PDA

View Full Version : Ботушкии...



andyblow
10-16-2010, 16:28
Искам да ви попитам дали жи харесват тези ботушки http://www.converse.com/#/products/Shoes/ChuckTaylor/517429 мисля да си ги взема и затова искам мнения (не че ме интересува аз така или ина4е ще си ги купя но все пак) :) :) :D

psych0
10-16-2010, 16:32
харесват ми
минала зима я изкарах с конвърс само,че обикновенните кецове ;д нямат грешка 8-)

andyblow
10-16-2010, 16:35
^ а дали ще пропускат защото са велурени смис в магазина ми казаха 4е няма да пропускат ама незнам :D

psych0
10-16-2010, 16:43
ами лично моите кецове не пропускаха,а бяха от обикновенните на Конвърс,за тези не знам,но предполагам че няма да пропускат :)

andyblow
10-16-2010, 17:03
^ мерсии многооо :grin: :grin: :-) :-)

BaffaLsc
10-16-2010, 17:16
Не ми харесват нагоре.. иначе надолу са хубави,но за зимата според мен не стават.

ameli
10-16-2010, 17:17
За какво само правите теми и питате за мнения, след като 'така или иначе ще си ги вземете'?
И не, не ми харесват.

MissNothing
10-16-2010, 17:22
Айде ся всеки да направи тема за бъдещите ис ботушки или яке. Ми тъй или иначе ще си ги вземеш, ще разбереш какво ти казват хората около теб..
Ами не ми харесват. То по-добре си вземи едни малко по-ниски кецове.. на Конвърс попрницип са хубави.

ThisIsMe
10-16-2010, 17:22
НА мен ,цяло може да се каже че ми харесват.Не харесвам само подметката,някак грамаднос стои.Не са лоши :)

andyblow
10-16-2010, 17:29
неразбрах защо ameli i MissNothing ме нападнаха смисъл аз просто искам да видя дали на околните им харесват не е нужно от злобни коментари ако имате такива мисли по-добре не ги пишете. А и темата която сам направила е с цел някакъв въпрос нали това е форум не е безмислена.
MissNothing ами нека си направи всеки такава тема на теб какво ти пре4и ??

schhhhhhh
10-16-2010, 18:53
Сладурски са, дано не ти пропускат

MissNothing
10-16-2010, 18:59
неразбрах защо ameli i MissNothing ме нападнаха смисъл аз просто искам да видя дали на околните им харесват не е нужно от злобни коментари ако имате такива мисли по-добре не ги пишете. А и темата която сам направила е с цел някакъв въпрос нали това е форум не е безмислена.
MissNothing ами нека си направи всеки такава тема на теб какво ти пре4и ??
Е не те нападам, просот така или иначе ще ги вземеш, ще разбереш какво мислят хората.
А и аз си изказах мнението-попрницип на Конвърс нещата ми харесват, но точно тези не особено. Но щом на теб ти харесваат си ги взимай.
:)

titinkaa
10-16-2010, 19:20
Не ми харесват.

andyblow
10-16-2010, 19:26
неразбрах защо ameli i MissNothing ме нападнаха смисъл аз просто искам да видя дали на околните им харесват не е нужно от злобни коментари ако имате такива мисли по-добре не ги пишете. А и темата която сам направила е с цел някакъв въпрос нали това е форум не е безмислена.
MissNothing ами нека си направи всеки такава тема на теб какво ти пре4и ??
Е не те нападам, просот така или иначе ще ги вземеш, ще разбереш какво мислят хората.
А и аз си изказах мнението-попрницип на Конвърс нещата ми харесват, но точно тези не особено. Но щом на теб ти харесваат си ги взимай.
:)
ок сажалявам но така прозвуча самото изказване иначе сигурно няма да си ги зимам защото ще пропускат и няма смисъл да дам 180 кинта и да ми мръзнат краката ще търся други то се е видяло мерси все пак на вси4ки за отговорите :) :)

dob4y
10-16-2010, 19:53
Хубави са да, Но по важното е на тебе да ти харесват :)

guinessgirl
10-17-2010, 13:31
ужасно.. даже ужасно е слабо казано... потресаващо отвратителни са,не мога да повярвам,че има хора на които тва им харесва,плюс тва на крака ше седят като галоши.

LipSy
10-17-2010, 13:37
Сега ти (съдателката на темата) казваш, че това са ботуши?! На мен не ми приличат точно на ботуши. Това е нещо смесено между кецове и ботуши! Не знам как се наричат тези обувки. Това за зимата според мен не е много подходящо. Честно казано на мен не ми харесват въобще! Ако ще си ги вземаш, вземай ги. Нали на теб ти харесват!

diiana86
10-17-2010, 18:50
Много смисъл има да се направят 100 еднакви теми, толко ли не можа да коментираш в темата за ботушите примерно... И като и без това ще си ги взимаш, к`во ти пука какво мислим?
И за да е по темата- не ми харесват. Ужасни са. (y)