ден да си слагам .. и да речем че за месец косата ми пораства с 4 см тогава след като ползвам хининовата вода колко горе доло ще е Very Happy
Около 6 см г/д



Друг + за мен в следствие от ползването на хининовата вода е, че ноктите ми станаха супер здрави :grin:

vagarious
10-16-2010, 19:04
Друг + за мен в следствие от ползването на хининовата вода е, че ноктите ми станаха супер здрави :grin:

Е е .. :shock:
Това пък за 1ви път го чувам, наистина.
Не знаех, че едното има общо с другото.
Ама сигурно, защото я втриваш с пръсти, а моята е с пулверизатор и повече я втривам с длан, отколкото с пръсти. :? :shock:

SuN15
10-16-2010, 19:46
значи процеса на растене не се променя ного .. а така ми се искаше

SuN15
10-17-2010, 09:57
Друг + за мен в следствие от ползването на хининовата вода е, че ноктите ми станаха супер здрави :grin:

Е е .. :shock:
Това пък за 1ви път го чувам, наистина.
Не знаех, че едното има общо с другото.
Ама сигурно, защото я втриваш с пръсти, а моята е с пулверизатор и повече я втривам с длан, отколкото с пръсти. :? :shock:
То косама и нокътя си приличат много .. структората им е подобна но изглеждат различно :)