PDA

View Full Version : Какво да я правя



SharkBg
10-16-2010, 18:04
Запознах се се с едно момиче в което се влюбих.
Няколко пъти излизаме вече и сме в процес на опознаване...
Онзи ден започна да ми разправя за бившите си ,днес отново,но даже включи и настоящия и приятел (оплаквания от него).
Как мислите? Как да постъпя?Чувал съм ,че това да разправя за бившите и не е на добре .

Paramour
10-16-2010, 18:49
Какво можеш да направиш... бъди й приятел.
Като скъса с приятеля си й кажи, че имаш някакви чувства/влечение към нея и виж какво ще ти отговори тя.
:)

BlindedAngel
10-16-2010, 19:11
Какво можеш да направиш... бъди й приятел.
Като скъса с приятеля си й кажи, че имаш някакви чувства/влечение към нея и виж какво ще ти отговори тя.
:)
Грешка.Станеш ли й приятел ще си останеш само приятел.
Какво можеш да направиш ? Говорете си на сериозни теми,за простотии и флиртувай открито с нея.Така хем ще види че си сериозен, хем че имаш нещо към нея.Ако не те огрее продължаваш със следващата 8)

justonegirlwithonehope
10-16-2010, 19:15
Покажи и какво чувстваш.

BaffaLsc
10-16-2010, 19:19
Какво можеш да направиш... бъди й приятел.
Като скъса с приятеля си й кажи, че имаш някакви чувства/влечение към нея и виж какво ще ти отговори тя.
:)
Грешка.Станеш ли й приятел ще си останеш само приятел.
Какво можеш да направиш ? Говорете си на сериозни теми,за простотии и флиртувай открито с нея.Така хем ще види че си сериозен, хем че имаш нещо към нея.Ако не те огрее продължаваш със следващата 8)
Точно така.Ако не й покажеш по някакъв начин ,че имаш чувства към нея.. ще попаднеш в '' Зоната на приятелите '' ,а това не е добре.

ImSoInLove
10-16-2010, 19:49
Какво можеш да направиш... бъди й приятел.
Като скъса с приятеля си й кажи, че имаш някакви чувства/влечение към нея и виж какво ще ти отговори тя.
:)

Ще му отговори:
И аз те харесвам,но те възприемам само като приятел :wink:

Paramour
10-16-2010, 22:00
Добре... не обръщай внимание на тъпия ми/по-горе/ съвет!
Действай. 8-)

Merveille
10-16-2010, 22:02
Ами момичето очевидно те приема за просто приятел и ти споделя. Или й дай да разбере какво чувстваш с риск да я изгубиш , или й бъди приятел докато нещата с нейния не се развалят и тогава действай ти..

DevilWish
10-16-2010, 22:02
Според мен те има само за приятел/ слушател щом ти говори за гаджетата си ;)

mArMaLaDkA
10-16-2010, 22:54
плесни й един зад врата.


Как мислите? Как да постъпя?Чувал съм ,че това да разправя за бившите и не е на добре .

А още по-конфузно е да ти говори за настоящия си. 8-)

BgHtH
10-16-2010, 23:32
[quote="mArMaLaDkA"
А още по-конфузно е да ти говори за настоящия си. 8-)[/quote]

Зависи какво говори,ако се оплаква като се разделят ,може и да успееш да и подариш един утешителен секс.

tuzaro
10-16-2010, 23:37
станал си и приятелка майна, тва е голям ташаk особено ако я харесваш и искаш нещо повече от едно чукaне.

Lexynnka
10-17-2010, 02:03
Покажи и какво чувстваш.

Elenichkaa
10-17-2010, 07:12
казваш й направо,без завъртания....

SharkBg
10-17-2010, 09:51
За него говори само лоши работи ..... Аз затова чакам да видя какво ще стане и тогава да действам.
Но и тя си го каза -за 2 седмици с него е излязла 1 път с мен 5.... .
Другото което е ,че аз я оставям да реши къде да ходим и все ме води на някакви романтични места ,лепнала се до мен .Но на мен ми е някак си кофти да направя нещо като знам,че има приятел ,който според мен е символичен(да не каже ,че няма ).
Тя постоянно ми повтаря колко съм бил "печен" и различен от другите и как като ме видяла първия път си помислила ,че съм поредния загубеняк ,но после си променила мнението...

torresinho
10-17-2010, 12:33
Йее. Тема в която мога да съм полезен.

С настоящата ми приятелка бяхме много добри приятели година. Тя имаше сериозен приятел (2 години бяха заедно) и ми разказваше всичко за него. Какво прави не като хората, какво й харесва. И аз може би си "запаметявах" всичката тази информация някъде. След това стана така, че те се разделиха и сега тя е с мен. И аз правя точно това, което и харесва и не правя това, което не й харесва. Затова, ДА, бъди й приятел, и щом скъсат-нападай! :)

Korrnyy
10-17-2010, 15:42
Покажи й , че я харесваш! Проима ли те за приятел ще трябва да се задоволиш само с това да я слушаш как се оплаква от гаджето си..

eXxXciTeD
10-17-2010, 16:43
Първо, щом си има приятел я остави на мира, едва ли си се "влюбил" от 2 срещи. Второ щом ти говори така се превръщаш в кошчето и за душевни отпадъци, ще хлътваш все повече, а тя ще те наранява споделяйки ти най-спокойно за поредния нещастник, които я дразни, но е с него... Флиртувай и я закачай постоянно, ако поиска да сте просто приятели и кажи да си вземе кученце, ако иска приятел... :D